ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2016-06-30

Автор новини : admin

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

      2015–16 навчальний рік у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» пройшов під знаком ювілею. Наш навчальний заклад відзначив 430 років освітньої і друкарської діяльності.
      30.06.16 р. у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулося Свято останнього дзвоника.
      Присутніх поблагословив о. Андрій. З напутнім словом до випускників виступила директор Ставропігійського ВПУ м. Львова Бурак І. В. Ірина Валентинівна також підвела підсумки роботи за 2015–16 навчальний рік та нагородила грамотами кращих випускників навчального закладу.Час додавання : 2016-06-13

Автор новини : admin

ДЕЛЬФІНАРІЙ «ОСКАР»

      Учні Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відвідали розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у Трускавці.
      У дельфінарії «Оскар» живуть шестеро чорноморських дельфінів і троє морських котиків. Вони весело і активно проводять свій час та з нетерпінням очікують гостей і бурхливих оплесків. У дітей та дорослих є можливість поспілкуватися з морськими тваринами та зробити фото на згадку. Доброзичливий характер дельфінів, їх унікальна «посмішка», природна комунікабельність та допитливість сприяють позитивним психологічним ефектам у дітей та дорослих, яким пощастило поспілкуватися з цими тваринами.
      Також учні мали можливість здійснити прогулянку містом Трускавець, перша письмова згадка про яке відноситься до 1425 року. Тут знаходиться бальнеологічний курорт України — мінеральні води з 14 джерел, поклади озокериту, трускавецька сіль «Барбара» (конкурентка знаменитої карловарської солі).
      Ця екскурсія — нагорода кращим учням ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» за підсумками навчального року. Поїздку організувала адміністрація училища з ініціативи директора Ірини Бурак за підтримки учнівської профспілки.

     

      Дякуємо організаторам за чудове свято!Час додавання : 2016-05-25

Автор новини : admin

ПІДЗЕМЕЛЛЯМИ ДОМІНІКАНСЬКОГО СОБОРУ

      25 травня 2016 року групи №№ 17, 36, 507 Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відвідали підземелля Домініканського собору.
      Учні (у супроводі майстрів в/н Дарії Василишин, Оксани Донченко, Ольги Папи), оглянувши експозицію в підвалах Домініканського собору, поглибили свої знання з історії рідного міста.

     
     

      Дякуємо Дарії Василишин за організацію цікавої екскурсії.Час додавання : 2016-05-20

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

      19 травня 2016 року учні та працівники Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у святкуванні Дня вишиванки, який відзначають в Україні у третій четвер травня.
      Хоч свято не є офіційним, цього дня кожен українець вважає за необхідне одягти щось з національними орнаментами. А у Львові цьогорічний День вишиванки став приводом ще й для масштабного святкування. Впродовж дня на площі Ринок відбувались флешмоби, концерти.

     Час додавання : 2016-05-07

Автор новини : admin

ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ — 2016

      У п’ятницю, 6 травня ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяло участь у традиційному святі професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони – 2016», яке відбулося на площі біля пам’ятника Івану Франку.
      Учні та працівники навчального закладу присвятили експозицію наших виробів 430-річчю освітньої і друкарської діяльності ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      «Великодні дзвони» щорічно проводяться задля ознайомлення львів’ян та гостей міста з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії та спрямування на майбутній професійний успіх. Наш навчальний заклад виготовив інформаційні афіші з програмою свята «Великодні дзвони — 2016».
      Захід супроводжувався концертною програмою художньої самодіяльності ПТНЗ.

       
       
       

      Дякуємо організаторам і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2016-04-27

Автор новини : admin

ІСУС, СИН БОГА ЖИВОГО...

      26 квітня 2016 р. учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відвідали Національний академічний український драматичний театр ім. М.  Заньковецької.
      В останні дні Великого посту львівські митці дарують нам зустріч з дивом. Вже традиційно (прем’єра відбулась травні 1994 року) — в часі Страсного тижня — вистава «Ісус, Син Бога Живого...».

       
       

      Дякуємо організаторам — Мирославі Лефменко і Катерині Савич.Час додавання : 2016-04-22

Автор новини : admin

ГОТУЄМОСЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Допоки пишуть писанки, доти буде світ, а коли перестануть, тоді світ скінчиться
Народне повір’я
      Учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у майстер-класі з писанкарства, організованому адміністрацією навчального закладу.
      На сьогодні писанку вважають одним із найголовніших надбань української культури. У ній зашифровані елементи світу і природи, традиції минулого, магія національного світобачення.
      Тому українську писанку недаремно вважають символом українського народу. Секретар навчальної частини Цибух Оксана та викладач християнської етики Дарія Грицик ознайомили учнів із різновидами писанок, символікою кольорів, орнаментів. Після теоретичної частини учасники майстер-класу долучилися до дива творчості й власноруч розписували писанки.

       
         
       

      Дякуємо організаторам і учасникам за підтримку українських звичаїв і культурних традицій.Час додавання : 2016-04-22

Автор новини : admin

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ХВОРОБ

      21 квітня 2016 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп №№ 36 і 14 (класні керівники Наталія Добрій та Зоряна Журавська, майстри виробничого навчання Оксана Донченко і Людмила Цяпута) відвідали Музей історії хвороб Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
      Учні мали нагоду переконатися у важливості здорового способу життя і дотримання правил особистої гігієни для здоров’я та довголіття.

     

      Дякуємо п. Володимиру Вовку за цікаву та актуальну екскурсію.Час додавання : 2016-04-04

Автор новини : admin

УКРАЇНСЬКА ПИСАНКА

      Викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Дарія Грицик провела на уроці християнської етики майстер-клас з писанкарства для 36 групи (майстер в/н Оксана Донченко).
      Пи́санка — яйце, декороване традиційними символами, які наносяться на поверхню за допомогою воску й барвників. Цей вид мистецтва поширений у багатьох народів світу.
      Писанка — символ Сонця; життя, його безсмертя; любові і краси; весняного відродження; добра, щастя, радості. У міфах багатьох народів світу саме яйце є світотворчим початком.
      В християнстві писанка символізує радість і віру у Воскресіння Ісуса Христа як символу всепрощення.

       Час додавання : 2016-03-17

Автор новини : admin

ПИСАНКАРСТВО

      З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, популяризації українських народних традицій та промислів, 15 березня 2016 р. в палітурній майстерні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» проведено майстер-клас з писанкарства. Захід провели працівники Львівського державного Будинку техніки: завлабораторією Калина В. В., культорганізатор Літник Я. В., методист Філь І. М. і керівник гуртка «Художнє оформлення книги» Чугуєвець О. М. (майстер в/н Ставропігійського ВПУ).

       Час додавання : 2016-03-16

Автор новини : admin

ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

      Під таким гаслом 15 березня 2016 року була проведена екскурсія учнів груп №№ 34 і 507 до Музею історії хвороб Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, який з 1997 року належить до об’єктів, що становлять національне надбання. Учнів супроводжували викладачі Филипович І. І., Добрій Н. П., Грицик Д. М., Винарчик О. Ф., а також майстри виробничого навчання Чичкевич С. Д., Папа О. П.
      У Музеї нас ознайомили із основними чинниками виникнення різноманітних захворювань, розповіли про необхідність провадження здорового способу життя. Ми дізналися чимало корисного про здоров’я людини та мали унікальну нагоду побачити величезну кількість експонатів — органів людини, уражених тою чи іншою хворобою. Особливу увагу екскурсовод — п. Володимир Вовк звернув на важливість здорового харчування, правильного режиму дня, своєчасного відпочинку та уникнення шкідливих звичок — паління і вживання алкогольних напоїв. Він продемонстрував екскурсантам зразки легенів курця, печінки людини, яка надмірно вживала алкогольні напої.
      Результатом відвідування Музею історії хвороб стало рішення учнів сказати рішуче «НІ!» шкідливим звичкам, нездоровому способу життя.

 Час додавання : 2016-03-08

Автор новини : admin

ВІТАЄМО З ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ!

      Учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» привітали жінок, які працюють в зоні АТО, з святом весни.
      Напередодні 8 березня учні 17, 19 та 36 груп передали волонтерам листівки з привітаннями для жінок-військових, медиків, волонтерок. Листівки було виготовлено на уроках виробничого навчання.

 

      Дорогі жінки!
      Хай Господь Любов’ю Своєю захистить Вас від болю та страждань,
а Пресвята Богородиця під покровом своїм приведе додому з Перемогою!!!
      Ми молимося за Вас! Повертайтеся здоровими!Час додавання : 2016-02-26

Автор новини : admin

Кримська елегія Лесі Українки

      25 лютого 2016 році у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійнге училище м. Львова» відбулися урочистості до Міжнародного дня рідної мови та з нагоди 145-річчя від дня народження Лесі Українки.       Літературно-музична імпреза під назвою «Кримська елегія Лесі Українки» мала на меті об’єднати два народи, які мають право на державотворення в межах України – українців і кримських татар, та познайомити учнів із кримським періодом життя і творчості видатної української поетки, адже Леся Українка близько трьох років прожила в Криму, де створила цикл віршів «Кримські відгуки» та «Кримські спогади», написала драму «Іфігенія в Тавриді», закінчила «Кассандру», збирала колекцію кримськтатарських орнаментів, записувала українські думи у виконанні кобзаря Гната Гончаренка. Саме в Криму Леся Українка зустріла своє найбільше кохання – Сергія Мержинського. До урочистостей долучилися представники кримськотатарського народу, зокрема керівник гуртка «Кримськотатарська мова та культура» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Ленура Шейхаєва разом зі своїми вихованцями – Зейтдуллаєвим Едемом, Юзбашевим Таїром, Юзбашевим Алімом.       Розповідь про кримський період Лесі Українки перемежовувалася із розповіддю про культуру кримських татар, про письменників, які перекладали твори Лесі Українки кримськотатарською мовою. Дуже доречним було звучання Лесиних віршів українською і кримськотатарською мовами у виконананні учнів Ставропігійського ВПУ м. Львова та етнічних кримських татар.      

         

      Із заключним словом до аудиторії звернулася Мирослава Тимоць, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області. Мирослава Володимирівна закликала присутніх пам’ятати, що лише в єдності наша сила, і хоча українці та кримські татари різні в культурному плані, мови наші також різняться, але нас єднає земля, нас єднає Україна.


Час додавання : 2016-02-16

Автор новини : admin

   ВАЛЕНТИНКА ДЛЯ ВОЇНА АТО  

      Військові подякували учням ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» за теплі вітання до дня св. Валентина.
      Валентинки з привітаннями для воїнів АТО передав волонтерам Денис Карпов — випускник нашого навчального закладу.

   

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2016-02-14

Автор новини : admin

   ВІТАЄМО З ДНЕМ СВ. ВАЛЕНТИНА!  

      Учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» приєдналися до акції «Валентинка для воїна АТО».
      Напередодні свята усіх закоханих учні 17 та 36 груп передали волонтерам валентинки з привітаннями для воїнів АТО. Частину валентинок було виготовлено на уроках виробничого навчання.

 

      Дорогий Воїне!
      Хай Господь Любов’ю Своєю захистить тебе від болю та страждань,
а Пресвята Богородиця під Покровом Своїм приведе додому з Перемогою!!!
      Ми молимося за тебе! Повертайся здоровим!Час додавання : 2016-02-12

Автор новини : admin

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

      11.02.16 р. команда учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі соціального педагога Бурака А. Г. взяла участь у інтелектуальній грі Що? Де? Коли? серед училищ профтехосвіти м. Львова та Львівської області.
      Захід відбувся на базі Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу.

     

      Дякуємо організаторам і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2016-02-10

Автор новини : admin

ГАЛА-КОНЦЕРТ

      10.02.16 учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп 17 та 36 у супроводі майстрів виробничого навчання Дарії Василишин і Оксани Донченко відвідали гала-концерт у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      Захід було присвячено підведенню підсумків ІІ Обласного мистецького фестивалю-конкурсу для учнів ПТНЗ «Зимова фантазія», до Дня Соборності України та 160-ої річниці від дня народження Ів. Франка.

     

      Учень ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Валентин Зибкін (група 34) посів друге місце у номінації — презентація «Ми різні! Ми рівні! Ми — Українці!», консультант Роман Зарума.
      ВІТАЄМО ПРИЗЕРА!
      На концерті виступили учениці нашого навчального закладу Ольга Филипчак і Марія Дідух.

       

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято.Час додавання : 2016-02-05

Автор новини : admin

УРОК-РЕКВІЄМ

      02.02.2016 р. в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся урок-реквієм присвячений вшануванню пам’яті лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка.
      Організатори: лідери учнівського самоврядування Пархоменко Роман учень групи 26 та Зибкін Валентин учень групи 34, керівник Зарума Роман Степанович.

       Час додавання : 2016-01-28

Автор новини : admin

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

      27.01.2016 р. учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі соціального педагога Бурака А. Г. взяли участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» серед навчальних закладів профтехосвіти м. Львова та Львівської області.
      Захід пройшов на базі Вищого професійного училища № 20 м. Львова.

   

      Дякуємо організаторам і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2016-01-11

Автор новини : admin

ХОДА ЗВІЗДАРІВ

      8 січня, учнівський та педагогічний колективи ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у різдвяній ході звіздарів.
      У Львові цей захід уже став традиційним і відбувається в рамках щорічного фестивалю «Спалах різдвяної звізди» та є одним із найяскравіших різдвяних дійств.

       

      Близько 400 учасників фестивалю пройшли центральними вулицями міста від Домініканського собору через площу Ринок та площу Яворницького до головної ялинки на проспекті Свободи. Дорогою колядували та вітали всіх з Різдвом Христовим.

   

      Головною зіркою цьогорічного ювілейного Х фестивалю стала Звізда Миру, ніжно-блакитного кольору, із білим голубом — символом миру — у центрі і словами «Слава Богу на висоті, а мир людям на землі».
      Для львів’ян та гостей міста були представленні різдвяні зірки, виготовленні майстрами-звіздарями з Львівщини та з інших областей. На площі біля Оперного театру відбулася урочиста презентація нових звізд, посвята у звіздарі та нагородження учасників. ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» отримало диплом за «поширення християнських цінностей та різдвяних традицій».

       

      Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди» організували ГО «Обереги» та Музей народної архітектури та побуту у Львові. Дякуємо за чудове свято.

      Більше фотографій...Час додавання : 2015-12-31

Автор новини : admin

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

      29.12.2015 в актовому залі Ставропігійського вищого професійного училища відбувся святковий новорічний концерт.
      Учні та працівники навчального закладу привітали присутніх з Новим роком.

 

      Дякуємо за чудове свято.
      Більше фотографій...Час додавання : 2015-12-21

Автор новини : admin

ДЕНЬ МИЛОСЕРДЯ

      17 грудня 2015 року методист Ставропігійського ВПУ Людмила Джерелейко організувала відвідування Львівського геріатричного пансіонату. Учні групи № 18 з професії «Кухар. Офіціант» у супроводі Людмили Джерелейко і Галини Петришин (майстра виробничого навчання) привітали підопічних пансіонату, які не отримують піклування рідних, з Днем святого Миколая.
      Учні поспілкувалися з літніми людьми, пригостили їх солодощами власного приготування. А також обговорили можливість проведення змагань з шашок і настільного тенісу між учнями та мешканцями пансіонату.

     
       

      Дякуємо усім небайдужим за повагу і увагу до літніх людей.Час додавання : 2015-12-18

Автор новини : admin

СВЯТО МИКОЛАЯ

      18 грудня 2015 року учні групи № 34 під керівництвом класного керівника Дарії Грицик і майстра виробничого навчання Софії Чичкевич та у супроводі музкерівників Людмили Заруми, Романа Заруми і учениць групи № 11 провели музично-театралізоване дійство до дня святого Миколая.
      Святий Миколай із ангелами та іншими персонажами відвідали усі кабінети Ставропігійського ВПУ, привітали учнів та працівників зі святом і вручили солодкі подарунки.

     

      Дякуємо святому Миколаю, організаторам і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2015-12-17

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      16 грудня 2015 року у Ставропігійському ВПУ відбулися чергові загальноучилищні учнівські збори. Захід був присвячений підведенню підсумків за І семестр.
      Порядок денний:
      1. Про дисципліну і виконання правил проживання в гуртожитку (Бурак І. В., директор Ставропігійського ВПУ).
      2. Про порядок завершення І семестру 2015–16 навчального року (Филипович Г.І., заступник директора з навчально-виробничої роботи).
      з. Правила безпеки життєдіяльності, в тому числі в період зимових канікул. (Березінська М. Б., заступник директора з навчально-виховної роботи).
      4. Нагородження грамотами членів команди Ставропігійського ВПУ за ІІІ місце з футзалу у змаганнях за програмою ХХІV обласних спортивних ігор серед учнів ПТНЗ Львівщини (Бурак І. В., директор Ставропігійського ВПУ, Дідух Р. А., керівник фізвиховання).Час додавання : 2015-12-10

Автор новини : admin

СХИЛІМО ГОЛОВИ В СКОРБОТІ

      8 грудня 2015 року учні групи № 34 під керівництвом майстра виробничого навчання Чичкевич С. Д. і класного керівника Грицик Д. М. провели виховний захід «Схилімо голови в скорботі», присвячений вшануванню пам’яті жертв і постраждалих від голодоморів та політичних репресій в Україні.
      Викладач Грицик Д. М. прочитала «Молитву за убієнних голодом» Катерини Мотрич, учні декламували вірші, розповіли про трагічні сторінки нашої історії, які примушують стискатися людські серця. Було виконано пісню про Голодомор 1932–33 років, показано два відеофільми про жахливі наслідки Голодомору, який призвів до небачених людських жертв.
      Наприкінці заходу Дарія Михайлівна Грицик попросила всіх запалити Свічку пам’яті і сказала такі слова: «Нехай у мільйонах маленьких вогників згорить страшний спадок голодомору. Нехай у цьому полум’ї згинуть нещирі частинки душі кожного з нас. І буде шлях у майбутнє прямим і світлим. Ми хочемо, щоб про це ніхто й ніколи не забував! Схилімо голови в скорботі перед невинно убієнними!».

     


Час додавання : 2015-12-03

Автор новини : admin

МИСТЕЦТВО проти СНІДу

      02 грудня 2015 року учні групи № 34 під керівництвом майстра виробничого навчання Чичкевич С. Д. відвідали концерт-акцію «Мистецтво проти СНІДу», яка проводилася у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      Під час акції перед глядачами виступили лікарі, які повідомили адреси медичних установ, де можна пройти анонімну перевірку та отримати кваліфіковану медичну допомогу.
      Також ми побачили виступи учнів закладів профтехосвіти із вокальними номерами, хореографічними композиціями, віршами та театральною постановкою на тему боротьби зі СНІДом, засобами запобігання цій страшній хворобі.Час додавання : 2015-11-29

Автор новини : admin

БАТЬКІВЩИНА ТВОГО СЕРЦЯ

      26.11.2015 року учні груп №№ 19 та 14 у супроводі майстрів виробничого навчання Харатон І. В. та Цяпути Л. М. відвідали виховний захід — літературно-музичний усний журнал військово-патріотичного спрямування «Батьківщина твого серця» у Львівському Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      Всі присутні мали нагоду познайомитися з презентаціями присвяченими воїнам АТО, подивилися виставу «Свіча», концертну програму.

 

      Дякуємо організаторам за змістовний та цікавий захід.Час додавання : 2015-11-28

Автор новини : admin

ЗАПАЛИ СВІЧКУ

      «Запали свічку» — акція, яка відбувається у День пам'яті жертв голодоморів, тобто у 4-ту суботу листопада щороку. Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня. У великих містах на головних майданах теж запалюють свічки.
      У суботу, 28 листопада, на площі біля пам’ятника Т. Шевченку у Львові відбудеться екуменічна панахида за жертвами голодоморів 1921–1922, 1932–1933, 1946–1947 років в Україні та поминальна акція «Запали свічку», які розпочнуться о 15.40.

 

      Учні Ставропігійського ВПУ випустили до Дня пам'яті жертв голодоморів газети. Також учні першого курсу під керівництвом викладача фізики Романа Бóриса оформили стенд.

     
   Час додавання : 2015-11-27

Автор новини : admin

ВСЕСВІТНІЙ
День інформації

      26 листопада 2015 р. в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» по вул. Плужника, 6 було проведено пізнавально-виховний захід «Всесвітній День інформації».
      Мета: ознайомти учнів навчального закладу з етапами розвитку інформацїї від давніх часів до наших днів, методами передачі та застосування інформації, інформаційними технологіями різних епох, а також акцентувати увагу учнів на важливості етичного і духовного аспектів інформації.
      Захід проведений у формі літературно-музичної композиції з застосуванням ігрових методів (бліц-вікторина) та мультимедіа.
      Інформацію презентували учні гр. № 34 з професії «Друкар, оператор комп’ютерного набору» і гр. № 36 з професії «Палітурник, оператор комп’ютерного набору». Захід організували працівники Ставропігійського ВПУ: Софія Чичкевич (майстер виробничого навчання ОКН), Дарія Грицик (викладач спецтехнології та християнської етики), Роман Бóрис (викладач фізики), Оксана Донченко (майстер виробничого навчання ОКН).

       

       
       

      Дякуємо музкерівникам Людмилі та Романові Зарумам за музичний супровід та допомогу в підготовці пісень.Час додавання : 2015-11-11

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

10 листопада 2015 року у Ставропігійському ВПУ відбулися чергові загальноучилищні учнівські збори.
      Порядок денний:
      1. Чим живе сьогодні наша держава і навчальний заклад (Березінська М. Б.).
      2. Історія українського війська і військово-патріотичного виховання (Цяска Н. М.).
      3. Підведення підсумків спортивно-патріотичного заходу КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ.

       Час додавання : 2015-10-22

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ДО БУДИНКУ ТЕХНІКИ

      21.10.2015 учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ» групи № 29 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» у супроводі майстра Виробничого навчання Юлії Здобиляк відвідали Львівський державний Будинок техніки, який з 1986 року надає знання, формує вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації, сприяє розвитку технічної, художньо-прикладної, інтелектуальної творчості, готує до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для організації змістовного дозвілля.
      Екскурсанти оглянули виставку експонатів з технічної творчості, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва.

   Час додавання : 2015-10-08

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЇ ДО БУДИНКУ ТЕХНІКИ

      08.10.15 учні групи № 102 у супроводі соціального педагога Бурак А. Г. відвідали Львівський державний Будинок техніки.

       

      07 жовтня 2015 року учні групи № 34 «Друкар офсетного плоского друкування, оператор комп’ютерного набору» (майстер виробничого навчання Чичкевич С. Д., класний керівник Грицик Д. М.) відвідали Львівський державний Будинок техніки, де оглянули виставку експонатів з технічної творчості, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, над виготовленням яких працювали гуртківці, керівники гуртків та кваліфіковані майстри.
      Учні ознайомилися із різноманітними виробами, зокрема, зразками аплікацій, виконаних способом квілінгу, столярними виробами у техніці «яворівське різьблення», тарелями, прикрашеними петриківським розписом. Увагу екскурсантів привернули портрети видатних діячів української історії, вишиті бісером образи та картини, рушники зі зразками візерунків різних місцевостей України, макети дерев’яних церков, аплікації з соломи. Особливо учням сподобалася скринька оздоблена способом декупажу.
      Дякуємо працівникам Будинку техніки за змістовну та корисну екскурсію!

       Час додавання : 2015-10-07

Автор новини : admin

СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК

      06 жовтня 2015 р. учениця групи номер 27 Ящук Тетяна отримала нагороду за виступ у відкритому обласному дитячо-юнацькому фестивалі авторськоі (бардівськоі) пісні «Сонячний зайчик».
      До виступу лауреата фестивалю підготували музкерівники Зарума Р. С., Зарума Л. В.
      Вітаємо Тетяну з відзнакою Управління професійно-технічноі освіти, координаціі діяльності вищих навчальних закладів і науки!

   


Час додавання : 2015-10-03

Автор новини : admin

Вітаємо з ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

      02 жовтня 2015 року в актовому залі Ставропігійського ВПУ м. Львова відбувся святковий концерт присвячений Дню працівника освіти.

   

      Директор Ставропігійського ВПУ Бурак І. В. Ірина Валентинівна нагородила грамотами кращих в рейтингу педагогічних працівників навчального закладу.
      Учні подякували педагогам і подарували всім присутнім букет пісень, віршів та жартів.

     
   Час додавання : 2015-10-01

Автор новини : admin

ОСІННІ ВЕЧОРНИЦІ

      30 вересня 2015 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (групи №№ 34, 29 майстри виробничого навчання Чичкевич С. Д., Здобиляк Ю. Б.) відвідали концерт «Осінні вечорниці» у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.


Час додавання : 2015-09-15

Автор новини : admin

ЩАСТЯ Є!

      14.09.2015 р. секретом щастя та життєвим досвідом поділились з нами передставники «Спілки підприємців України», які побажали нам відповідально ставитись до здобуття професії та освіти і закликали нас до єдності, молитись за мир та спокій в Україні.
      Щастя є! Щастя є в нашому житті і полягає воно в радості, що переповняє нас щодня з любові до рідної землі, міста, в якому ми народились і живемо; до батьків які вкладають в нас свої надії; до вчителів, які освітлюють знаннями наш життєвий шлях; до друзів, які наповнюють нас теплими почуттями.

   Час додавання : 2015-09-01

Автор новини : admin

СВЯТО «ДЕНЬ ЗНАНЬ»

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 01.09.2015 р. урочисто розпочався новий 2015–2016 навчальний рік.
      Цей рік для колективу установи буде ювілейним, оскільки відзначатиметься 430-річчя освітньої діяльності першої школи в Галичині. Усі заходи протягом навчального року будуть присвячені вивченню, дослідженню та вшануванню діяльності видатних осіб Ставропігії.
      Перший урочистий урок для першокурсників провела викладач української мови і літератури Савич К. С. Детальніше...