ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Відкриті уроки

Час додавання : 2016-03-29

Автор новини : admin

ВІДКРИТИЙ УРОК
з предмета «Виробниче навчання»

      29 березня 2016 року майстер виробничого навчання Оксана Донченко провела відкритий урок для учнів ІІІ-го курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 36 групи, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору».
      Тема уроку: «Взаємне розташування об’єктів на сторінці» (Основи технічного редагування та оформлення тексту).
      Урок відвідали: заступник директора ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» — Галина Филипович, старший майстер — Віра Гошівська, методист — Людмила Джерелейко, майстри в/н — Дарія Василишин, Ольга Папа, Іванна Харатон, Юлія Здобиляк.

       Час додавання : 2016-03-23

Автор новини : admin

МУЗЕЙНИЙ УРОК

      22 березня 2016 року учні І-го курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» завітали на музейний урок з української літератури (викладач Савич Катерина) за творчістю Михайла Коцюбинського до Художньо-меморіального музею Івана Труша (завідувач Козак Роксолана).
      Серед імпресіоністів в український культурі чільне місце посідають Іван Труш та Михайло Коцюбинський, тому було доцільним використати відомості про діяльність художника і письменника під час роботи з текстом новели «Intermezzo». За посердництвом візуального ряду з картин Івана Труша учні вчилися аналізувати імпресіоністичну новелу, схоплювати настрій мистецького твору.
      Досвід проведення музейних уроків, учнівських конференцій, семінарів із залученням музейних фондів свідчить, що така форма організації навчально-виховного процесу перетворює процес навчання на процес творення, зміцнює духовні, культурні основи розвою українського суспільства і держави.

     
     Час додавання : 2015-11-23

Автор новини : admin

ВІДКРИТИЙ УРОК
з предмета «Технології обробки інформації»

      20 листопада 2015 року під час тижня математики та інформатики викладачем ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Добрій Н. П. проведено відкритий урок з  предмета «Технології обробки інформації» за темою «Вікно Майстра функцій. Категорії функцій. Обчислення за допомогою функцій» в групі № 19 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»
      Мета уроку: навчальна — сформувати поняття функцій в MS Excel, розглянути призначення і використання функцій в електронних таблицях, навчити учнів виконувати ведення функцій у формули за допомогою Майстра функцій, ознайомити учнів з призначенням функцій різних категорій, здобуття учнями вмінь виконувати обчислення з використанням функцій; розвивальна — розвивати логічне мислення та пам’ять, навчити акцентувати увагу на методах введення функцій та роботу з Майстром функцій, виховна — виховувати наполегливість у досягненні мети, виховувати в учнів відповідальність та уважність в роботі, стимулювати розвиток індивідуальних здібностей, сприяти вихованню самостійності учнів під час роботи за комп’ютером.

       
       

      Урок відвідали: заступник директора з НВР Филипович Г. І., методист Джерелейко Л. В., викладачі та майстри виробнчого навчання Ставропігійського ВПУ.


Час додавання : 2015-10-30

Автор новини : admin

«Я (РОМАНТИКА)» —
відкритий урок з української літератури

      29 жовтня 2015 року викладачем ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Савич К. С. проведено відкритий урок з української літератури за темою «Микола Хвильовий. «Я (Романтика)» в групах № 24 «Друкар. ОКН» і № 26 «Палітурник. ОКН».
      Місцем проведення уроку не випадково було обрано приміщення Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» — тут гартувалася воля людей у боротьбі проти тоталітаризму за гідність, свободу і незалежність. Урок було побудовано за принципом асоціацій, використовуався метод занурення в історичну епоху, адже програмовий твір «Я (Романтика)» досить складний для сприйняття й розуміння, тому викладач майстерно задіював методи для активізації творчої уяви учнів.

     
     

      У підготовці до уроку активну участь взяли працівники Національного музею-меморіалу жертв політичних репресій «Тюрма на Лонцького», зокрема заступник директора Вікторія Садова та екскурсовод Юрій Коденко.Час додавання : 2015-09-06

Автор новини : admin

«БРАТСТВО ДУХА»

      01 вересня 2015 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладачем української мови і літератури Савич К. С. для першокурсників був проведений Перший урочистий урок.
      Згідно з листом Міністерства освіти і науки України тематику навчальні заклади визчали самостійно. Оскільки Ставропігійське ВПУ м.  Львова в галузі навчання дітей є правонаступником Львівського Успенського (Ставропігійного) братства й у 2016 році відзначатиме поважну дату ― 430 років освітньої діяльності, то й тема була відповідна ― «Братсво духа».
      Урок було присвячено Львівському Ставропігійному братству та заснуванню братської школи. У січні 1586 р. патріархом Антіохійським Якимом затверджено статут Львівського братства, що встановлював за братством право зверхності над іншими братствами та контроль за духовенством, у тому числі єпископами, отож цей місяць вважаємо «датою народження» Львівської братської школи. Саме з братської школи почалося поширення в Україні педагогіки гуманізму, і сучасний навчальний заклад у своїй роботі спирається на положення, розроблені ще братчиками.