ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Відкриті уроки

Час додавання : 2016-03-29

Автор новини : admin

ВІДКРИТИЙ УРОК
з предмета «Виробниче навчання»

      29 березня 2016 року майстер виробничого навчання Оксана Донченко провела відкритий урок для учнів ІІІ-го курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 36 групи, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору».
      Тема уроку: «Взаємне розташування об’єктів на сторінці» (Основи технічного редагування та оформлення тексту).
      Урок відвідали: заступник директора ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» — Галина Филипович, старший майстер — Віра Гошівська, методист — Людмила Джерелейко, майстри в/н — Дарія Василишин, Ольга Папа, Іванна Харатон, Юлія Здобиляк.

       Час додавання : 2016-03-23

Автор новини : admin

МУЗЕЙНИЙ УРОК

      22 березня 2016 року учні І-го курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» завітали на музейний урок з української літератури (викладач Савич Катерина) за творчістю Михайла Коцюбинського до Художньо-меморіального музею Івана Труша (завідувач Козак Роксолана).
      Серед імпресіоністів в український культурі чільне місце посідають Іван Труш та Михайло Коцюбинський, тому було доцільним використати відомості про діяльність художника і письменника під час роботи з текстом новели «Intermezzo». За посердництвом візуального ряду з картин Івана Труша учні вчилися аналізувати імпресіоністичну новелу, схоплювати настрій мистецького твору.
      Досвід проведення музейних уроків, учнівських конференцій, семінарів із залученням музейних фондів свідчить, що така форма організації навчально-виховного процесу перетворює процес навчання на процес творення, зміцнює духовні, культурні основи розвою українського суспільства і держави.

     
     Час додавання : 2015-11-23

Автор новини : admin

ВІДКРИТИЙ УРОК
з предмета «Технології обробки інформації»

      20 листопада 2015 року під час тижня математики та інформатики викладачем ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Добрій Н. П. проведено відкритий урок з  предмета «Технології обробки інформації» за темою «Вікно Майстра функцій. Категорії функцій. Обчислення за допомогою функцій» в групі № 19 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»
      Мета уроку: навчальна — сформувати поняття функцій в MS Excel, розглянути призначення і використання функцій в електронних таблицях, навчити учнів виконувати ведення функцій у формули за допомогою Майстра функцій, ознайомити учнів з призначенням функцій різних категорій, здобуття учнями вмінь виконувати обчислення з використанням функцій; розвивальна — розвивати логічне мислення та пам’ять, навчити акцентувати увагу на методах введення функцій та роботу з Майстром функцій, виховна — виховувати наполегливість у досягненні мети, виховувати в учнів відповідальність та уважність в роботі, стимулювати розвиток індивідуальних здібностей, сприяти вихованню самостійності учнів під час роботи за комп’ютером.

       
       

      Урок відвідали: заступник директора з НВР Филипович Г. І., методист Джерелейко Л. В., викладачі та майстри виробнчого навчання Ставропігійського ВПУ.


Час додавання : 2015-10-30

Автор новини : admin

«Я (РОМАНТИКА)» —
відкритий урок з української літератури

      29 жовтня 2015 року викладачем ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Савич К. С. проведено відкритий урок з української літератури за темою «Микола Хвильовий. «Я (Романтика)» в групах № 24 «Друкар. ОКН» і № 26 «Палітурник. ОКН».
      Місцем проведення уроку не випадково було обрано приміщення Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» — тут гартувалася воля людей у боротьбі проти тоталітаризму за гідність, свободу і незалежність. Урок було побудовано за принципом асоціацій, використовуався метод занурення в історичну епоху, адже програмовий твір «Я (Романтика)» досить складний для сприйняття й розуміння, тому викладач майстерно задіював методи для активізації творчої уяви учнів.

     
     

      У підготовці до уроку активну участь взяли працівники Національного музею-меморіалу жертв політичних репресій «Тюрма на Лонцького», зокрема заступник директора Вікторія Садова та екскурсовод Юрій Коденко.Час додавання : 2015-09-06

Автор новини : admin

«БРАТСТВО ДУХА»

      01 вересня 2015 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладачем української мови і літератури Савич К. С. для першокурсників був проведений Перший урочистий урок.
      Згідно з листом Міністерства освіти і науки України тематику навчальні заклади визчали самостійно. Оскільки Ставропігійське ВПУ м.  Львова в галузі навчання дітей є правонаступником Львівського Успенського (Ставропігійного) братства й у 2016 році відзначатиме поважну дату ― 430 років освітньої діяльності, то й тема була відповідна ― «Братсво духа».
      Урок було присвячено Львівському Ставропігійному братству та заснуванню братської школи. У січні 1586 р. патріархом Антіохійським Якимом затверджено статут Львівського братства, що встановлював за братством право зверхності над іншими братствами та контроль за духовенством, у тому числі єпископами, отож цей місяць вважаємо «датою народження» Львівської братської школи. Саме з братської школи почалося поширення в Україні педагогіки гуманізму, і сучасний навчальний заклад у своїй роботі спирається на положення, розроблені ще братчиками.