ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Предметні тижні

Час додавання : 2016-05-23

Автор новини :

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

      23.05.2016 р. У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011–2020 рр., проголошеного Резолюцією генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року №64/255, за ініціативи Міністерства охорони здоров'я, підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міністерства освіти і науки, соціально-психологічна служба ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у лиці соціального педагога Бурак А. Г. продовжили спілкування з учнями на тему «Безпека дорожнього руху» в конференцзалі нашого училища.      
       


Час додавання : 2016-05-20

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

      20.05.2016 р. У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011–2020 рр., проголошеного Резолюцією генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року №64/255, за ініціативи Міністерства охорони здоров'я, підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міністерства освіти і науки, соціально-психологічна служба ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у лиці соціального педагога Бурак А. Г. провела Тиждень безпеки дорожнього руху на базі нашого училища.      
           


Час додавання : 2015-12-10

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ
зарубіжної та української літератури

      Вже традицією у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» стало проведення тижня зарубіжної та української літератури на початку грудня. Головною подією літературного тижня стала екскурсія «Зарубіжні письменники і Львів».
      Цікавою і водночас до кінця не вивченою є сторінка літературного життя міста Лева, адже зі Львовом тісно пов’язані імена багатьох всесвітньовідомих людей, які тут народилися, навчалися, розпочали творчу кар’єру чи тих, хто хоч рах відвідали його і назавжди опинилися у полоні його чар. Під час екскурсії учні дізналися про зв’язок зі Львовом таких метрів від літератури, як Оноре де Бальзак, Костянтин Бальмонт, Генріх Белль, Ярослав Гашек, Леопольд фон Захер-Мазох, Станіслав Лем, Антон Чехов, Адам Міцкевич тощо.
      Завершився тиждень мовно-літературним святом «Кращої, ніж рідна, мови не буває», підготовленим викладачем української мови та літератури Гриценко Л. М. та учнями груп № 26, 12, 14.

       
       Час додавання : 2015-11-30

Автор новини : admin

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК-РЕКВІЄМ

      Особливістю викладання соціально-гуманітарних дисциплін у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» є застосування широкого діапазону методів інтерактивного навчання.
      Так, 30 листопада 2015 року викладачі-філологи Гриценко Л. М., Савич К. С. та майстер виробничого навчання Чугуєвець О. М. разом із учнями груп № 36, 24 та 102 приєдналися до Всеукраїнського Internet-уроку, присвяченого Голодомору 1932–1933 років.
      Internet-урок було зініційовано Міністерством освіти і науки України. Для проведення Всеукраїнського уроку було обрано Новопечерську школу м. Києва.
      Учні Ставропігійського ВПУ м. Львова мали можливість ознайомитися з трагічними сторінками історії українського народу, заслухати спогади очевидців, разом із київськими учнями вшанувати жертв Голодомору хвилиною мовчання.

     

      Нехай же вічно горить свічка пам’яті як символ скорботи за невинно убієнними синами і дочками України.Час додавання : 2015-11-26

Автор новини : admin

«КРАЩИЙ ПРАВОЗНАВЕЦЬ»
пізнавально-розважальне інтелект-шоу

      24 листопада 2015 р. на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03.08.2012 № 888 «Про затвердження плану заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року» та з нагоди Всеукраїнського тижня права на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулося пізнавально-розважальне інтелект-шоу «Кращий правознавець» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Львова.
      Мета заходу: активізація правової просвіти та правового виховання підлітків; формування у молоді громадянської позиції, поваги до закону і права, негативного ставлення до протиправних дій; формування свідомого ставлення до прав та обов'язків, рівності всіх перед законом; поєднання цікавого та корисного у позаурочному дозвіллі.
      У шоу взяли участь: Львівське ВПУ комп'ютерних технологій та будівництва; Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг; Львівське ВПУ харчових технологій. А також господарі — Ставропігійське ВПУ м. Львова (Стецик Юля, гр. 11; Стащук Марта, гр. 27; капітан команди — Самолюк Дмитро, гр. 102).
      Захід відвідали члени оргкомітету: Жилевич Ольга Костянтинівна (голова), заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді; Гореча Тетяна Степанівна, методист Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.
      Кошева Надія Іванівна (співголова журі), головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення Львівського міського управління юстиції ознайомила учнів зі змінами в законодавстві, а також наголосила на важливості підвищення загального рівня правової культури підлітків, формування усвідомлення верховенства права та рівності всіх перед законом.
      Члени журі: Василина Світлана Іванівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області; Огоновська Лідія Вікторівна, заступник директора з навчально-методичної роботи міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» управління освіти і науки Львівської міської ради.

 Час додавання : 2015-11-23

Автор новини : admin

ВІДКРИТИЙ УРОК
з предмета «Технології обробки інформації»

      20 листопада 2015 року під час тижня математики та інформатики викладачем ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Добрій Н. П. проведено відкритий урок з  предмета «Технології обробки інформації» за темою «Вікно Майстра функцій. Категорії функцій. Обчислення за допомогою функцій» в групі № 19 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»
      Детальніше...


Час додавання : 2015-11-20

Автор новини : admin

КВК «ЮНІ ЗНАВЦІ
математики та інформатики»

      19 листопада 2015 року в рамках тижня математики та інформатики в актовому залі корпуса по вул. Є. Плужника був проведений КВК «Юні знавці математики та інформатики» серед учнів І-го курсу, організований викладачем математики Лефменко М. В. та викладачем інформатики Журавською З. Ф.
      Мета заходу: поглибити знання учнів, здобуті на уроках математики та інформатики, розвивати кмітливість, спостережливість, логічне мислення в нестандартних ситуаціях, творчу думку, навики швидких обчислень, наполегливість і працелюбність.
      Учасники КВК відповідали на запитання, розв’язували логічні задачі, на координатній площині, маючи набір точок, малювали звірят, шукали «заховані» слова та найбільше усім сподобався конкурс «Математика та інформатика у моїй майбутній професії».
      Усі команди виявили неабиякі творчі здібності та подарували глядачам хороший настрій та тепло своїх усмішок.

       
       


Час додавання : 2015-11-17

Автор новини : admin

ПОДОРОЖ В КРАЇНУ КОМП’ЮТЕРА

      В ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» проходить тиждень математики та інформатики. 17 листопада в конференцзалі корпуса по вул. Плужника відбулася вікторина «Подорож в країну комп’ютера». Мета: формування вмінь учнів працювати «сам на сам» зі своїми знаннями; перевірити знання та вміння учнів; розвивати логічне та інформаційне мислення учнів.

       

      В заході взяли участь команди Ставропігійського ВПУ та команда ЗОШ № 74.
      За підсумками змагань у конкурсах: «Розминка», «Дешифратор», «Лінгвіст», «Кросворд», «Битва капітанів»:
І місце — «Дикі флешки» група 36 Ставропігійського ВПУ;
ІІ місце — «Комп’ютерні раки» — ЗОШ № 74;
ІІІ місце — «Фіксики» група 34 Ставропігійського ВПУ;
ІV місце — «BRain Ci++» група 19 Ставропігійського ВПУ.

       

      Дякуємо організаторам — викладачеві Добрій Н. П. і майстрові Цяпуті Л. М. за чудове свято.


Час додавання : 2015-11-09

Автор новини : admin

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ

      В ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» розпочався тиждень української мови та літератури.
      Учні, викладачі, майстри виробничого навчання та адміністрація ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» 09 листопада 2015 року написали всеукраїнський диктант національної єдності, приурочений до Дня української писемності та мови.
      Місцем проведення диктанту обрали конферец-зал Ставропігійського ВПУ м. Львова. Написання диктанту розпочалося об 11.00.
      Всеукраїнський диктант національної єдності уже 15 років поспіль збирає тисячі українців, як в Україні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто любить і шанує рідне слово й мову. Це не лише перевірка знань української мови, а й заохочення до вживання, популяризації, захисту і сприяння розвитку державної мови.

       Час додавання : 2015-11-09

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

      З 2 по 6 листопада 2015 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» проводився тиждень природничих наук – хімії, біології, географії.
      Учнями I-го і II-го курсів були випущені стіннівки, зібрані вислови знаменитих людей про ці науки, написані реферати.
      Викладачем Ковальською О. К. для учнів I –го курсу було проведено урок – гру на тему: «Подорож в країну Хімія». Вступ до уроку підготували учні гр. № 11. Учні всіх груп брали активну участь в обговоренні теми – яким чином пов’язана хімія з їхніми майбутніми професіями: перукар – модельєр; візажист, кухар – офіціант; слюсар з ремонту автомобілів; оператор заправних станцій; ОКН; друкар офсетного плоского друкування; палітурник. Дуже емоційно та грамотно учасники відповідали на запитання вікторини.
      Для учнів II – го курсу проводився відео урок про видатного українського вченого – біохіміка В. І. Вернадського. Всі ознайомилися з його біографією, науковими досягненнями, азами науки про неосферу.

     
     Час додавання : 2015-11-02

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ

      В ДНЗ Ставропігійське ВПУ м. Львова з 26.10.2015 по 30.10.2015 року пройшов тиждень фізики. В перший день учні змагалися в конкурсі хто назве більше законів фізики, які ми використовуємо в побуті. У вівторок 27.10.2015 р. відбулася олімпіада з фізики. В ній прийняли участь по 8 учнів першого і другого років навчання.

     

      В середу відбувся конкурс на вміння практичного застосування законів фізики. В четвер серед учнів третього року навчання відбулася ерудит-вікторина. 30 жовтня був проведений конкурс на краще розгадування кросвордів на фізичну тематику.

     

      На завершення тижня, в п’ятницю, в рік митрополита Андрея Шептицького був оформлений стенд присвячений митрополиту.Час додавання : 2015-10-26

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ І ПРАВА

      В ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» з 19.10 до 23.10.2015 р. пройшов тиждень історії і права. Захід розпочався 19.10.2015 р. конкурсом на кращу стіннівку, реферат чи вірш, присвячені захисникам України.

     

      20.10.2015 викладач історії Цяска Н. М. підготувала і провела вечір пам’яті «Блаженні переслідувані за правду, бо їх є Царство Небесне» (Мт. 5.10), в якому взяли участь учні 102 групи (класний керівник Цяска Н. М., майстер виробничого навчання Мов’як Ю.О.) і учні 11 групи (класний керівник Лефменко М. В., майстер виробничого навчання Грушкевич З. Р.). На вечорі вшанувала пам’ять героїв, що полягли за кращу долю української нації.

     

      21.10.2015 в кабінеті історії відбувся круглий стіл на тему: «Глобальні проблеми людства і шляши їх подолання». Доповідачі — учні групи 36 Строгецька О., Петрук Н., Гливко І., Дендерис А., Зелінська А. розповіли про найважливіші проблеми людства, такі як: економічні, екологічні, найпоширеніші захворювання на планеті Земля, політичні проблеми нашої держави і запропонували своє бачення шляхів їх подолання.

     

      23.10.2015 р. викладач історії Дорош.М.С., підготував і провів правничий КВК між учнями груп 26 та 18 «Право у нашому житті».