ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Конкурси, олімпіади

Час додавання : 2016-04-07

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Оператор комп’ютерного набору»

      06 квітня 2016 року у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся І етап конкурсу фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору».
      Змагання відбулися у різних номінаціях згідно навчальних планів: учні 14 групи та учні 19, 34, 36 груп. Завдання були складені відповідно до навчальних програм і передбачали дві частини: теоретичну та практичну.
      Оцінювалися якість роботи та час, витрачений на виконання.
Переможці серед учнів 14 групи (майстер в/н Людмила Цяпута):
      І місце — Катерина Михайленич;
      ІІ місце — Андрій Горішний;
      ІІІ місце — Ольга Стецик.
Призові місця серед учнів 19, 34, 36 груп:
      І місце — Іванна Гливко (майстер в/н Оксана Донченко);
      ІІ місце — Марія Дідух (майстер в/н Оксана Донченко);
      ІІІ місце — Роман Паренюк (майстер в/н Іванна Харатон).

   

      Вітаємо переможців!
      Дякуємо журі: Галині Филипович, Людмилі Джерелейко, Вірі Гошівській, Зоряні Журавській, Дарії Василишин, Ользі Папі, Юлії Здобиляк і викладачам Наталії Добрій та Іванні Филипович.Час додавання : 2016-03-12

Автор новини : admin

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ
«Намалюй мавпочку»

      І місце Богдан Дзядик ЗОШ № 27
      ІІ місце Ігор Качаровський ЗОШ № 27
      ІІІ місце Владислав Кириченко ЗОШ 60
      Переможці виграли картки поповнення на lifecell і календарі на 2016 рік

 Час додавання : 2016-02-26

Автор новини : admin

Слюсар з ремонту автомобілів

      25 лютого 2016 року у Державному навчальному закладі "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова" відбувся І етап конкурсу фахової майстерності з професії"Слюсар з ремонту автомобілів". У фахових змаганнях брали участь учні І – ІІІ курсів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Завдання були складені відповідно до навчальних програм і передбачали дві частини – теоретичну й практичну. Змагання з теорії проходили у режимі комп’ютерного тестування. Виконання теоретичного завдання забезпечував викладач професійно-теоретичної підготовки Парахоняк В.М. Практична частина передбачала виконання робіт з нарізання різьби, виготовлення шпильки, розбирання та дефектування карбюратора. Оцінювалася якість роботи та час, витрачений на виконання.       Вітаємо учнів, які посіли призові місця: І місце – Тирусь Олег (майстер виробничого навчання Глинська Б.М.); ІІ місце – Дуткевич Володимир (майстер виробничого навчання Мов’як Ю.О.); ІІІ місце – Халанія Роман (майстер виробничого навчання Глинська Б.М.).      

         Час додавання : 2016-02-21

Автор новини : admin

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА
з трудового навчання для учнів 9-х та 11-х класів

      20 лютого 2016 року на базі Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання для учнів 9-х та 11-х класів.
      Розпочався захід хвилиною мовчання, адже 20 лютого — особливий день для сучасних українців, бо сьогодні ми вшануємо пам’ять загиблих героїв Революції Гідності. Їх назвали Небесною сотнею — українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
      Після урочистого вшанування Небесної сотні на сцену вийшла директор Ставропігійського ВПУ м. Львова, голова оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Ірина Бурак, яка звернулася до присутніх словами митрополита Андрія Шептицького, що любити Україну потрібно «не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою невтомною працею». Ірина Бурак побажала учасникам олімпіади творчого натхнення й наснаги.
      Долучився до привітання Валерій Довгалюк, методист кабінету координаційно-методичної діяльності Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», наголосивши, що Ставропігійське вище професійне училище м. Львова вже втретє гостинно приймає олімпіаду з трудового навчання для загальноосвітніх шкіл. Валерій Трохимович відзначив, що матеріально-технічне забезпечення навчального закладу робить можливим проведення олімпіад з трудового навчання на високому технічному й методичному рівні.
      З організаційних питань звернувся до учасників олімпіади методист навчально-методичного центру освіти м. Львова Борис Шарун, який ознайомив присутніх із перебігом і регламентом виконання робіт.

       
       

      Хочемо зазначити, що така тісна співпраця професійно-технічного навчального закладу та загальноосвітніх шкіл сприяє підвищенню якості освіти різних рівнів.Час додавання : 2015-12-28

Автор новини : admin

НОВОРІЧНИЙ КОНКУРС!

      ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» оголошує конкурс.
      УМОВИ КОНКУРСУ:
      До участі у конкурсі запрошуються учні 9–11 класів Львова і області.
      Завдання на конкурс: намалювати мавпочку (символ 2016 року) засобами малювання Microsoft Office Word або OpenOffice Writer. Можна придумати мавпочку самому, а можна використовувати як взірці малюнки з Інтернету. Параметри сторінки: А5 (14,8х21см), поля по 1см. Роботи висилати на електронну скриньку: donnia@online.ua або прикріпити до повідомлення у Facebook як документ.
      З причини карантину термін подання робіт на конкурс «Намалюй мавпочку»
ПРОДОВЖЕНО до 20 лютого 2016 року. Запитання, зауваження, пропозиції за тел. 093-010-78-98, 067-59-29-787, donnia@online.ua або особистим повідомленням у Facebook.

   

      Призи чекають переможців!Час додавання : 2016-01-14

Автор новини : admin

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

      12 січня 2016 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед працівників профтехосвіти навчальних закладів Львівської області.
      Організатором заходу став Львівський Державний будинок техніки. В грі взяли участь 18 команд.
      Відкрив змагання Вахула Р. С., директор Львівського державного Будинку техніки.
      Привітала та побажала успіху учасникам гри Бурак І. В., директор Ставропігійського ВПУ.
      Гра відбулася за правилами спортивної версії «Що? Де? Коли?» в три тури по десять запитань кожен.
      Перемогу здобула команда Червоненського ВПУ. Друге місце посіли представники Новояворівського ВПУ, третє — Львівського ВХПУ, а четверте місце зайняла команда ВПУ № 71.
      Призери турніру відзначені грамотами Будинку техніки, призами і смачною випічкою Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу та Львівського вищого професійного училища харчових технологій.

       
       

      Організатори висловили щиру подяку адміністрації та працівникам Ставропігійського вищого професійного училища за плідну співпрацю та допомогу у проведенні заходу.Час додавання : 2015-12-15

Автор новини : admin

VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

      12 грудня 2015 року на базі Ставропігійського ВПУ м. Львова відбувся 2-ий (обласний) етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.
      Під час урочистого відкриття Конкурсу з привітальним словом виступили: головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки Борисов Р. Г., директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Бурак І. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. В. та учні навчального закладу.
      У конкурсі взяли участь 134 учні із 53 професійно-технічних навчальних закладів області.
      Переможці 2-ого (обласного) етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області візьмуть участь у 4-ому (фінальному) етапі Конкурсу.

       

      Детальна інформація про захід на сайті НМЦ ПТО у Львівській області.