ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Конференції, семінари, виставки, зустрічі

Час додавання : 2016-04-21

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ —
Київський національний університет культури і мистецтв

      20 квітня 2016 року учні Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» випускних груп (№№ 34, 36, 507) відвідали Київський національний університет культури і мистецтв.
      Знайомство з ВНЗ розпочалося реєстрацією та експрес-сніданком. Потім відбулася екскурсія Київським національним університетом культури і мистецтв, учні перглянули фільм, познайомилися з викладачами КНУКіМ та його ректором Михайлом Поплавським.
      Також учні мали змогу здійснити прогулянку столицею нашої країни.

     
     
     

      Дякуємо організаторам Дня відкритих дверей та Михайлові Поплавському особисто за цікавий захід і можливість відвідати Київ.
      Дякуємо Галині Филипович, заступнику директора ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» — модератору екскурсії для наших учнів.Час додавання : 2016-03-29

Автор новини : admin

Теоретичний та практичний семінар
щодо продукції ТМ «FOVEO TECH»

      24 березня 2016 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у рамках роботи Навчально-практичного центру «Śnieżka» відбувся теоретичний та практичний семінар щодо продукції ТМ «Foveo Tech».
      У заході взяли участь Марек Павлусь, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна»; Оксана Кукурудз, директор з маркетингу; Орест Жураківський, начальник відділу технічних консультантів, а також виконавці, майстри та представники будівельних фірм.
      Програма семінару передбачала перегляд корпоративного фільму, презентацію ТМ «Foveo Tech» і портфоліо виробів, ознайомлення з технічними характеристиками виробів ТМ «Foveo Tech», а також проведення майстер-класу практичного насення виробів ТМ «Foveo Tech».

     
     

      На завершення відбувся розіграш лотереї і вручення призів переможцям.Час додавання : 2016-03-24

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
в Національному університеті «Львівська політехніка»

      24 березня 2016 року працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Бурак І. В. (директор навчального закладу) і Здобиляк Ю. Б. (майстер в/н) взяли участь в «круглому столі» на тему «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика», який відбувся в Національному університеті «Львівська політехніка».
      Організували і провели захід Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Національний університет «Львівська політехніка» та Інститут права і психології Львівської політехніки.
      З вітальним словом від організаторів «круглого столу» виступив Павлиш Володимир Андрійович, перший проректор Національного університету «Львівська політехніка», к. техн. наук, професор.
      Учасники заходу розглянули і обговорили наступні питання:
      1. Правові, теоретико-методологічні та методичні проблеми підготовки педагога для професійної школи.
      2. Розвиток психолого-педагогічної компетентності педагога професійної школи.
      3. Роль психолого-педагогічної компетентності педагога у підвищенні якості підготовки випускників професійних навчальних закладів.
      4. Професійна мобільність як умова успішного формування готовності педагога професійної школи до роботи в ринкових умовах.
      5. Стан готовності молодих педагогів професійної школи до практичної педагогічної діяльності..
      6. Адресна підготовка педагогів професійної школи в контексті вимог сучасного ринку праці.

     
     
     

      З доповідями виступили:
      Сушенцева Лілія Леонідівна, д. пед. н., доцент, професор кафедри педагогіки та соціального управління Львівської політехніки «Професійна мобільність як умова успішного формування готовності педагога професійної школи до роботи в ринкових умовах».
      Вороняк Роман Михайлович, заступник начальника управління, начальник відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки роботи «Актуальні проблеми ступеневої підготовки педагога для професійної освіти».
      Рибак Наталія Богданівна, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області «Адресна підготовка педагогів професійної школи в контексті вимог сучасного ринку праці».
      Саврук Олег Костянтинович, директор Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва м. Львова «Проблеми підготовки викладачів спецтехнології і майстрів виробничого навчання»
      Кубай Володимир Михайлович, директор Вищого професійного училища № 20 «Проблеми готовності молодих педагогів професійної школи до практичної педагогічної діяльності».
      Бурак Ірина Валентинівна, директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова «Особливості підготовки педагогічних працівників для професійної школи».

      Модератор: Ортинський Володимир Львович, директор Інституту права та психології, д. юр. наук, професор.
      Дякуємо організаторам та учасникам за змістовний та актуальний захід.Час додавання : 2016-03-15

Автор новини : admin

ГІДИ ЛЬВОВА

      15 березня 2016 р. Музей історії освітньої та друкарської діяльності ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відвідали гіди нашого міста (18 гостей). Екскурсію провела керівник музею Дарія Василівна Василишин.
      Незважаючи на те, що наші гості — професіонали своєї справи, вони дізналися багато цікавого для себе. Гіди Львова домовились про співпрацю з нашим навчальним закладом, який безперервно проводить свою діяльність з 1586 року до наших днів — це найдавніша в Україні школа сучасного типу.
      В травні 2016 р. ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відзначатиме 430-річчя з часу заснування освітньої і друкарської діяльності у будівлі по вул. Ів. Федорова, 9.

   Час додавання : 2016-03-14

Автор новини : admin

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ

      12 березня 2016 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся День професійного самовизначення. Захід відбувався у рамках співпраці Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова із загальноосвітніми школами.
      У заході взяли участь понад 200 учнів загальноосвітніх середніх шкіл Львова та області. Найбільш активними були школи № 44, № 91, № 23, № 74, школа-інтернат № 2, школа «Провесінь», Жовківська ЗОШ І–ІІІ ступенів, Жовтанецька ЗОШ І–ІІІ ступенів, Щирецька ЗОШ І–ІІІ ступенів, авторська школа «Тривіта».
      Гості мали змогу ознайомитися із напрямками діяльності та підготовки фахівців у Ставропігійському ВПУ м. Львова, взяти участь у майстер-класах з наступних професій:
      — «Палітурник»,
      — «Кухар»,
      — «Перукар»,
      — «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева»,
      — «Слюсар з ремонту автомобілів»,
      — «Маляр».
      Екскурсії навчальним закладом провели учні, що опановують професію «Агент з організації туризму. Адміністратор». В їдальні гостей пригощали майбутні офіціанти.

         
         
         

Дякуємо організаторам і гостям за чудове свято.Час додавання : 2016-03-10

Автор новини : admin

ТАРАС ШЕВЧЕНКО

      10 березня 2016 року учні І курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» вшанували 155-ту річницю від дня смерті Тараса Шевченка.
      Шевченко став символом незнищенності українського народу. Його велика любов до людини, до матері, до рідної України вчить, як треба жити на світі. Шевченкове слово будило, кликало, підносило. З плином часу все більше переконуємося, що Тарас Шевченко — це не минуле, Тарас Шевченко — це сьогодення. Він важливий і для молодих, хто тільки починає своє життя, і для старших.

       Час додавання : 2016-02-11

Автор новини : admin

ТРЕНІНГ «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»

      10.02.2016 у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся тренінг «Безпечний Інтернет». Мета заходу: навчити учнів користуватись Інтернетом безпечно і відповідально.
      Завдання тренінгу:
      — дослідити позитивні та негативні сторони Інтернету;
      — виділити основні види небезпеки, що несе Всесвітнє павутиння;
      — сформувати основні правила розумних користувачів Інтернету.
      Під час тренінгу учні пройшли мозковий штурм «Я в онлайні», визначили основні небезпеки, що несе світова мережа та презентували напрацювання як зробити Інтернет безпечним.
      Тренінг організувала і провела викладач спецтехнології Наталія Добрій з учнями груп № 14 і № 19. Захід відвідали заступники директора Галина Филипович і Мирослава Березінська; методист Катерина Савич; майстри в/н та викладачі навчального закладу.

     
     

      Дякуємо організаторам та учасникам за змістовний та актуальний захід.Час додавання : 2015-12-23

Автор новини : admin

   
НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

      23 грудня 2015 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у Навчально-практичному центрі «Śnieżka» (за адресою м. Львів, вул. Є. Плужника, 6) відбувся навчально-практичний семінар на тему: «Виконання оздоблювальних робіт будівельними матеріалами ТМ Śnieżka, ТМ Foveo Tech».
      Учасників заходу привітала Ірина Бурак, директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      З доповіддю «Роль соціального партнерства у підготовці кваліфікованих робітників» виступив Володимир Бобко, директор НМЦ ПТО у Львівській області
      Відбулася презентація навчальних посібників з використання продукції ТМ Śnieżka, ТМ Foveo Tech. Було проведено навчання з методик використання будівельних матеріалів ТМ Śnieżka, а також майстер-клас з практичного використання будівельних матеріалів ТМ Śnieżka, ТМ Foveo Tech. Навчання провели консультанти з лакофарбової продукції ТзОВ «Снєжка–Україна» Олег Балаким і Віталій Голубець.
      Після завершення семінару-практикуму учасники отримали відповідні сертифікати.
      З заключним словом виступила Валентина Гузюк, методист НМЦ ПТО у Львівської області.

     
     

      Оргкомітет семінару: НМЦ ПТО у Львівський області, ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», ТзОВ «Снєжка–Україна».
      Модератори заходу: Гузюк В. Б., Бурак І. В.
      Інформація про семінар на сайті НМЦ ПТО у Львівській області.Час додавання : 2015-12-18

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями будівельної та деревообробної галузей

      З метою забезпечення розвитку соціального партнерства з роботодавцями в галузі будівництва та деревообробки висвітлення питань взаємодії закладу освіти із сучасним виробництвом в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище» відбувся круглий стіл з роботодавцями будівельної та деревообробної галузей. Тема заходу «Роль соціального партнерства в сучасних умовах».
      17 грудня 2015 року в конференц-залі навчального корпусу на вул. Плужника, 6 зібралися: працівники та учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».
      З вітальним словом до присутніх звернулася Ірина Бурак — директор Ставропігійського ВПУ.
      З доповідями виступили:
      — Іван Бурик — директор Навчально-виробничого підприємства ТзОВ «Технолог»;
      — Олександр Тимчишин — директор СПДФО «Тимчишин О. М.», ТМ «Gold», випускник Ставропігійського ВПУ 2004 року;
      — Роман Томашевський — директор СПДФО «Томашевський Р. М.».
      — Віталій Пасіченко — начальник виробничого відділу КБП «Карпатбуд»
      Учні навчального закладу брали активну участь в заході: вони задавали запитання і пропонували своє бачення соціального партнерства в сучасних умовах.
      Валентина Гузюк — методист НМЦ ПТО Львівської області виступила з заключним словом, вона підвела підсумки круглого столу та висловила побажання і далі розширювати та поглиблювати співпрацю між навчальним закладом і підприємствами будівельної та деревообробної галузей.

       

      Організатор заходу: ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище». Модератори заходу: В. Гузюк, І. Бурак, Г. Филипович, Г. Войтехівська.


Час додавання : 2015-11-19

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями туристичної галузі

      18 листопада 2015 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся круглий стіл «Роль соціального партнерства у сучасних умовах» з роботодавцями туристичної галузі.
      З вітальним словом перед присутніми виступила директор навчального закладу Ірина Бурак. Захід відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Галина Сердюк.
      Перед учнями і працівниками Ставропігійського ВПУ з доповідями виступили:
      Ігор Губіліт, директор туристичної компанії «Відвідай»;
      Христина Білецька, директор туристичної компанії «Колізей»;
      Юрій Пирч, засновник туристичної компанії «Час на мандри»;
      Наталія Паньків, проректор з наукової роботи і туризму, канд. біол. наук, доцент Львівського інститут економіки і туризму.
      Гості розповіли про сучасні тенденції в розвитку туристичної галузі, особливлсті роботи і працелаштування.
      По завершенні круглого столу директор Ставропігійського ВПУ Ірина БУРАК підвела підсумки заходу і побажала всім присутнім особистісного росту і наснаги до творчості.

     
       

      Дякуємо модераторам: Ірині Бурак (директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова») і Дарії Василишин (майстер виробничого навчання) за організацію круглого столу.


Час додавання : 2015-11-12

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями автотранспортної галузі

      12 листопада 2015 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся круглий стіл «Роль соціального партнерства у сучасних умовах» з роботодавцями автотранспортної галузі.
      З вітальним словом перед присутніми виступила директор навчального закладу Ірина Бурак. Захід відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Любов Хміль.
      Перед учнями і працівниками Ставропігійського ВПУ виступили роботодавці: Анатолій Кроковський — директор СТО, Едуард Гребенка — директор ПВКП «Гарант–Плюс», Володимир Фуртик — начальник АЗС № 7 ОККО, Василь Омельчук — директор ТзОВ «Радар – сервіс», Роман Стасюк — автомеханік ТзОВ «Радар – сервіс», Ярослава Клочко — начальник відділу кадрів ПАТ «Галичина–Авто», Андрій Фурда — автомеханік ТзОВ «ЛС Транс»; а також працівники Ставропігійського ВПУ м. Львова: викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» Володимир Парахоняк та майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» Богдана Глинська.
      З заключним словом до учасників круглого столу звернулася Валентина Гузюк — методист НМЦ ПТО у Львівської області.

       
       

      Модератори заходу: Бурак І.В., Хміль Л. І., Гузюк В.Б., Филипович Г.І., Войтехівська Г.М., Парахоняк В.М., Глинська Б.М., Мов’як Ю.О.


Час додавання : 2015-10-15

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
«Роль соціального партнерства в сучасних умовах»

      З метою створення навчально-практичного видавничого центру професійної освіти населення в сфері поліграфічної галузі, висвітлення питань взаємодії закладу освіти із сучасним поліграфічним виробництвом в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище» відбувся круглий стіл з роботодавцями поліграфічної галузі. Тема заходу «Роль соціального партнерства в сучасних умовах».
      15 жовтня 2015 року в актовому залі навчального корпусу на вул. Івана Федорова, 9 зібралися: представники установ керівних органів професійної освіти Львівської області, працівники видавництв і друкарень м. Львова, учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище».
      З вітальним словом до присутніх звернулася Ірина Бурак — директор Ставропігійського ВПУ.
      Ігор Матвіїв — головний спеціаліст Відділу освіти Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки у Львівській області оголосив про відкриття заходу, він закцентував увагу учасників круглого столу на особливостях сучасного підходу до професійно-технічної освіти і важливості співпраці навчальних закладів з підприємствами.
      З доповідями виступили:
      ● Петро Салагай — директор друкарні «Високий замок»;
      ● Володимир Богдан — комерційний директор ТзОВ «Галицький друк», випускник Ставропігійського ВПУ 2000 року;
      ● Борис Льода — директор ТзОВ Студія-дизайн «Папуга», випускник Ставропігійського ВПУ 2002 року;
      ● Роман Король — помічник друкаря ТзОВ «Домен друк» , випускник Ставропігійського ВПУ 2013 року;
      ● Галина Филипович — заступник директора з НВР Ставропігійського ВПУ м. Львова.
      Учні навчального закладу брали активну участь в заході: вони задавали запитання і пропонували своє бачення соціального партнерства в сучасних умовах.
      Валентина Гузюк — методист НМЦ ПТО Львівської області виступила з заключним словом, вона підвела підсумки круглого столу та висловила побажання і далі розширювати та поглиблювати співпрацю між навчальним закладом і підприємствами поліграфічної галузі.

         
         

      Організатор заходу: ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище». Модератори заходу: В. Гузюк, І. Бурак, Г. Филипович, В. Гошівська, Д. Грицик.


Час додавання : 2015-10-13

Автор новини : admin

ВИСТАВКА НАЙКРАЩИХ ДОСЯГНЕНЬ
професійно-технічної освіти Львівщини

      12 жовтня 2015 р. учні та педагогічні працівники навчального закладу взяли участь у відкритті виставки найкращих досягнень професійно-технічної освіти Львівщини у приміщенні центрального офісу Західного регіону (м. Львів) ПАТ «Укрсоцбанк» за адресою: пл. Міцкевича, 10, м. Львів.
      На виставці до 30 жовтня 2015 р. мешканцям і гостям міста Львова навчальний заклад представляє картини Сіріна Ю. Г., керівника гуртка «Образотворче мистецтво», друковану поліграфічну продукцію, різьблені декоративні вироби, виготовлені руками учнів і працівників на уроках виробничого навчання та під час занять гурткової роботи.
      Представлена виставкова експозиція викликала зацікавлення почесних гостей під час огляду.

       Час додавання : 2015-10-10

Автор новини : admin

ХІV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

      8–10 жовтня 2015 р. відбулася ХІV Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні питання історії науки і техніки», одним з ініціаторів та організаторів якої виступив Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».
      Урочисте відкриття ХІV Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні питання історії науки і техніки» відбулося 8 жовтня в актовій залі НУ «Львівська політехніка», а потім в навчальному корпусі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», що на вул. Є. Плужника, 6, учасники конференції мали нагоду поспілкувалися у невимушеній атмосфері на товариській зустрічі.
      9 жовтня у навчальному корпусі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», що на вул. І. Федорова, 9 пройшли секційні засідання за наступними напрямами: 1. Дослідження розвитку науки і освіти; 2. Розвиток техніки в історичному аспекті; 3. Внесок в науку і техніку видатних вчених та інженерів.
      Ірина Бурак, директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» привітала учасників конференції та виступила з доповіддю — «Історія заснування та освітньої діяльності ДНЗ „Ставропігійське ВПУ м. Львова“».

       

      Дарія Василишин, майстер виробничого навчання Ставропігійського ВПУ м. Львова виступила з доповіддю — «Від ручного складання до електронних підручників» на секцї «Дослідження розвитку науки і освіти».
      По закінченні засідання для учасників конференції Дарія Василишин провела екскурсію в Музеї історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова

       

      10 жовтня гості ознайомилися із видатними пам’ятками м. Львова, відвідали парк «Високий Замок» — екскурсії провів відомий знавець історії промисловості Михайло Шингельський.
      В організації та обслуговуванні конференції взяли участь працівники та учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Співорганізатори заходу: Центр пам’яткознавства НАН України і УТОПІК; Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України; Львівський науково-практичний Центр інституту професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України; Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Львівській області; Музей історії науки і техніки Львівського історичного музею; Музей історії Національного університету «Львівська політехніка»; Державний політехнічний музей при НТУУ «Київський політехнічний інститут»; Асоціація працівників музеїв технічного профілю.