ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Екскурсії професійного спрямування

Час додавання : 2016-06-05

Автор новини : admin

ПОДОРОЖ У СВІТ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

      3 червня 2016 року учні групи № 34 під керівництвом майстра виробничого навчання ЧИЧКЕВИЧ С. Д. і класного керівника ГРИЦИК Д. М. здійснили захоплюючу мандрівку до світу комп’ютерного мистецтва, комп’ютерних технологій майбутнього. Ми відвідали Всеукраїнський фестиваль інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва DE:CODED, відкриття якого відбулося у Львівському палаці мистецтв.
      Фестиваль складався з низки захоплюючих шоу, презентацій, виставок технологічних компаній, змагань, воркшопів, концертів, турнірів та різноманітних розваг із застосуванням комп’ютерної техніки.
      Ми з цікавістю спостерігали за роботою тривимірних принтерів, бачили роботів, які рухаються, взяли участь у екстремальному атракціоні «Віртуальна реальність», оглянули виставку вінтажних комп’ютерів, наземну силову установку для живлення мультироторного літального апарата. Також були глядачами азартних турнірів RoboSumo, в якому змагалися запрограмовані роботи Lego, яких створили діти.
      Найбільш вражаючою стала виставка нових медіа мистецтв, проведена у рамках технологічного фестивалю, на якій сучасні художники світу демонструють свої останні проекти. Усі роботи, представлені митцями, виконані за допомогою нових медіа-технологій: комп’ютерної графіки, цифрового, генеративного, віртуального, мережевого й інтерактивного мистецтв. Ми ознайомилися з витворами гібридного арту — об’єктами, створеними на межі біотехнологій, генетики та робототехніки. Бачили прикраси, виготовлені зі справжніх комп’ютерних плат, спеціальний електронний прилад, який визначає якість продуктів харчування, «розумний кулон» Senstone, що перетворює голосові записи на текст. Надзвичайно вражає світлодіодний світильник «Траворос-М» спеціального призначення, за допомогою якого можна виростити рослину у вазонку буквально за 1–2 дні.
      У подвір’ї Палацу мистецтв ми каталися на сучасних електроролоциклах, що вимагає неабиякої спритності!

       

      Екскурсія надзвичайно цікава і захоплююча! Величезне ДЯКУЄМО організаторам виставки, особливо — п. Анні! Ми справді побували у майбутньому!Час додавання : 2015-12-24

Автор новини : admin

ПОГЛИБЛЮЄМО ЗНАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

      24 грудня 2015 року учні групи № 36 під керівництвом майстра виробничого навчання Донченко О. В. відвідали музей «Пожежно-технічна виставка» при Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.
      Учні познайомилися з історією розвитку протипожежної служби у Львові та в Україні. Екскурсанти дізналися про рекомендації для населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Повторили правила пожежної безпеки загалом, а також ті, що стосуються роботи з електроприладами і, зокрема, з комп’ютерною технікою.

         

      Дякуємо працівникам ДСНС України за цікаву і змістовну екскурсію.Час додавання : 2015-10-24

Автор новини : admin

НАШ МУЗЕЙ

      23.10.2015 учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ» групи № 36 «Палітурник. Оператор комп’ютерного набору» відвідали навчально-пізнавальну екскурсію професійного спрямування.
      У супроводі майстра виробничого навчання Оксани Донченко учні оглянули експозицію Музею історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова в будівлі на вул. Федорова, 9.

   Час додавання : 2015-10-22

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ НА «ІНТЕРПРІНТ-М»

      Учні групи № 34 під керівництвом майстра виробничого навчання Чичкевич С. Д. і класного керівника Грицик Д. М. відвідали поліграфічне підприємство «Інтерпрінт-М».
      Директор підприємства Марія Михайлівна Марусич провела екскурсію, під час якої ознайомила за зразками новітньої техніки для оперативної поліграфії, продемонструвала будову різографа, сучасних моделей копіювальної техніки Canon, яка керується з ПК.
      На цьому підприємстві вже понад 10 років працює випускниця нашого навчального закладу Анастасія Червінська (випуск 2005 року, спеціальність «ОКН»), яка показала учням зразки власних дизайнерських робіт.
      Дякуємо директору та працівникам підприємства за надзвичайно цікаву та інформативну екскурсію!

   Час додавання : 2015-10-01

Автор новини : admin

ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНА ВИСТАВКА

      30 вересня 2015 року учні групи № 34 під керівництвом майстра виробничого навчання Чичкевич С. Д. та класного керівника Грицик Д. М. відвідали музей «Пожежно-технічна виставка» при Головному Управлінні ДСНС України.
      Учнів познайомили з історією розвитку протипожежної служби у Львові, на численних експонатах продемонстрували наслідки недотримання правил пожежної безпеки та електробезпеки.

   


Час додавання : 2015-09-12

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ

      11 вересня 2015 року учні груп №№ 14, 17, 19, 24, 26, 27, 29, 34, 36 Ставропігійського ВПУ у супроводі майстрів в/н та викладачів навчального закладу відвідали «Форум видавців у Львові» — книжковий ярмарок і міжнародний літературно-мистецький фестиваль.
      Основне завдання Форуму ― привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів.
      Мета даної навчально-пізнавальної екскурсії полягає у сприянні всебічному розвитку особистості, вихованні любові до обраної професії, збагаченню знаннями про свій рідний край, країну, її сьогодення та історичне минуле, цікавих людей, культурні надбання.

       Час додавання : 2015-09-09

Автор новини : admin

ВИТОКИ ОПЕРАТИВНОЇ ПОЛІГРАФІЇ

      08.09.2015 р. майстер виробничого навчання Донченко О. В. організувала для учнів групи № 36 «Палітурник. Оператор комп'ютерного набору» навчально-пізнавальну екскурсію.
      Учні відвідали сучасне підприємство оперативної поліграфії «Кадр», яке є дистриб'ютором «Konica Minolta».
      Фірма однією з перших у Львові почала надавати послуги оперативної поліграфії. Спочатку це був аналоговий фотодрук, згодом — потужна цифрова фотолабораторія. З кожними днем розширюються можливості для надання послуг — кольорового копіювання, широкоформатного кольорового і чорнобілого друку.

     

      Дякуємо директору Горуну П. П. і працівникам підприємства за цікаву та змістовну екскурсію.


Час додавання : 2015-09-04

Автор новини : admin

ВІД МИНУЛОГО ДО СЬОГОДЕННЯ...

      02.09.2015 р. майстри виробничого навчання Чичкевич С. Д. та Здобиляк Ю. Б. організували для учнів груп № 34 «Друкар. Оператор комп'ютерного набору» та № 29 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» навчально-пізнавальну екскурсію професійного спрямування. Учні відвідали Музей освітньої та друкарської діяльності ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Також побували на підприємствах: ПП «Штат» та ПП «Папірус», де учням детально розповіли та продемонстрували як відбувається поліграфічний виробничий процес — починаючи від роботи над макетом до друку продукції (друк на офсетних друкарських машинах, шовкодрук, тиснення фольгою).