ПРОФЕСІЇ:

На базі 9-ти класів:

На базі 11-ти класів:

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років



430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»



     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
2019-2020 н. р.


     


                                             Адміністрація


Директор
Бурак І. В.

Заступник
директора з НВирР
Филипович Г. І.

Заступник
директора з НР
Березінська М. Б.

Заступник
директора з НВихР
Франчук О. С.

Керівник фізвиховання
Дідух Р. А.

Старший майстер
Гошівська В. М.

Старший майстер
Войтехівська Г. М.

Методист
Цибух О. М.

Практичний психолог
Ковальова І. Ю.

Соціальний педагог
Бурак А. Г.

Головний бухгалтер
Макар Л. П.

Помічник директора
з АГР Барбарич Г. О.

Комендант
гуртожитка
Роговий С. І.

Гаврисьо Г. Р. — бухгалтер
Гриник О. М. — бухгалтер
Мельник М. М. — бухгалтер
Швайдак О. В. — бухгалтер
Дмитрів У. В. — інспектор з кадрів
Кравець О. М. — секретар
Наумець Л. О. — секретар н/ч
Левицька О. М. — бібліотекар
Сашина М. Г. — бібліотекар
Покоцька-Радзівон Г. Б. — інженер-електронік
Слобода Я. М. — інженер з ОП

Викладачі спецдисциплін

Асмаловська К. Б.
Гузюк Р. Ф.
Добрій Н. П.
Дорош М. С.
Ковальова. В. Г.
Парахоняк В. М.
Филипович І. І.

Викладачі
загальноосвітніх дисциплін

Бойчук Х. І.
Борис Р. Й.
Гриценко Л. М.
Ковальська О. К.
Колеснікова Т. А.
Лефменко М. В.
Лютий А. В.
Савчин І-Г. В.
Чучман О. Я.

Керівники гуртків

Грицик Д. М.
Зарума Р. С.
Зарума Л. В.

Майстри
виробничого навчання

Василишин Д. В.
Бокало О. М.
Гавришко С. В.
Главацька Н. О.
Глинська Б. М.
Горна Т. В.
Грицай В. В.
Гудзеляк М. Г.
Здобиляк Ю. Б.
Ковальчук І. М.
Легкий І. М.
Мисак А. Р.
Михайлів Ю. В.
Мізга М. О.
Мов’як Ю. О.
Папа О. П.
Петришин Г. Б.
Приймак Д. М.
Сеньків С. П.
Цяпута Л. М.
Чугуєвець О. М.
Яремчук Ю. І.
Якимчук Н. А.

Вихователі гуртожитку

Денисяк А. М.
Чичкевич С. Д.