ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний
центр «ŚNIEZKA»


430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2018-10-11

Автор новини : admin

КНИГА СПРАВЖНЬОГО ВОЇНА

      10 жовтня 2018 року учні І-го курсу, які проживають в гуртожитку разом із вихователем Софією Чичкевич відвідали презентацію нової книги відомого львівського журналіста і бійця АТО Влада Якушева під назвою «Карателі».
      Захід відбувся у 
Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука — пл. Ринок, 9.
      Книга написана автором з власного досвіду. У творі змальоване справжнє життя воїнів на передовій — без прикрас, таким, як воно є.
      Перед присутніми виступив автор — Влад Якушев. Він щиро та емоційно розповідав про життя воїнів, зокрема зворушливі історії про вірних чотирилапих друзів бійців.
      Деякі кумедні історії з військового побуту викликали усмішку.
      У творі Влад Якушев торкається багатьох моральних проблем, що близькі та зрозумілі кожній людині — таких, як проблема вибору, проблема відповідальності, почуття обов’язку перед іншими.
      Наприкінці зустрічі автор зачитав уривок твору, де йшлося про прощання із загиблим воїном.

       

Дякуємо організаторам заходу за цікаву зустріч з письменником.


Час додавання : 2018-10-09

Автор новини : admin

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

      08 жовтня 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівника освіти.
      Талановиті учні мали можливість привітати педагогів та працівників закладу.
      В концертній програмі взяли участь учні І-ІV курсів, ансамбль викладачів та зі словом привітання виступила директор навчального закладу Ірина Бурак.

           
 

      Дякуємо керівникам гуртків Людмилі та Роману Зарумам за чудову атмосферу на святі.


Час додавання : 2018-09-28

Автор новини : admin

ДЕНЬ ТУРИЗМУ

      27 вересня світ відзначає День туризму. Працівники та учні Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» приєдналися до цієї події.
      Учні груп № 17 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та № 27 «Агент з організації туризму» разом з директором Іриною Бурак, заступником директора з виховної роботи Оксаною Франчук, викладачем спецтехнологій Наталією Добрій та майстрами виробничого навчання Дарією Василишин та Юлією Здобиляк інтенсивно та насичено відмітили це свято. Вони побували на оглядовій ескурсії Чудо поїздом, що проходить центральною частиною міста, а також в центрі туристичної інформації, де дізналися про роботу центру з туристами.
      До екскурсії, яка продовжилася музеї етнографії та художнього промислу, приєдналися учні групи № 36 «Палітурник. Друкар. ОКН» і майстер виробничого навчання Ольга Папа.
      Потім учні у супроводі заступника директора Галини Филипович, викладача, майстрів виробничого навчання відвідали
БІБЛІОТЕКУ НА РИНКУ ім. Романа Іваничука, де відбулась зустріч з режисером театру ім. Заньковецької — Вадимом Івановичем Сікорським.
      Також учениці групи № 27 Марта Гаврилюк та Вероніка Возна разом з Людмилою Зарумою (музкерівник) відвідали Львівську обласну спілку письменників, де виступали з відомі поетеси Марія Людкевич та Надія Стрем. Представникам нашого навчального закладу дуже сподобалось знайомство з митцями та їх творчістю.

       
       Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

ВІДВІДУВАННЯ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ
Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді

      26 вересня 2018 року учні І-го курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які проживають в гуртожитку, під керівництвом вихователя Софії Чичкевич, відвідали святковий концерт з нагоди Дня відкритих дверей у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      У заході взяли участь чимало вокальних та танцювальних колективів закладів ПТО Львівщини, митців художнього слова. Глядачі мали нагоду почути відомі хіти Злати Огнєвіч та Олега Винника у виконанні молодих талановитих співаків.
      Особливо вразили виступи Львівського театру тіней із виставою за мотивами давньоіндійського епосу «Рамаяна», а також Театру моди та вокального дуету «Перше почуття».
      Наприкінці концерту глядачів очікував надзвичайно приємний сюрприз — виступи відомої української співачки Андріани та лідера гурту «Цвіт кульбаби» Василя Марущака із молодіжними хітами. Учням також запам’яталися запальні танці заслуженого ансамблю України «Юність».
      Висловлюємо велику подяку організаторам концерту за незабутні враження та яскраві емоції.Час додавання : 2018-09-20

Автор новини : admin

ТРЕНІНГ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

      19 вересня 2018 р. представники громадської організації
«Курси першої домедичної допомоги САВ» студентки Львівського національного медичного університету Соломія та Христина провели для учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» тренінг з Основ безпеки життєдіяльності.
      Під час проведення тренінгу були розглянуті актуальні питання про надання першої домедичної допомоги:
      — при втраті свідомості;
      — травмах;
      — при охолодженні;
      — при опіках.
      Цей захід був першим у 2018–2019 навчальному році проведений спільно з ГО «САВ». В майбутньому буде продовжена співпраця між навчальним закладом та представниками громадської організації з метою поглиблення знань учнів з основ безпеки життєдіяльності та навичок їх практичного застосування.
      Тренінг організовано адміністрацією НЗ спільно з компанією «Розумне місто».

       Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ЛЬВІВ З ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ

      18 вересня 2018 р. учні групи № 27 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі класного керівника Дарії Василишин здійснили подорож-екскурсію «Львів з пташиного польоту».
      Мандрівники відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів
«Тюрма на Лонцького». Цей меморіал твориться для наступних поколінь не як нагадування трагедії, а як символ незламності визвольної боротьби українців. Актуальним завданням музею є формування комунікаційної моделі як основи для переосмислення досвіду минулого у сучасності (тут-і-тепер) задля впливу на проектування майбутнього.
      Потім учні підялися на оглядовий майданчик храму Ольги і Єлизавети, розташований на висоті 80 метрів — його ремонтували понад 5 років. Ще планується відновити дві вежі, розташовані в церкві. На одній з них буде встановлено годинник, який тут, за словами істориків, був до війни.
      Місто як на долоні — з останніх сходинок храму, які ведуть на дах будівлі, добре видно унікальний краєвид міста Лева, недоступний з інших висотних будівель міста. Зокрема, можна побачити район Привокзального ринку, а також площу перед пам’ятником Степанові Бандері.
      Ось така мандрівка — «Львів з пташиного польоту» в часі та просторі.

       Час додавання : 2018-09-08

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЇ ІСТОРІЇ ХВОРОБ
(для учнів професії «Агент з організації туризму»)

 
      7 вересня 2018 року учні групи № 27, «Агент з організації туризму», разом з майстром виробничого навчання Василишин Дарією Василівною, відвідали
Музей історії хвороб Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
      Екскурсію провів кандидат наук, доцент Володимир Вовк. Він дуже цікаво розповів та продемонстрував, як впливають різні хвороби на органи людини, а особливо наголосив — як негативно відбиваються шкідливі звички на їх стані та здоров’ї.

      Дякуємо п. Володимиру Вовку за цікаву та актуальну екскурсію.Час додавання : 2018-09-06

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
Личаківським цвинтарем
(для учнів професії «Агент з організації туризму»)

      6 вересня 2018 учні групи № 27, що навчаються професії «Агент з організації туризму» у супроводі майстра виробничого навчання Дарії Василишин відвідали
Личаківський цвинтар — музей надмогильної скульптури і архітектури під відкритим небом.
      Упродовж екскурсії майбутні «агенти» дізналися багато нового для себе про життя та творчість видатних людей.

     Час додавання : 2018-09-03

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 03.09.2017 р. урочисто розпочався новий 2018–2019 навчальний рік.
      Учнів, батьків, працівників та гостей поблагословив о. Андрій. Директор навчального закладу Ірина Бурак виступила з вітальним словом. Учні, що приєдналися до великої родини ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» склали урочисту «Присягу ставропігійця».
      Перший урок для першокурсників провела викладач Мирослава Лефменко. Тема уроку «Нам є ким гордитися».
      Заступник директора з навчально-виробничої робти Галина Филипович зачитала наказ про зарахування учнів і розподіл за навчальними групами. Майстри виробничого навчання та класні керівники запросили першокурсників до навчальних кабінетів.
      Захід супровожувався святковим концертом.
      По закінченні свята директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак провела перші в цьму навчальному році загальноучилищні батьківські збори.

       
       

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято!