Фізкультура і спорт

Час додавання : 2018-12-08

Автор новини : admin

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

06 грудня 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» зайняли І місце у зональних змаганнях з міні-футболу за програмою XXVII обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини (юнаки), які відбулись у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва.
9. Милявський Любомир, гр. № 202
Супровід: керівник фізичного виховання — Руслан Дідух.

Вітаємо призерів за вихід у фінал та бажаємо успіхів у фінальній частині змагань.

Час додавання : 2018-11-14

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ!

14 листопада 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» зайняли І місце у зональних змаганнях з волейболу за програмою XXVII обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини (юнаки), які відбулись у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ

31 жовтня 2018 року команда учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» зайняла ІІ місце у зональних змаганнях з волейболу за програмою спартакіади ПТНЗ серед дівчат, які відбулись у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва.

(підсумки змагань)

18 жовтня на учнівських зборах у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» було підведено підсумки спортивно-мистецького свята «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ», яке було присвячене Дню захисника України та Українського козацтва.
      Андрій Лютий, викладач фізкультури, оголосив переможців. Ірина Бурак, директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», привітала призерів та разом з Русланом Дідухом (керівник фізвиховання НЗ) вручили грамоти, медалі та подарунки.

Час додавання : 2018-10-11

10 жовтня 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулось спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави».
      У заході взяли участь учні груп І, ІІ, ІІІ та ІV курсів.
      Захід розпочався конкурсом «Строю і пісні». Потім для учнів були проведені традиційні козацькі розваги: метання довбні, збирання квасолі, перетягування линви, а також — забивання цвяха, підтягування на перекладині, скакалка, стрільба.
      Завершилися конкурси презентацією козацької страви.