ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2018-08-28

Автор новини : admin

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

      23 серпня працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у складі делегації професійно-технічної освіти Львівщини взяли участь у заходах з нагоди Дня Державного Прапора. Урочистості за участю представників місцевої та обласної влади, духовенства, військових, громадськості та гостей міста розпочались біля Львівської облдержадміністрації. Розпочалось свято урочистим підняттям Державного прапора. Право підняти прапор надали ліцеїсту Ліцею ім. Героїв Крут, гімнастці Христині Пограничній та Мирославі Федоровій — доньці загиблого воїна АТО, мешканці Луганщини. З святом львів’ян та гостей міста привітали Голова обласної державної адміністрації Синютка О. М., заступник голови Львівської обласної ради Білоус А. В. та міський голова Львова Садовий А. І.
      На святкуванні були присутні військові з США, Литви, Польщі та Канади, а також рота почесної варти військовослужбовців Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, рота 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, рота Західного оперативно-територіального об'єднання Національної Гвардії України. Мистецький супровід дійства забезпечував оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
      Раніше День Державного Прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. 26 квітня 1988 року Юрко Волощак, активіст Товариства Лева вперше в Україні підняв національний прапор — на мітингу на честь річниці Чорнобильської катастрофи на пл. Ринок у Львові; пошила його художниця Галя Дмитришин, він був з нашитим золотим тризубом.
      14 березня 1990 року у Стрию, першому з українських міст, підняли національний символ — прапор України над будівлею міської ради. 3 квітня Львівська міська рада прийняла ухвалу про використання синьо-жовтого прапора у Львові. Того ж дня він був встановлений на вежі львівської ратуші. 24 липня 1990 року синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією.
      За офіційною версією, 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал Верховної Ради. Освячення Національного прапора було проведено священиком УАПЦ Петром Бойком. Тепер цей прапор як реліквія зберігається під склом в музеї Верховної Ради. Відзначати День прапора почали з 2004 року після відповідного указу Президента України.
      Урочистості продовжились на Личаківському кладовищі вшануванням пам’яті Героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

       
       Час додавання : 2018-06-26

Автор новини : admin

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

      25 червня 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулося Свято останнього дзвоника.
      З напутнім словом до випускників виступила викладач Ставропігійського ВПУ Мирослава Лефменко. Директор навчального закладу Ірина Бурак підвела підсумки роботи за 2017–18 навчальний рік та нагородила грамотами кращих випускників навчального закладу.
      Захід супроводжувався святковим концертом.

     
     Час додавання : 2018-06-25

Автор новини : admin

ПАЛОМНИЦТВО В КРЕХІВ

      Працівники Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» здійснили екскурсію-паломництво в Крехівський монастир, а також відвідали Жовкву.
      У Жовкві паломники піднялися на ратушу, помолилися в костелі святого Лаврентія та храмі Пресвятого Серця Христового (де зберігаються мощі святого Партенія — ранньохристиянського мученика) при монастирі Отців Василіян.
      У Крехівському монастирі працівники навчального закладу відвідали дерев’яну церкву Покрова Прсв. Богородиці, церкву Преображення Господнього, джерело, печери; познайомилися з історією святині.
      Засновниками Крехівського монастиря вважаються ченці Києво-Печерської Лаври Йоіл (†1638) та Сильвестр. Вони у 1590-х роках поселились у вирубаній в скелі печері за 12 км від м. Жовкви. З часом ченців стало більше, за підтримки магната Станіслава Жолкевського вони збудували неподалік від печери храми, дзвіницю та келії монахів. У 1721 р. Крехівський монастир став греко-католицьким. У монастирі зхнаходиться Верхратська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці та чудотворна ікона святого Миколая.

       
       

      Дякуємо прфоспілковій організації за чудову подорож.Час додавання : 2018-06-14

Автор новини : admin

БІБЛІОТЕКА НА РИНКУ ім. Романа ІВАНИЧУКА
зустріч з Тарасом Стадницьким

 
      13 червня 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі Оксани Франчук (вихователя гуртожитка) взяли участь у творчій зустрічі з Тарасом Стадницьким.
      Захід  відбувся у «Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (Бібліотека на Ринку)».
     Успішний актор, шоумен, гуморист КВНник дуже щира і відверта людина, розповів про себе. Всенародний улюбленець герой-комік «Володька», а в житті ерудований математик Тарас Стадницький приніс з собою море позитиву. Веселі усмішки не зникали з облич численних шанувальників. На зустрічі з палкими фанатами «Володька не позорив Таньку», а щиро та цікаво спілкувався зі своїми шанувальниками.

      Дякуємо працівникам КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва» за цікавий і пізнавальний захід.Час додавання : 2018-05-29

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова»

      З метою підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, зокрема небезпечної поведінки на вулицях і дорогах, невикористання шоломів та ременів безпеки, керування транспортним засобом у стані сп’яніння, недотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» з 21 по 27 травня 2018 року відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться у рамках Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху 2011–2020 рр.
      Під час проведення навчально-виховного заходу з безпеки дорожнього руху викладач дисципліни «Правила дорожнього руху» Андрій Бурак розповів учням училища про важливість відповідальної та виваженої поведінки пішоходів і пасажирів, особливо при переході проїжджої частини вулиці та користування громадським транспортом, навів вражаючу статистику і факти дорожньо-транспортних пригод. Виступ супроводжувався презентацією та відеоматеріалами.
      Інженер з охорони праці Любов Рогова вручила кожному учневі пам’ятку про обов’язки і права пішоходів та пасажирів.

     Час додавання : 2018-05-25

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
Музей історії релігії
Підземелля Домініканського монастиря

      24 травня 2018 р. учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп №№ 16, 17, 527 у супроводі заступника директора навчального закладу Галини Филипович, майстрів виробничого навчання Ольги Папи, Дарії Василишин, Юлії Здобиляк відвідали підземелля Домініканського монастиря.
      Підземелля Домініканського монастиря є одними з найстаріших підземель Львова. Вчені припускають, що це ― залишки палацу князя Лева, який було закладено у 1270 р. Тут можна побачити зал з шибеницею та житло монаха-відлюдника.
      Екскурсія відбулася в рамках у Міжнародного дня музеїв у Львові.

       

      Дякуємо працівникам Музею історії релігії.Час додавання : 2018-05-18

Автор новини : admin

УКРАЇНСЬКИЙ ЛЕВ

      17 травня 2018 р. учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відвідали
Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді, де у формі концерту відбувся краєзнавчо-патріотичний усний часопис «Український лев».
      Захд був присвячений Дню Міста Львова та Дню пам’яті і примирення.

     Час додавання : 2018-05-18

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
Музей історії релігії

      17 травня 2018 р. учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп №№ 16, 17, 527 у супроводі майстрів виробничого навчання Ольги Папи, Дарії Василишин, Юлії Здобиляк відвідали Музей історії релігії.
      Екскурсія відбулася в рамках налаштування учнів на участь у Міжнародному дні музеїв у Львові.

       

      Дякуємо працівникам Музею історії релігії.Час додавання : 2018-05-17

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

      17 травня 2018 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися урочисті заходи присвяченні відзначенню Всесвітнього Дня вишиванки.
      Концерт організували і провели учні груп №№ 21, 11, 17, 32 під керівництвом Наталії Добрій та Мирослави Лефменко. Запрошений гість — Стиранка Юрій, випускник нашого навчального закладу, презентував на сцені пісні за тематикою свята.
      Вишиванкову атмосферу доповнила виставка робіт, представлена учнями груп №№ 12, 102, 21, 22. Святкування Дня вишиванки є доброю традицією нашого навчального закладу.

         
       
 

      Розмаїття вишиванок, в яких у цей день прийшли учні та працівники у навчальний заклад, створило надзвичайно теплу і родинну атмосферу цього заходу. Організатори свята, викладачі Наталія Добрій та Мирослава Лефменко, висловлюють щиру подяку музичним керівникам Зарумі Людмилі та Зарумі Роману, методисту Оксані Цибух, усім учням та працівникам училища, які долучилися до проведення свята.
      Дякуємо усім небайдужим до українських звичаїв.Час додавання : 2018-05-11

Автор новини : admin

 

ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

      Відповідно до листа Головного управління Держпраці у Львівській області «Про проведення роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді, направленої на збереження життя та здоров’я підростаючого покоління під час канікул та у вільний від навчання час», у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» було проведено ряд заходів.
      Учні взяли участь у семінарі на тему «Праця молоді, додержання законодавства про працю при працевлаштуванні неповнолітніх осіб», який провела І. І. Довгун, головний державний інспектор управління Держпраці у Львівській області.
      Інженер з ОП НЗ Любов Рогова прочитала лекцію на тему: «Здорове покоління — здоровий спосіб життя».Час додавання : 2018-05-10

Автор новини : admin

ВИСТУП ДО ДНЯ МАТЕРІ

      В Україні День матері відзначають у другу неділю травня. У цей день діти дарують своїм матерям квіти, святкові листівки, роблять подарунки власними руками, присвячують мамам пісні та вірші.
      08 травня в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся урочистий виступ присвячений Дню Матері. Свято підготувала група № 21 під керівництвом майстра виробничого навчання Марти Долішної.
      Учні подарували сонячний настрій усім матусям — гостям заходу, та проявили свою приязнь у вигляді букетів квітів, а також продемонстрували дефіле — представили свої роботи (вечірні зачіски). Свято принесло багато позитиву і задоволення усім учасникам.

         

      Музичний супровід — Людмила та Роман Заруми.Час додавання : 2018-05-04

Автор новини : admin

БІБЛІОТЕКА НА РИНКУ.
зустріч з Марією Людкевич

      03 травня 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі Оксани Франчук (вихователя гуртожитка) взяли участь у творчій зустрічі присвяченій презентації книги Марії Людкевич «Спитати в янгола».
      Захід  відбувся у «Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (Бібліотека на Ринку)».
      Творчість Марії Людкевич — розповідь про людське життя, сповнене клопотів і потрясінь; коротке, як спалах блискавки; вічне, бо непроминальна людська душа; незвідане, бо ніхто не пізнав до кінця таємницю людської суті; вишукано-шляхетне, коли зумієш дорости до себе. Це життя, огорнене крилами Ангела і молитвою Богородиці, у різнобарвності вимірів складає частинку Космічної світобудови. Минуле і вічність, пристрасть і любов — такі основні мотиви поетичної збірки.

     

      Дякуємо працівникам КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва» за цікавий і пізнавальний захід.Час додавання : 2018-05-03

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова»

      У рамках проведення Тижня охорони праці, що проходив у Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова з 23 по 27 квітня 2018 року, педагогічний та учнівський колективи пройшли навчання з надання першої медичної допомоги потерпілим під час травмування, утоплення, обмороження та опіків, яке організували інженер з охорони праці Ставропігійського ВПУ м. Львова Любов Рогова та викладач предмета «Охорона праці» Назар Березінський. Навчання відбулося на психолого-тренувальному полігоні, що розташований у приміщенні навчальної пожежно-рятувальної частини на території
Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
      Учні навчального закладу ознайомилися з правилами поведінки у нестандартних ситуаціях, під час масових скупчень людей; оволодівали навичками рятування та саморятування. Зокрема, пройшли навчання на тренажері «Степер», який імітує підйом по сходовій клітці; відпрацювали на тренувальній стежці, що складаєься з трьох ділянок: резервуару, термічної зони, лабіринту, вправи з елементами пересування в обмеженому просторі зі застосуванням аварійного освітлення, штучного диму, звукової імітації надзвичайної ситуації.
      Інженер з охорони праці ЛДУБЖД Василь Михайлович Коваль провів екскурсію Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності, де ознайомив учнів і педагогічних працівників із структурою та історією навчального закладу.

       
       Час додавання : 2018-04-23

Автор новини : admin

БОТАНІЧНИЙ САД ЛНУ ім. І. ФРАНКА
(екскурсія)

      22 квітня 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які проживають в гуртожитку, у супроводі вихователя Оксани Франчук відвідали Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка.
      Цвіт магнолій, багатство пахощів і розмаїття барв викликали у молоді море позитивних емоцій і незабутні враження.

         

      Дякуємо працівникам Ботанічного саду за їх невтомну працю, що дарує диво.Час додавання : 2018-04-20

Автор новини : admin

БІБЛІОТЕКА НА РИНКУ.
зустріч з Олегом Короташем

      19 квітня 2018 року учні груп 12, 16, 17 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі педагогічних працівників Катерини Савич, ІриниКовальової, Дарії Василишин, Ольги Папи взяли участь у творчій зустрічі з українським письменником, поетом, представником покоління дев’ятдесятників у сучасній літературі Олегом Короташем, що відбулася у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (Бібліотека на Ринку).
      Творчість Олега Короташа характеризувалася критиками від «постімпресіонізму в сповідальній течії сучасної української поезії» (В. Даниленко) до «творець пост-сєвєрянінської складової в неомодерному дискурсі сучасної поезії» (Мала українська енциклопедія актуальної літератури). Поза тим, автор відносить себе до метафізичної школи.
      Під час зустрічі учні мали змогу почути про розвиток української літератури на сучасному етапі, про мистецтво поезії та участь українських письменників у російсько-українській війні.

       

      Дякуємо працівникам КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва» за цікавий і пізнавальний захід.
Катерина СавичЧас додавання : 2018-04-18

Автор новини : admin

БІБЛІОТЕКА НА РИНКУ.
зустріч з радіоведучими «FM Галичина»

      17 квітня 2018 року учні груп №№ 527 і 21 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі майстрів виробничого навчання Оксани Донченко, Марти Долішної та викладача Інни Серьогіної відвідали КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва (Бібліотеку на Ринку)», де відбулася зустріч з радіоведучими «FM Галичина».
      Перед молоддю виступили: Ольга Телипська та Михайло Коренев «Легкі на підйом», Мирослав Височанський «Все включено». Радіоведучі відповідали на питання і ділилися досвідом:
      «...—  потрібно вміти не тільки висловлюватися, але і вчасно замовкнути...
—  ставити себе на місце „людини по той бік мікрофону“...
—  розуміти ЩО ти хочеш донести до слухача...
—  подавати інформацію коротко, найголовніше: перше речення — найважливіша теза, друге речення — джерело...
—  боротися з словами-паразитами...
—  уміти посміятися з себе...
—  переносити елементи життєвого досвіду в ефір...
—  не помиляється тільки той, хто нічого не робить...
—  тренуватися говорити без поспіху, насолоджуючись кожним словом...
—  тренуватися говорити з корком в зубах, виконувати вправи для дикції...
—  виконувати свою роботу не залежно від стану...
—  вміти тримати і передавати гарний настрій, допомогти слухачеві забути про турботи...
—  зустрічати гостей ефіру з увагою і зацікавленням, допомагати, підтримувати...
      На закінчення зустрічі Ольга Телипська презентувала відеоролик про навчальний проект Media House «Радіо Non Stop» — унікальну практичну освітню платформу.

       

      Дякуємо працівникам КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва» за цікавий і пізнавальний захід.Час додавання : 2018-04-05

Автор новини : admin

ДИВО ВЕЛИКОДНЯ

      Напередодні величного свята Христового Воскресіння, 04 квітня 2017  року учні та викладачі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у майстер-класі з писанкарства, який провела Оксана Цибух (методист, керівник гуртка «Художнє оформлення»).

         

      05 квітня 2017  року учні групи № 527 м. Львова» Вікторія Квітко та Оксана Кость у супроводі Оксани Цибух приєдналися до фестивалю писанкарства «Диво Великодня».
      Захід було проведено Львівським державним Будинком техніки на базі ДНЗ «Львівське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту».
      Наші учні отримали грамоти за участь у фестивалі.

         

      Дякуємо усім небайдужим до українських звичаїв і традицій.Час додавання : 2018-03-15

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЧИСЛА  
навчально-виховний захід

      14 березня у всьому світі святкують неофіційне, але вельми популярне свято День числа  — ця дата у прийнятому в США форматі записується як 3.14, що є трьома першими розрядами числа .
      Звичайно ж, особливо це свято люблять вчені та поціновувачі математики. Тим більше, що цей день співпадає з датою народження А. Ейнштейна.
      Учні І курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» разом з викладачем математики Лефменко М. В. теж долучилися до свята. Мирослава Володимирівна ознайомила їх з історією виникнення цього числа і цікавими фактами, які з ним пов’язані. Учні переглянули фільм про число і навіть послухали як воно «звучить».

       Час додавання : 2018-03-08

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
від Ставропігії до Ставропігійського ВПУ
(для учнів за професією «Кухар. Офіціант»)

      7 березня група № 12 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі майстра виробничого навчання Тетяни Горної відвідала Музей історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова.
      Мета екскурсії — ознайомлення з історією навчального закладу, історією діяльності Ставропігійського братства, а також історією розвитку книгодрукування від часів Івана Федорова та Ставропігії до сьогодення.
      Керівник гуртка «Історія книгодрукування» Дарія Грицик провела майстер-клас з ручного складання і друкування на прободрукарському (тискальному) верстаті (призначений для отримання пробних відбитків з метою визначення друкарських властивостей матеріалів і вибору режиму друкування). Цей верстат належить до обладнання, яке збереглося з часів Ставропігійського інституту.

       
       

      Дякуємо керівникові гуртка «Історія книгодрукування» Дарії Грицик за цікаву та змістовну екскурсію.Час додавання : 2018-03-06

Автор новини : admin

ХОРОШИЙ КУХАР — НАЙКРАЩИЙ ЛІКАР
навчально-виховний захід

      05 березня 2018 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся навчально-виховний захід «Хороший кухар — найкращий лікар. Здорове харчування». У заході взяли участь педагогічні працівники, методист
Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Рик О. М., учні та адміністрація навчального закладу. Мета заходу — практичне застосування різних форм і методів проведення уроків професійно-теоретичної підготовки, загальноосвітньої підготовки та виробничого навчання з метою активізації розумової діяльності учнів та підвищення престижності робітничих професій. З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Бурак І. В. Викладач спецпредметів Филипович І. І. розповіла присутнім про історію харчування європейців.
      Викладач екології Березінська М. Б. виступила з доповіддю «Екологія харчування», в якій висвітлила сучасні екологічні аспекти при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кухар».
      Ковальова І. Ю., психолог, розповіла про стресостійкість та як не заїдати стрес.
      Пижик О. С., викладач фізичної культури, розповів про здоровий спосіб життя та про те, як тримати себе в тонусі завдяки фізичним вправам, а також продемонстрував комплекс фізичних вправ, які допоможуть підтримувати належну фізичну форму.
      Войтехівська К. Б., викладач, виступила з доповіддю про здорове харчування, наголосила на тому, що хороший кухар — це найкращий лікар. Також було проведено конкурси «Дієтичний обід» та «Десерт без калорій» для учнів І-ІІІ курсів з професії «Кухар».
      Рик О. М., методист Навчально-методичного центру, розповіла про методику проведення навчально-виховних заходів з професії «Кухар» в ПТНЗ, наголосила на важливості організації самостійної, продуктивної діяльності учнів на уроках та в позаурочний час, а також відзначила високий рівень організації заходу.

       
         Час додавання : 2018-02-22

Автор новини : admin

 
ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ

      21 лютого 2018 року учні групи № 17 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» разом з майстром виробничого навчанняДарією Василишин відвідали театр ім. Марії Заньковецької, де мали нагоду побачити генеральну репетицію вистави «За двома зайцями», за п’єсою Михайла Старицького. Прем’єра — 24 лютого 2018 року.
      На попередній перегляд вистави учнів запросив заслужений артист театру Януш Володимирович Юхницький. Молоді дуже сподобалася постановка, гра акторів, декорації, вдало підібрана музика, особливо вразили образи Голохвастова, Секлети Лимерівни, Проні Прокопівни, батька Проні».
      Учні ще довго ділилися враженнями про акторів та їхню гру. Планують наступний похід до театру в березні.

      Дуже дякуємо п. Янушу Юхницькому за запрошення та чудово проведений час.Час додавання : 2018-02-22

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
від Ставропігії до Ставропігійського ВПУ
(для учнів за професією «Перукар, перукар-модельєр»)

      21 лютого група № 11 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (класний керівник викладач української мови Людмила Гриценко) у супроводі майстра виробничого навчання Світлани Наумець відвідала Музей історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова.
      Учні поглибили свої знання з історії рідного міста, а також історії розвитку книгодрукування від часів Івана Федорова до сьогодення.
      Керівник гуртка «Історія книгодрукування» Дарія Грицик провела майстер-клас з ручного складання. Майстер виробничого навчання з професії «Друкар офсетного плоского друкування» Андрій Мисак познайомив учнів з роботою офсетних машин, а Оксана Чугуєвець (майстер виробничого навчання з професії «Палітурник») з процесом післядрукарської обробки та виготовлення обкладів (обкладинок і палітурок).

   

      Дякуємо керівникові гуртка «Історія книгодрукування» Дарії Грицик за цікаву та змістовну екскурсію.Час додавання : 2018-02-22

Автор новини : admin

НЕБЕЗПЕЧНІ  ТЕНЕТА

      21 лютого 2018 року у КЗ ЛОР «Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (Бібліотеці на Ринку)» відбулася презентація книги «ТЕНЕТА» (соціальний детектив), автором якої є Віктор Янкевич.
      Активну участь у заході взяли учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі керівника гуртка Оксани Франчук.
      Автор книги своїм твором намагається донести до читачів інформацію про те якими іноді небезпечними можуть бути соцмережі.

     

      Дякуємо працівникам КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва» за цікавий та актуальний захід.Час додавання : 2018-02-21

Автор новини : admin

НЕБЕСНА СОТНЯ.
Герої не вмирають

      20 лютого 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» вшанували Героїв Небесної Сотні. Урок-реквієм на тему «Небесна Сотня. Герої не вмирають» провели викладач історії Надія Цяска і керівник гуртка Роман Зарума в приміщенні актового залу навчального закладу.
      З вступним словом про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні до учнів звернулася заступник директора з НВихР Мирослава Березінська.

       

      Велика подяка за допомогу у підготовці до уроку учням групи № 12: Тихонькій Регіні, Пелех Наталі, Янчурі Романі і групи № 102: Беньковському Павлу, Округу Роману і Цірок Ростиславу.Час додавання : 2018-02-21

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ В БІБЛІОТЕЦІ

      20 лютого 2018 року учні групи № 17 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (майстер в/н Дарія Василишин) взяли участь у зустрічі з народним артистом України Янушем Юхницьким, що відбулася у «Бібліотеці на Ринку».
      Учні мали нагоду познайомитися з творчістю українського «Бельмондо», а також отримали запрошення до театру ім. Заньковецької.

     

      Дякуємо працівникам КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва» за цікавий і пізнавальний захід.Час додавання : 2018-02-15

Автор новини : admin

 
СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

     
Коли вона вперше до церкви внесла
дитя, всередині були із числа
людей, що в молитві були там віддавна,
Святий Симеон и пророчиця Анна.

І старець на руки прийняв немовля
Марії; і три силуети здаля
здавалось, злились над малятком у раму,
в той ранок, загублені в сутінках храму.

      Учні, що проживають в гуртожитку, випустили до свята Стрітення Господнього газету (під керівництвом вихователя гуртожитку Анжеліки Денисяк).Час додавання : 2018-02-14

Автор новини : admin

      ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ СВ. ВАЛЕНТИНА!    

      Група № 21 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» підготувала і провела акцію до Дня святого Валентина — «Любов зігріє серце кожного».
      Учні подарували частинку тепла гостям нашого міста, які в цей день знаходяться далеко від свого дому і близьких. В честь дня закоханих вручали перехожим іноземцям валентинки і практикували навички розмовної англійської (у супроводі викладача іноземної мови Інни Серьогіної та майстра виробничого навчання Марти Долішної).
      Учні, що проживають в гуртожитку, випустили до свята газету (під керівництвом вихователя гуртожитку Анжеліки Денисяк).

       
       Час додавання : 2018-02-08

Автор новини : admin

ОКСАМИТОВІ БАРВИ – 2018

      7 лютого 2017 року в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів Львівщини «Творчості проміння золоте!» ансамбль дівчат ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (пісня «Вишиванка») та солісти Матвіїв Юлія, Маркевич Христина, Ференц Ірина (з піснями «Балада про мальви», «Мій Львів», «Ой Грицю») взяли участь в обласному конкурсі авторської пісні та виконавців «Оксамитові барви – 2018».

   

      Конкурсантів підготували музкерівники Людмила і Роман Заруми.Час додавання : 2018-02-08

Автор новини : admin

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ХВОРОБ

      7 лютого 2017 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» групи № 21 у супроводі майстра виробничого навчання Марти Долішної та викладача біології Іванни Филипович відвідали Музей історії хвороб Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

     

Дякуємо п. Володимиру Вовку за цікаву та актуальну екскурсію.Час додавання : 2018-02-07

Автор новини : admin

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ

      06.02.2018 р. у рамках обласного огляду-конкурсу технічної та художньо-прикладної творчості серед ПТНЗ Львівської області в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулася виставка творчих робіт учнів, які займаються в гуртках, що працюють в навчальному закладі: «Юний фотограф» (керівник Юлія Здобиляк) «Художнє оформлення книги» (керівник Оксана Чугуєвець), «Художнє оформлення» (керівник Оксана Цибух).
      Виставка проходила на базі Музею історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова (керівник Музею — Дарія Василишин, керівник гуртка «Історія книгодрукування» — Дарія Грицик).
      Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак презентувала експозицію представникам Львівського державного Будинку техніки Вікторії Калині та Іванні Роздольській.

     
     

Модератор виставки Віра Гошівська, старший майстер ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».Час додавання : 2018-02-01

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ У ЛНУ ім. ІВАНА ФРАНКА

      31.01.2018 р. учні гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» в супроводі вихователя гуртожитку Оксани Франчук відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка.
      Учні активно знайомилися із вищим навчальним закладом з метою подальшого продовження ступеневої освіти.

       

      Екскурсія завершилася прогулянкою центром Львова. Захід організувала вихователь гуртожитку Оксана Франчук.Час додавання : 2018-01-28

Автор новини : admin

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

      27 січня 2018 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальноучилищні батьківські збори.
      Перед батьками виступила директор навчального закладу Ірина Бурак. Вона привітала присутніх з минулими святами, підвела підсумки І семестру 2017–18 н. р., подякувала батькам кращих учнів, а також звернула увагу на недопустимість пропусків занять без поважних причин, важливість дотримання правил поведінки, підтримання порядку і чистоти в гуртожитку.
      Батьки ознайомилися з презентацією-звітом, де було відображено навчальні та виховні заходи, що відбулися у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» впродовж І семестру 2017–18 н. р.
      Перед батьками з концертною програмою, яка була присвячена зимовим святам, виступили учні навчального закладу.
      Психолог ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»Ірина Ковальова розповіла батькам про особливості виховання підлітків.

   Час додавання : 2018-01-24

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «КІБОРГИ»

      23.01.2018 р. учні гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» в супроводі вихователя гуртожитку Оксани Франчук взяли участь в перегляді фільму «КІБОРГИ», що транслювався на екрані Кінопалацу.
      Фільм спрямований на виховання патріотизму у сучасної молоді. Учні із захопленням і гордістю за наших воїнів обговорювали події фільму і ділилися своїми враженнями.

     

      Захід організувала вихователь гуртожитку Оксана Франчук.Час додавання : 2018-01-09

Автор новини : admin

ХОДА ЗВІЗДАРІВ

      8 січня учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у традиційній «Ході звіздарів». Цьогоріч величне свято Різдва Христового об’єднало у Львові III Міжнародний різдвяний фестиваль та XII фестиваль «Спалах Різдвяної звізди». Сотні львів’ян і гостей міста змогли пройтися у сяйві Різдвяої Зорі, яка щороку спалахуює новим змістом, новими ідеями, аби прославити Бога.
      Головним символом цьогорічної ходи стала зірка «Героїчна». Несли її герої АТО, а створена вона була із військової амуніції. Мешканці міста фотографувалися, колядували та йшли разом зі звіздарями. Мабуть, найбільше ентузіастів зібралось на площі перед львівським різдвяним ярмарком — увесь простір був заповнений людьми.
      У ході взяли участь творчі колективи з Польщі, Білорусі, Туреччини та Словацької республіки.

       Час додавання : 2017-12-21

Автор новини : admin

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

      21 грудня у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся святковий концерт присвячений Новому рокові та Різдву Христовому.
      Директор навчального закладу Ірина Бурак висловила подяку року, що завершується і привітала всіх з Новим роком. Захід супроводжувався музично-театралізованим дійством. Звучали вірші, пісні, колядки. Як завжди, на сцені — ансамбль викладачів. До навчального закладу завітали Відьма з Антипком. А також всі потрапили на бал до Снігової королеви.

       
       

      Підготуватися до свята Сніговій королеві та її свиті допомогли учні 21 групи («Перукар, перукар-модельєр») разом з майстром виробничого навчання Мартою Долішною і викладачем Юлією Михайлів.
      Зустріч з казковими персонажами і музичний супровід організували керівники гуртків Роман і Людмила Заруми.
      Дякуємо всім учасникам і організаторам за чудове свято.Час додавання : 2017-12-19

Автор новини : admin

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ
у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      19 грудня навчальний заклад відвідав Св. Миколай. У супроводі ангелика, чортеняти, інших традиційних персонажів і колективу колядників він обійшов класи та майстерні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», обдарувавши учнів та працівників навчального закладу солодкими подарунками.
     
   

      Зустріч з Св. Миколаєм організували музкерівники Роман і Людмила Заруми.Час додавання : 2017-12-19

Автор новини : admin

 
ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

      Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить.
      У віконце заглядає, подарунки підкладає.

      З усією теплотою і щирістю вітаємо зі світлим святом зимової казки. Бажаємо родинного тепла, здійснення дитячих мрій, з Днем святого Миколая!

      18 грудня 2017 р. учні 21 групи ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова», що навчаються професії «Перукар (перукар-модельєр)», долучилися до акції «Подарунки від Св. Миколая».
      Учні у супроводі майстра виробничого навчання Марти Долішної та класного керівника Наталії Добрій відвідали дитячий будинок № 1 і привітали дітей позбавлених батьківського піклування з Днем Св. Миколая
     
       Час додавання : 2017-12-15

Автор новини : admin

ФЕСТИВАЛЬ РІЗДВЯНИХ КОМПОЗИЦІЙ
«Над вертепом зірка ясна засіяла»

      14 грудня 2017 р. Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяв участь у фестивалі різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла», що відбувся у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну.
      Учні нашого навчального закладу представили різдвяну композицію в етностилі, виконану з екоматеріалів. А святкового настрою додало віншування-привітання та колядка у виконанні учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Свято проведено з ініціативи Львівського державного будинку техніки.
     
       

      Створення різдвяної композиції від нашого навчального закладу організувала Оксана Цибух — методист, керівник гуртка «Художнє оформлення», підготувати колядку нашим учням допоміг музкерівник Роман Зарума.Час додавання : 2017-12-13

Автор новини : admin

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

      12 грудня 2017 року в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся виховний захід — «Андріївські вечорниці».
      Свято організувала і провела, разом з учнями груп № 12, 102, 31, 32, викладач математики Мирослава Лефменко.
      За українськими традиціями вечорниці — одна з форм осінньо-зимових вечірніх розваг, що відбувались у хаті. Їх основою було рукоділля (вишивання, прядіння, шиття), також на вечорницях оповідали казки, співали, танцювали, поєднуючи дозвілля з роботою.
      Андріївські вечорниці були особливими — це веселе і колоритне дійство. Дівчата ворожили, а хлопці робили збитки — жарти, пустощі, що дозволялося тільки в Андріївську ніч.
     
     

      Дякуємо усім небайдужим за увагу до українських звичаїв.Час додавання : 2017-11-27

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
(підсумки)

     З 13 по 24 листопада 2017 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться у рамках Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху 2011–2020 р.р.
      Було проведено ряд заходів з метою запобігання дорожньо-транспортному травматизму учасників навчально-виховного процесу НЗ.
      1. Виховні години у навчальних групах з дотримання Правил дорожнього руху на тему: «Твій друг ― безпечний рух!». Класні керівники.
      2. Навчально-виховний захід з безпеки дорожнього руху для учнів навчального закладу з висвітленням негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та з демонстрацією відеоматеріалів. Соціальний педагог Андрій Бурак.
      3. Учні навчального закладу отримали пам’ятки про права та обов’язки пасажирів, пішоходів. Інженер з охорони праці Любов Рогова.
      4. Висвітлення питань безпеки дорожнього руху в газеті «Ставропігієць» за листопад 2017 року, розміщення інформації про Тиждень безпеки дорожнього руху на сайті училища. Майстер виробничого навчання Оксана Донченко.
      5. Проведено бесіду з учнями, які проживають в гуртожитку, на тему «Права та обов’язки учасників дорожнього руху». Вихователь гуртожитку, керівник гуртка «Клуб активного дозвілля» Оксана Франчук.
     
Відповідальний за проведення Тижня безпеки дорожнього руху — інженер з охорони праці Любов Рогова.
     


Час додавання : 2017-11-25

Автор новини : admin

 

ДЗВОНИ ПАМ’ЯТІ НЕ ЗАМОВЧАТЬ

     Учні та працівники Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» долучилися до заходів Дня пам’яті жертв голодомору.
      24 листопада 2017 р. учні груп 16, 102, 12 у супроводі заступника з НВихР Мирослави Березінської, методиста Катерини Савич викладача історії Надії Цяски, майстрів виробничого навчання Ольги Папи та Сергія Гавришко відвідали Львівську філармонію, де відбулося літературно-музичне дійство «Дзвони пам’яті не замовчать».
      Голодомор 32–33 рр. змінив хід історії в Україні. «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього» — цей вислів Максима Рильського актуальний і нині. Знати і пам’ятати історію своєї держави та прикладати всі сили, щоб не допустити повторення страшних подій, повинен кожен українець. Це основна теза концерту-реквієму.

ТОЖ ЗАПАЛІМО СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ.Час додавання : 2017-11-23

Автор новини : admin

 
ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
у Палаці естетичного виховання учнівської молоді

     23 листопада учні 12 групи Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстра виробничого навчання Галини Петришин та вихователя гуртожитку Анжеліки Денисяк відвідали Палац естетичного виховання учнівської молоді.
      Літературно-музичний вечір «Батьківщина мого серця» присвячений Дню Гідності і Свободи відбувся на великій сцені палацу. Свято урочисто відкрив державний гімн України. На заході були продемонстровані уривки з художніх та документальних фільмів про боротьбу за свободу України — Української повстанської армії, за європейський вибір — події на Майдані, Антитерористична операція на Сході України — за непорушність кордонів Української держави.
      Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв УПА, Майдану, АТО, які внесли неоціненний вклад у справу розвитку почуття національної гідності та гордості за свою Батьківщину.
     


Час додавання : 2017-11-22

Автор новини : admin

ДЕНЬ ГІДНОСТІ

     21 листопада у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладач історіїї Надія Цяска організувала виховний захід до Дня Гідності та Свободи.
      Цей День відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником Дня Свободи, що відзначався 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, поки не був скасований указом Віктора Януковича.
      13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи, встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

       

     


Час додавання : 2017-11-18

Автор новини : admin

ДЕНЬ СТУДЕНТА

     ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучився до святкування Дня студента. 16 листопада учні групи № 17 разом з майстром виробничого навчання Дарією Василишин відвідали святковий захід у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      17 листопада концерт до Дня студента відбувся в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова». Захід організували і провели майстер виробничого навчання Зоряна Єдинак, викладачі Мирослава Лефменко та Юлія Михайлів спільно з учнями групи № 31, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)».
     
     Час додавання : 2017-11-17

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

     16.11.2017 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальні збори учнів навчального закладу, де розглядалися питання про належне дотримання дисципліни та виконання правил внутрішнього розпорядку, а також було підведено підсумки конкурсу стінгазет на тему: «Не подавай тому руки, хто дуже любить матюки», що проходив у рамках тижня української мови і літератури.
     Виступили директор навчального закладу Ірина Бурак і заступник з навчально-виховної роботи Мирослава Березінська. Методист, викладач української мови та літератури Катерина Савич вручила солодкий подарунок 12 групі — переможцю конкурсу стінгазет.

       Час додавання : 2017-11-17

Автор новини : admin

 
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
у групі № 16

     15.11.2017 р. в конференцзалі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися батьківські збори для гр. № 16 (майстри виробничого навчання Ольга Папа та Оксана Донченко). Було розглянутом питання дисципліни і належного виконання правил учня НЗ, відношення до навчання, а також організаційні питання, обрано батьківський комітет.
     У зборах зяли участь: заступник директора з НВихР Мирослава Березінська, вихователь гуртожитку Оксана Франчук, викладачі спецдисциплін та загальноосвітніх предметів: Тетяна Колесникова Людмила Гриценко, Зоряна Журавська, Інна Серьогіна, Вікторія Вдовін.Час додавання : 2017-11-14

Автор новини : admin

ХЛІБ — УСЬОМУ ГОЛОВА

      Є у світі поняття, цінність яких неперевершена, до них належить хліб. В Україні хліб завжди вважався священним продуктом.
      З метою виховання у молодого покоління пошани, поваги до звичаїв та традицій українського народу учнями груп № 26 та 34 під керівництвом класних керівників Ольги Винарчик, Зоряни Журавської, майстрів виробничого навчання Андрія Мисака, Оксани Чугуєвець проведено відкритий виховний захід: «Тільки хліб — незгубна цінність, в ньому наша сила».
      Захід сприяє формуванню і підвищенню загального рівня культури, формує високі ідеали моральності та відповідальності, прищеплює учням любов, пошану до хліба, бо хліб — це символ життя, щастя, поваги, гостинності, благополуччя, щирої братерської дружби, знак прихильності, чистоти, благородних намірів, предмет обрядовості, персонаж фольклору, хліб — усьому голова!

   Час додавання : 2017-11-13

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

     З 13 листопада 2017 року у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» розпочався тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться вnbspрамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011–2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010, згідно Резолюцій ООН № 66/260 від 23.05.2012 і № 68/269 від 29.04.2014 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України.
     


Час додавання : 2017-10-31

Автор новини : admin

ХЕЛЛОВІН
у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      31 жовтня у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладач Юлія Михайлів та майстер виробничого навчання Долішна Марта спільно з  учнями групи № 21, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» провели свято Helloween або Відьомська ніч.
      Хелловін справляють щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах. Перші згадки про Хелловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами  — як завершення річного циклу і початок нового. У XIX–XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить — Хелловін, що традиційно відзначається проти Дня всіх святих.

       
       

      Дякуємо музкерівникам Людмилі та Романові Зарумам за оригінальний музичний супровід.Час додавання : 2017-10-13

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      12 жовтня у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальні збори учнів навчальноого закладу, де розглядалися питання про належне дотримання дисципліни та виконання правил внутрішньго розпорядку, а також було підведено підсумки спортивно-патріотичних змагань «Козацькі забави», які були присвячені Дню захисника України.Час додавання : 2017-10-04

Автор новини : admin

ПАМ’ЯТІ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

      04 жовтня 2017 р. учні 26 групи (професія «Друкар. Палітурник. ОКН») у супроводі викладачів НЗ Дарії Грицик, Ольги Винарчик, Зоряни Журавської та майстра виробничого навчання Андрія Мисака здійснили пізнавальну екскурсію.
      Учні відвідали автентичне підземелля Преображенської церкви. Тут знаходиться виставка, яка присвячена пам’яті митрополита Андрея Шептицького.

     

      Екскурсію організувала Дарія Грицик.Час додавання : 2017-10-01

Автор новини : admin

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Ми хочемо Вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і сонечка побажати
І щоб радісно Вам було кожен день!
Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад — на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.

      29 вересня ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся святковий захід присвячений Дню працівника освіти.
      Ірина Бурак, директор навчального закладу, привітала всіх присутніх та вручила грамоти кращим у рейтингу педпрацівників: серед майстрів виробничого навчання — Дарії Василишин, серед викладачів — Наталії Добрій.
      Захід супроводжувався літературно-музичною композицією, учнівськими привітаннями, жартівливими сценками.

       

      ДЯКУЄМО  ВСІМ  ПРАЦІВНИКАМ  ОСВІТИ!!!Час додавання : 2017-09-22

Автор новини : admin

ЯСКРАВИЙ ПРОМІНЬ ЗОЛОТОГО КРИЛА

      20 вересня 2017 року учениця групи № 27 Квітко Вікторія (призер конкурсу) разом з музкерівником ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Людмилою Зарумою долучилися до творчої зустрічі переможців та учасників відкритого обласного конкурсу поетів та прозаїків ПТНЗ «Золоте крило — 2017» з письменниками Львівського відділення спілки письменників України та асоціації письменників Західного регіону, що була організована Львівським державним палацом естетичного виховання учнівської молоді.
      У гості до молоді завітали: Марія Людкевич, Надія Заячківська, Вікторія Бондаренко та Любов Відута. Учасники зустрічі отримали на згадку збірку юних поетів та прозаїків ПТНЗ «Ранок мого життя».

     Час додавання : 2017-09-19

Автор новини : admin

 

ЕКСКУРСІЯ
від Ставропігії до Ставропігійського ВПУ
(для столярів, виробників художніх виробів з дерева»)

      19 вересня учні 101 групи («Столяр. Виробник художніх виробів з дерева») ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстра виробничого навчання Ігоря Ковальчука відвідали Музей історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова
      Вони мали нагоду глибше познайомитись з історією рідного міста, розвитку книгодрукування від часів Івана Федорова і Успенського ставропігійського братства до Ставропігійського ВПУ; з історією розвитку освіти в Україні, зокрема з історією Львівської братської школи, яка впродовж тривалого часу була зразком для всіх наступних братських шкіл, а також з традиціями навчального закладу.
      Дякуємо керівникові гуртка «Історія книгодрукування» Дарії Грицик за цікаву та змістовну розповідь.Час додавання : 2017-09-13

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      12 вересня 2017 р. в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулися учнівські збори.
      Директор навчального закладу Ірина Бурак детально розповіла про Правила внутрішнього розпорядку для учнів училища — в навчальних корпусах, в навчальних кабінетах та майстернях, в гуртожитку, в громадських місцях. Наголосила на важливості дисципліни, повідомила про можливі наслідки невиконання навчальних планів та програм.Час додавання : 2017-09-02

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 01.09.2017 р. урочисто розпочався новий 2017–2018 навчальний рік.
      Присутніх поблагословив о. Андрій. Директор навчального закладу Ірина Бурак виступила з вітальним словом. Учні, що приєдналися до великої родини ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», склали урочисту «Присягу ставропігійця».
      Перший урок для першокурсників провела викладач історії Надія Цяска. Тема уроку — «Нам є що захищати».
      Заступник директора з навчально-виробничої роботи Галина Филипович зачитала наказ про зарахування учнів. Майстри виробничого навчання та класні керівники провели першокурсників до навчальних кабінетів.
      Захід супроводжувався святковим концертом.

     
     
     

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято!