ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

ГУРТОЖИТОК


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Держзакупівлі, документи

   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2017-11-22

Автор новини : admin

ДЕНЬ ГІДНОСТІ

     21 листопада у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладач історіїї Надія Цяска організувала виховний захід до Дня Гідності та Свободи.
      Цей День відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником Дня Свободи, що відзначався 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, поки не був скасований указом Віктора Януковича.
      13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи, встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

       

     


Час додавання : 2017-11-18

Автор новини : admin

ДЕНЬ СТУДЕНТА

     ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучився до святкування Дня студента. 16 листопада учні групи № 17 разом з майстром виробничого навчання Дарією Василишин відвідали святковий захід у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      17 листопада концерт до Дня студента відбувся в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова». Захід організували і провели майстер виробничого навчання Зоряна Єдинак, викладачі Мирослава Лефменко та Юлія Михайлів спільно з учнями групи № 31, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)».
     
     



Час додавання : 2017-11-17

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

     16.11.2017 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальні збори учнів навчального закладу, де розглядалися питання про належне дотримання дисципліни та виконання правил внутрішнього розпорядку, а також було підведено підсумки конкурсу стінгазет на тему: «Не подавай тому руки, хто дуже любить матюки», що проходив у рамках тижня української мови і літератури.
     Виступили директор навчального закладу Ірина Бурак і заступник з навчально-виховної роботи Мирослава Березінська. Методист, викладач української мови та літератури Катерина Савич вручила солодкий подарунок 12 групі — переможцю конкурсу стінгазет.

       



Час додавання : 2017-11-17

Автор новини : admin

 
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
у групі № 16

     15.11.2017 р. в конференцзалі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися батьківські збори для гр. № 16 (майстри виробничого навчання Ольга Папа та Оксана Донченко). Було розглянутом питання дисципліни і належного виконання правил учня НЗ, відношення до навчання, а також організаційні питання, обрано батьківський комітет.
     У зборах зяли участь: заступник директора з НВихР Мирослава Березінська, вихователь гуртожитку Оксана Франчук, викладачі спецдисциплін та загальноосвітніх предметів: Тетяна Колесникова Людмила Гриценко, Зоряна Журавська, Інна Серьогіна, Вікторія Вдовін.



Час додавання : 2017-11-14

Автор новини : admin

ХЛІБ — УСЬОМУ ГОЛОВА

      Є у світі поняття, цінність яких неперевершена, до них належить хліб. В Україні хліб завжди вважався священним продуктом.
      З метою виховання у молодого покоління пошани, поваги до звичаїв та традицій українського народу учнями груп № 26 та 34 під керівництвом класних керівників Ольги Винарчик, Зоряни Журавської, майстрів виробничого навчання Андрія Мисака, Оксани Чугуєвець проведено відкритий виховний захід: «Тільки хліб — незгубна цінність, в ньому наша сила».
      Захід сприяє формуванню і підвищенню загального рівня культури, формує високі ідеали моральності та відповідальності, прищеплює учням любов, пошану до хліба, бо хліб — це символ життя, щастя, поваги, гостинності, благополуччя, щирої братерської дружби, знак прихильності, чистоти, благородних намірів, предмет обрядовості, персонаж фольклору, хліб — усьому голова!

   



Час додавання : 2017-10-31

Автор новини : admin

ХЕЛЛОВІН
у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      31 жовтня у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладач Юлія Михайлів та майстер виробничого навчання Долішна Марта спільно з  учнями групи № 21, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» провели свято Helloween або Відьомська ніч.
      Хелловін справляють щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах. Перші згадки про Хелловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами  — як завершення річного циклу і початок нового. У XIX–XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить — Хелловін, що традиційно відзначається проти Дня всіх святих.

       
       

      Дякуємо музкерівникам Людмилі та Романові Зарумам за оригінальний музичний супровід.



Час додавання : 2017-10-13

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      12 жовтня у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальні збори учнів навчальноого закладу, де розглядалися питання про належне дотримання дисципліни та виконання правил внутрішньго розпорядку, а також було підведено підсумки спортивно-патріотичних змагань «Козацькі забави», які були присвячені Дню захисника України.



Час додавання : 2017-10-04

Автор новини : admin

ПАМ’ЯТІ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

      04 жовтня 2017 р. учні 26 групи (професія «Друкар. Палітурник. ОКН») у супроводі викладачів НЗ Дарії Грицик, Ольги Винарчик, Зоряни Журавської та майстра виробничого навчання Андрія Мисака здійснили пізнавальну екскурсію.
      Учні відвідали автентичне підземелля Преображенської церкви. Тут знаходиться виставка, яка присвячена пам’яті митрополита Андрея Шептицького.

     

      Екскурсію організувала Дарія Грицик.



Час додавання : 2017-10-01

Автор новини : admin

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Ми хочемо Вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і сонечка побажати
І щоб радісно Вам було кожен день!
Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад — на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.

      29 вересня ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся святковий захід присвячений Дню працівника освіти.
      Ірина Бурак, директор навчального закладу, привітала всіх присутніх та вручила грамоти кращим у рейтингу педпрацівників: серед майстрів виробничого навчання — Дарії Василишин, серед викладачів — Наталії Добрій.
      Захід супроводжувався літературно-музичною композицією, учнівськими привітаннями, жартівливими сценками.

       

      ДЯКУЄМО  ВСІМ  ПРАЦІВНИКАМ  ОСВІТИ!!!



Час додавання : 2017-09-22

Автор новини : admin

ЯСКРАВИЙ ПРОМІНЬ ЗОЛОТОГО КРИЛА

      20 вересня 2017 року учениця групи № 27 Квітко Вікторія (призер конкурсу) разом з музкерівником ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Людмилою Зарумою долучилися до творчої зустрічі переможців та учасників відкритого обласного конкурсу поетів та прозаїків ПТНЗ «Золоте крило — 2017» з письменниками Львівського відділення спілки письменників України та асоціації письменників Західного регіону, що була організована Львівським державним палацом естетичного виховання учнівської молоді.
      У гості до молоді завітали: Марія Людкевич, Надія Заячківська, Вікторія Бондаренко та Любов Відута. Учасники зустрічі отримали на згадку збірку юних поетів та прозаїків ПТНЗ «Ранок мого життя».

     



Час додавання : 2017-09-19

Автор новини : admin

 

ЕКСКУРСІЯ
від Ставропігії до Ставропігійського ВПУ

      19 вересня учні 101 групи («Столяр. Виробник художніх виробів з дерева») ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстра виробничого навчання Ігоря Ковальчука відвідали Музей історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова
      Вони мали нагоду глибше познайомитись з історією рідного міста, розвитку книгодрукування від часів Івана Федорова і Успенського ставропігійського братства до Ставропігійського ВПУ; з історією розвитку освіти в Україні, зокрема з історією Львівської братської школи, яка впродовж тривалого часу була зразком для всіх наступних братських шкіл, а також з традиціями навчального закладу.
      Дякуємо керівникові гуртка «Історія книгодрукування» Дарії Грицик за цікаву та змістовну розповідь.



Час додавання : 2017-09-13

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      12 вересня 2017 р. в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулися учнівські збори.
      Директор навчального закладу Ірина Бурак детально розповіла про Правила внутрішнього розпорядку для учнів училища — в навчальних корпусах, в навчальних кабінетах та майстернях, в гуртожитку, в громадських місцях. Наголосила на важливості дисципліни, повідомила про можливі наслідки невиконання навчальних планів та програм.



Час додавання : 2017-09-02

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 01.09.2017 р. урочисто розпочався новий 2017–2018 навчальний рік.
      Присутніх поблагословив о. Андрій. Директор навчального закладу Ірина Бурак виступила з вітальним словом. Учні, що приєдналися до великої родини ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», склали урочисту «Присягу ставропігійця».
      Перший урок для першокурсників провела викладач історії Надія Цяска. Тема уроку — «Нам є що захищати».
      Заступник директора з навчально-виробничої роботи Галина Филипович зачитала наказ про зарахування учнів. Майстри виробничого навчання та класні керівники провели першокурсників до навчальних кабінетів.
      Захід супроводжувався святковим концертом.

     
     
     

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято!