ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Предметні тижні, дні

Час додавання : 2017-11-18

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ

     13–17 листопада у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» проходив Тиждень хімії. Було проведено виставку стінгазет та кросвордів про хімію, крилатих висловів відомих людей про харчування і здоровий спосіб життя.
 
      У групах №№ 16 («ОКН. Друкар. Палітурник»), 101 («Столяр. Виробник художніх виробів з дерева»), 202 («Слюсар з ремонту автомобілів») відбулося тестування на тему «Визначення актуальності хімічних знань для підлітків».
      Групи №№ 11 та 21, що навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» взяли участь у семінарі«Хімія в моїй професії». Групи №№ 12 та 22, що навчаються професії «Кухар. Офіціант» провели конференцію на  тему «Хімія в житті суспільства і в моїй професії»

      Дякуємо викладачеві хімії Оксані Ковальській за організацію заходів в рамках Дня хімії.Час додавання : 2017-11-09

Автор новини : admin

РАДІОДИКТАНТ
(відзначаємо День української писемності та мови)

      09 листопада 2017 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
      Радіодиктант національної єдності традиційно відбувся у День української мови та писемності —
9-го листопада. Акція розпочалася о 12.00 на Першому каналі Українського радіо. А вже о 12.30 учні та педагогічні працівники навчального закладу уважно слухали доцента Київського університету ім. Б. Грінченка, автора підручників і посібників із української мови Олександра Авраменка.
      XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності на Українському радіо відбувся під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета», текст диктанту — «Наша пісня».
      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» радіодиктант відбувся у двох локаціях: в корпусі по вул. Плужника та в корпусі по вул. Федорова.
      Організатор написання радіодиктанту в навчальному закладі методист, викладач української мови Катерина Савич. Модератор у локації по вул. Федорова майстер виробничого навчання Оксана Донченко, якій учениця гр. 34 Олена Стецик надала свій смартфон для ввімкнення радіо.

   
   

      Дякуємо усім небайдужим до українського слова.Час додавання : 2017-10-27

Автор новини : admin

ВІД ПІКТОГРАФІЇ ДО ГАДЖЕТІВ

      26 жовтня 2017 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у рамках тижня математики та інформатики для учнів І та ІІ курсів відбувся захід «Від піктографії до гаджетів».
      Метою цього заходу було прослідкувати шлях розвитку інформаційних технологій, дослідити різні способи передачі інформації від піктографії до штучного інтелекту.
      Захід організували й провели викладачі Журавська З.Ф., Винарчик О.Ф., а також учні груп № 26 і 34.Час додавання : 2017-10-24

Автор новини : admin

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КУХАРЯ
International Chefs Day

      Учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» долучилися до святкування міжнародного Дня кухаря і кулінара (International Chefs Day), який відзначають у всьому світі 20 жовтня з 2004 року. Свято було засноване з ініціативи Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств.
      З метою профорієнтації та піднесення престижу професії «Кухар» у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» було проведено низку заходів у рамках відзначення Міжнародного дня кухаря.
      18 жовтня учні групи № 12 (професія «Кухар. Офіціант») у супроводі майстрів виробничого навчання Галини Петришин, Тетяни Горної відвідали XVII Міжнародну виставку «ТурЕКСПО–2017», що проходила в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.
      19 жовтня учні навчального закладу були учасниками майстер-класу «Секрети приготування галицької кухні», «Новий погляд на PROSTOпродукти. Економна кухня». Цікавим є те, що провела останній майстер-клас фіналістка МастерШеф Наталія Петрик.
      20 жовтня у навчальному закладі класні керівники провели виховні години на тему: «Професія кухаря ― престижна та перспективна».
      24 жовтня у навчальному закладі відбувся «Кулінарний ярмарок». Учні груп № 12, 22, 28 («Кухар. Офіціант») під керівництвом майстрів виробничого навчання Людмили Цяпути, Тетяни Горної , Іванни Харатон, Галини Петришин приготували кулінарні вироби та частували учнів, працівників і гостей заходу.