ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2017-06-28

Автор новини : admin

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

      27.06.2017 р. у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулося свято Останнього Дзвоника. З короткою проповіддю перед присутніми виступив отець Андрій.
      Від педадогічних працівників випускників привітала майстер виробничого навчання Дарія Василишин.
      Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» — Ірина Бурак виступила з напутнім словом і вручила кращим випускникам грамоти.
      Захід супроводжувався концертною програмою. Випускники подякували працівникам навчального закладу за їхню нелегку працю.

           
           
       Час додавання : 2017-06-26

Автор новини : admin

ПІДЗЕМЕЛЛЯ СТАРОДАВНЬОГО ЛЬВОВА

      Учні групи № 11 ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстра в/н Марти Долішної, класного керівника Наталії Добрій та викладача Юлії Михайлів відвідали екскурсію «Підземелля стародавнього Львова».
      Екскурсанти побували в підземеллі ресторану Копальня кави, в кнайпі Криївка, в підземеллях Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (костелу отців Єзуїтів), підземеллях Домініканського монастиря, підземеллі аптеки-музею.
      Завершилася екскурсія пікніком в парку Знесіння. Учні та працівники отримали багато вражень та цікавої інформації, чудово провели час.

       Час додавання : 2017-06-19

Автор новини : admin

ПАЛОМНИЦТВО В СТРАДЧ

      Працівники Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» здійснили екскурсію-паломництво в Страдч — село Яворівського району Львівської області.
      У часи Київської Русі та Галицько-Волинського князівства неподалік села знаходився другий після Києво-Печерської лаври підземний монастир в Україні, який розміщувався на високій горі на лівому березі р. Верещиці поблизу с. Страдч. Страдецька печерська церква — чи не єдина в Західній Україні пам’ятка християнства, що зберегла свій вигляд до наших днів.
      Паломники взяли участь в богослужінні у церкві Успення Пресвятої Богородиці, з молитвою пойшли Хрестну дорогу, відвідали підземну церкву.

         
         

      Дякуємо прфоспілковій організації за чудову подорож.Час додавання : 2017-05-30

Автор новини : admin

ВІДВІДУВАННЯ НРЦ «МРІЯ»

      30 травня учні груп 15 та 21 (професія «Перукар. Перукар-модельєр») у супроводі виробничого навчання Зоряни Єдинак (Грушкевич) здійснили благодійну акцію, відвідавши НРЦ «Мрія».
      В навчально-реабілітаційному центрі «Мрія» навчаються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування; діти, що мають інвалідність і діти, які потребують навчання за індивідуальною формою.
      Наші перукарі під керівництвом майстра виробничого навчання Зоряни Єдинак безкоштовно постригли вихованців навчально-реабілітаційного центру.

       

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2017-05-18

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

      18 травня 2017 року учні та працівники Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» прийшли до навчального закладу у вишиванках — взявши участь у святкуванні Дня вишиванки, який відзначають в Україні у третій четвер травня. Також у холі навчального закладу було організовано виставку різноманітних вишитих виробів.
      Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього долучилася українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

         
         

      Дякуємо усім небайдужим за підтримку українських звичаїв і культурних традицій.Час додавання : 2017-05-15

Автор новини : admin

ВИСТУП ДО ДНЯ МАТЕРІ

      15 травня в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся урочистий виступ присвячений Дню Матері. Захад організували і провели майстри в/н Ольга Папа і Юлія Здобиляк разом з учнями групи № 17.
      Учениця Квітко Вікторія зачитала свій вірш «Мамин день». Учні виконали пісні та, в кінці виступу, привітали всіх жінок-працівників навчального закладу з Днем Матері.

       

      Дякуємо Людмилі та Роману Зарумам за музичний супровід.Час додавання : 2017-05-11

Автор новини : admin

ДЕНЬ МАТЕРІ

      10 травня в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся урочистий виступ присвячений Дню Матері. Захад організували викладач Юля Михайлів та майстер в/н Марта Долішна. Учні групи № 11 привітали матерів букетом віршів та пісень, святковий концерт супроводжувався показом оригінальних зачісок.
      Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була Олена Кисілевська, редактор тижневика «Жіноча доля». Також, 1929 року «Союз українок» зініціював впровадження цього свята на Тернопільщині. Спільноти «Просвіта», «Рідна школа», «Пласт», «Сокіл» та інші організовували концерти, конференції, фестивалі по всій Східній Галичині. Відтоді День Матері відзначали дуже широко.
      У 1939 свято заборонила радянська влада. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, Свято Матері повернулося в Україну.
      В 2017 році День Матері припадає в Україні на 14 травня.

       

      Дякуємо Людмилі та Роману Зарумам за музичний супровід.Час додавання : 2017-04-28

Автор новини : admin

БУТИ ДОНОРОМ ― ДАРУВАТИ ЖИТТЯ

      27 квітня 2017 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулася зустріч з представ-ником Львівського осередку організації «Асоціація молодих донорів України» Іваном Заричанським. Гостя відрекомендувала заступник директора навчального закладу з виховної роботи Мирослава Березінська.
      Іван Заричанський розповів нашим учням про донорство і його розвиток в Україні, а також про діяльність «Асоціації молодих донорів України» і про те, як можна стати донором. Присутні переглянули відеосюжети про підготовку до здавання крові та про сам процес.
      Виступила викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ганна Христенко, яка звернула увагу учнів на велику потребу донорської крові в Україні — особливо для поранених воїнів АТО і онкохворих діток. Вона закликала всіх, кому сповнилося 18 років спробувати себе у благородній справі донорства. Цей заклик підтримала наша учениця Наталя Микіцька, яка вже стала донором.

       Час додавання : 2017-04-20

Автор новини : admin

ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ — 2017

      20 квітня 2017 року Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяв участь у традиційному святі професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони», яке відбулося на площі біля пам’ятника Івану Франку.
      Учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» створили експозицію виробів профорієнтаційного спрямування. Також наш навчальний заклад виготовив інформаційні афіші з програмою свята «Великодні дзвони — 2017».
      Метою виставки «Великодні дзвони» є пропагування кращих взірців народного українського мистецтва, залучення учнівської молоді до збереження та відродження народних промислів, сприяння створенню нових творів декоративно-ужиткового спрямування, підвищення професійної майстерності учнів.
      Захід супроводжувався концертною програмою художньої самодіяльності ПТНЗ.

       

      Дякуємо організаторам і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2017-04-20

Автор новини : admin

ХРИСТИЯНСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ

      19 квітня 2017 року ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відвідали представники Центру духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус» при Українському Католицькому Університеті.
      Гості провели бесіду з учнями навчального закладу.

     Час додавання : 2017-04-14

Автор новини : admin

ДИВО ВЕЛИКОДНЯ

      Напередодні величного свята Христового Воскресіння, 12 квітня 2017  року учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Біжок Настя та Пасєка Ганна у супроводі Оксани Цибух (керівник гуртка «Художнє оформлення») взяли участь у фестивалі писанкарства «Диво Великодня».
      Захід було проведено Львівським державним Будинком техніки на базі Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну з метою залучення учнівської молоді до традиції писанкарства, виявлення обдарованих учнів, підтримки їх творчості.
      Писанки для фестивалю наші учні виготовили на майстер-класах з писанкарства.

         

      Дякуємо організаторам і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2017-04-03

Автор новини : admin

ВЕСНЯНА ТОЛОКА

      31 березня учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у весняній толоці «З нами місто розквітає».
      Учні 11 групи з майстром виробничого навчання Мартою Долішною і 102 групи з класним керівником Володимиром Парахоняком прибирали в парку 700-річчя Львова біля Арсену на вул. Чорновола.

     

      Дякуємо за піклування про наше місто.Час додавання : 2017-03-24

Автор новини : admin

ВІДВІДУВАННЯ КОНЦЕРТУ

      22 березня 2017 р. учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які проживають у гуртожитку, у супроводі вихователя Денисяк А. М. відвідали концерт, що проходив у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      Захід було присвячено 203 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

       

      Дякуємо учасникам і організаторам за чудове свято.Час додавання : 2017-03-20

Автор новини : admin

ЗДОРОВ’Я — НАШ НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ

      Під таким гаслом 17 березня 2017 року була проведена екскурсія учнів груп №№ 34, 21 та 202 у супроводі викладачів Джерелейко Л. В., Филипович І. І., майстрів виробничого навчання Чичкевич С. Д. та Грушкевич З. Р. до Музею історії хвороб людини, що належить до кафедри патанатомії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
      Екскурсовод п. Володимир Вовк — викладач кафедри — детально розповів про важливість збереження здоров’я від молодих років, про необхідність постійно дбати про своє здоров’я, а також продемонстрував на наочних взірцях (експонатах) жахливі наслідки тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії.
      Також учні були ознайомлені із причинами виникнення найбільш поширених хвороб нашого часу, їм нагадали про необхідність дотримання правил особистої гігієни та вимог дотримання чистоти у побуті.

         

      Дякуємо п. Володимиру Вовку за цікаву та корисну розповідь, а також організаторам екскурсії — Чичкевич С. Д., Джерелейко Л. В.Час додавання : 2017-03-13

Автор новини : admin

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОБЗАРЯ

      09 березня 2017 року учні та педагогічний колектив ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відзначили чергову річницю від дня народження Тараса Шевченка.
      Чи може існувати народ без духовного провідника? Чи може формуватися суспільна свідомість без морального підґрунтя, яке закладалося впродовж віків, яке творили люди небайдужі, щирі й духовно вільні, що відкрито виступали не лише проити політичних режимів, а й проти духовного зубожіння та моральної бідності?
      Ніхто не посміє заперечити, що для України та українців таким духовним талісманом є постать Тараса Григоровича Шевченка. Для українського суспільства невід’ємною духовною потребою стало святкування днів пам’яті великого Кобзаря, що припадають на 9 та 10 березня — дати народження та смерті Генія нашого народу.
      У всьому світі ці дні рясніють безліччю масових заходів, кожен із яких є по-своєму унікальним і в різних аспектах відображає ту чи іншу грань таланту великого сина українського народу.
      Неповторну літературно-музичну композицію створили й учні Ставропігійського ВПУ м. Львова, які в день народження великого генія намагалися знайти відповіді на злободенні питання, які ставить перед нами сьогодення.

   Час додавання : 2017-03-04

Автор новини : admin

ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ МИСТЕЦТВ

      03 березня 2017 року учні групи 17 ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстрів виробничого навчання Ольги Папи та Юлії Здобиляк відвідали Львівську національну галерею мистецтв — найбільший художній музей України, експозиція якого налічує понад 62 тисячі експонатів.
      Учні ознайомилися з колекцією європейського мистецтва, львівської скульптури, українського портрету ХVI–XІХ ст., ікон та меблів, вони мали можливість проникнутись духом старовинних картин та скульптур, відчути атмосферу різноманітних епох та стилів мистецтва.

     Час додавання : 2017-02-28

Автор новини : admin

РАДІОМАРАФОН
«Стояла я і слухала весну»

      28 лютого 2017 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у радіорубці навчального закладу відбувся радіомарафон «Стояла я слухала весну». Не випадково датою радіомарафону було обрано кінець лютого, адже 25 лютого виповнилося 146 років від дня народження Лесі Українки. Крім того, учні й педадагогічні працівники втомилися від холодів і вирішили перемагати зиму Лесиною поезією.
      Чи є в українській літературі більш весняний поет, ніж Леся Українка? ЇЇ поезія сповнена свіжого повітря, сили весняної води.
      «На шлях я вийшла ранньою весною
      І тихій спів несмілий заспівала...»
      Вона, як весняна вода, торувала собі шлях. Незважаючи на хворобу, незважаючи на особисті нещастя, незважаючи на стосунки з матір’ю Леся з маленького тихого струмочка перетворилася на море.
      В одному з листів 1909 року, вибираючись на лікування в Єгипет, Леся Українка писала: «Пожила в Азії, поживу ще й в Африці, а там... Отак все посуватимусь далі та далі — та й зникну, обернуся в легенду...» Для сучасної молодої людини поетка справді вже стала постаттю легендарною, але чим далі в історію входить ім’я Лесі Українки, тим ближчими стають нам її твори, розкриваючись новими гранями, новими духовними скарбами.

     
     

      А Лесина поезія таки перемогла зимові холоди! Сонечко цілий день радо посміхалося нам у вікна :)!
      Дякуємо Катерині Савич (організаторові заходу) за зустріч з поезією.Час додавання : 2017-02-22

Автор новини : admin

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

      20 лютого 2017 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся вечір-реквієм «Герої не вмирають», на якому вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. Присутні переглянути фільм-реквієм «Небесна Сотня в небо полетіла».
      Вечір організували: викладач історії Цяска Н. М. та музичний керівник Зарума Р.С., активну участь у підготовці заходу взяли учні групи 21 Пасєка Анна, Гринько Ірина, учні групи 16 Язгар Данило, Гуторка Юрій, учень групи 202 Таранов Павло.
      Ввечері о 18.00. учні та викладачі училища прийшли на на урочисте Громадське віче, присвячене третій річниці пам’яті Геров Небесної Сотні, яке відбулося на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2017-02-16

Автор новини : admin

ЗДАЙ КРОВ — ПОДАРУЙ ЛЮБОВ!

      15 лютого 2017, у Всесвітній день онкохворої дитини відбулася донорська акція «Здай кров — подаруй любов!», у якій взяли участь Львівський осередок організації «Асоціація молодих донорів України» та львівські патрульні поліцейські.
      Виробничий відділ ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» виготовив для хворих діток листівки, які підготувала до друку Наталя Микіцька — учениця гр. № 27 (майстер вирбничого навчання Дарія Василишин). Наталя (на фото зліва) також здала кров як донор.

   

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2017-02-15

Автор новини : admin

СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

      Стрітення відзначають на 40-й день після Різдва Христового, в пам’ять про те, як Діва Марія разом з праведним Йосифом принесли до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження, де їх зустрів старець Симеон, якому було звіщено, що він зможе вмерти лише тоді, як побачить Месію. Другою особою, що зустріла Ісуса в храмі була пророчиця Анна.

 

      Стрітення урочисто відзначати почали з кінця V  століття. Це свято останнє в циклі Різдвяних свят.Час додавання : 2017-02-08

Автор новини : admin

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ

      07.02.2017 р. у рамках обласного огляду-конкурсу технічної та художньо-прикладної творчості серед ПТНЗ Львівської області в «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на вул. Ів. Федорова відбулася виставка творчих робіт учнів, які займаються в гуртках, що працюють в навчальному закладі: «Образотврче мистецтво» (керівник Юрій Сірін), «Твоє зображення» (керівник Юлія Здобиляк) «Художнє оформлення книги» (керівник Оксана Чугуєвець), «Художнє оформлення» (керівник Оксана Цибух).
      Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» презентувала експозицію представникам Львівського державного Будинку техніки Ігору Філю (методист вищої категорії Львівського державного Будинку техніки) та Іванні Роздольській (завідуюча організаційно-масовим відділом Львівського державного Будинку техніки).

       

      Дякуємо учасникам та організаторам виставки.Час додавання : 2017-02-01

Автор новини : admin

ПАМ’ЯТІ КУЗЬМИ

      2 лютого 2015 року не стало талановитого та щирого музиканта Андрія Кузьменка. Загибель співака стала ударом для тисяч українців. Проте душа та голос Кузьми продовжують жити в серцях його прихильників.
      Роман Пархоменко, учень групи № 36 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» створив відеокліп присвячений пам’яті улюбленого музиканта. Технічна допомога — музкерівник Роман Зарума.

 

      Дякуємо небайдужим.Час додавання : 2017-02-01

Автор новини : admin

ЗИМОВА ФАНТАЗІЯ

      31 січня 2017 р. учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» (груп № 24 і 36) у супроводі майстрів в/н Андрія Мисака та Оксани Донченко відвідали урочистий вечір-концерт, який відбувся у Палаці естетичного виховання учнівської молоді. Тут пройшли показові виступи переможців обласного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія». Від ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на сцену вийшов учень групи № 36 Віталій Тараненко.

       

      Дякуємо музкерівникам Романові та Людмилі Зарумам з підготовку переможця.Час додавання : 2017-01-30

Автор новини : admin

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

      28 січня 2017 р. в актовому ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальноучилищні батьківські збори.
      Учні навчального закладу привітали присутніх концертом і дефіле. Наші перукарі зробили і продемонстрували зачіски: в українському стилі, вечірні, ретро. Також гості могли скуштувати вироби учнів, які навчаються за професією «Кухар».
      Перед батьками виступила директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак. Вона підвела підсумки І семестру та ювілейного для нас 2016 р. Директор рзповіла також про досягнення та проблеми учнів, закликала батьків до поглиблення співпраці з навчальним закладом.
      Заступник директора Галина Филипович запросила батьків до навчальних кабінетів для більш детального спілкування з кураторами груп.

       
       
       Час додавання : 2017-01-24

Автор новини : admin

ЗАВЕРШИВСЯ ФЕСТИВАЛЬ РІЗДВЯНИХ КОМПОЗИЦІЙ

      Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяв участь у фестивалі різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла». Різдвяну шопку виготовили учні гр. № 206 під керівництвом майстра в/н І. М. Ковальчука, до створення композиції долучилися учасники гуртка «Художнє оформлення», керівник О. М. Цибух.
      У п’ятницю, 20 січня, в приміщенні Центрального офісу Західного регіону ПАТ «Укрсоцбанку» відбулось закриття фестивалю різдвяних шопок, дідухів, зірок та павуків під гаслом «Проводи коляди» за участю учнівської молоді навчальних закладів ПТО міста Львова та області.
      Саме в цей день ― за Юліанським календарем східна церква святкує Собор святого Івана Хрестителя, віддаючи йому шану за те, що він хрестив Господа Ісуса Христа. У народі кажуть: «Іван предтеча бере свята на плечі».
      За активну участь у фестивалі різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла», популяризацію та відродження обрядових традицій ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» нагороджено грамотою Львівського державного Будинку техніки.

   Час додавання : 2016-12-30

Автор новини : admin

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

      В актовому залі Ставропігійського вищого професійного училища відбувся святковий новорічний концерт. Заступник директора Мирослава Березінська привітала присутніх з Новим роком. Учні та працівники подарували всім пісні і жартівливі привітання.

   

      Дякуємо Романові та Людмилі Зарумам за музичний супровід.

      Більше фотографій...Час додавання : 2016-12-19

Автор новини : admin

РІЗДВЯНИЙ ПАВУК

      19 грудня 2016 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у майстер-класі з виготовлення різдвяного павука.
      З особливостями святкування Різдва в Україні, з різдвяними атрибутами та різдвяною символікою учасників майстер-класу ознайомив Володимир Парахоняк, викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Володимир Миронович розповів, що різдвяний павук — традиційна прикраса оселі в Україні на різдвяні й новорічні свята, виготовлена з соломи. Таких павучків вважають оберегом та символом Всесвіту. Павуками прикрашали оселі до Різдва, замість нинішньої ялинки. Напередодні Різдва павуків підвішували до центрального сволока. Вони трималися на довгих волосинах із конячого хвоста і постійно крутилися, повертаючись в різні сторони.
      Мирослава Лефменко, викладач математики, зазначила, що існує безліч варіантів форм, конструкцій та способів декоративного оздоблення павуків. Традиційні павуки здебільшого пірамідальні та ромбічні. Ці конструкції складаються з окремих об’ємних елементів ромбічної форми. В геометрії така фігура називається октаедр.
      Учасники майстер-класу за керівництвом Катерини Савич, викладача художньої культури, спробували власноруч зробити різдвяного павука.

       
       
       
       

      Дякуємо організаторам — Катерині Савич, Мирославі Лефменко і Володимиру Парахоняку.Час додавання : 2016-12-19

Автор новини : admin

ВІТАЄМО З ДНЕМ СВ. МИКОЛАЯ!

      19 грудня 2016 року в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся святковий концерт до Дня святого Миколая.
      Учні виступили з розповідями про святого Миколая та історію свята, віршами, піснями, колядками.
      Святий Миколай із ангелами та іншими персонажами привітали всіх присутніх зі святом і вручили солодкі подарунки.

       
       

      Дякуємо святому Миколаю, організаторам (викладачеві Дарії Грицик та музкерівникам Романові та Людмилі Зарумам) і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2016-12-16

Автор новини : admin

ЛЬВІВСЬКИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 2.

      16 грудня учні груп № 18 і № 22 ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі мастрів в/н Цяпути Л. М.  Войтехівської К. Б., та викладачаФилипович І. І. відвідали Львівський Будинок дитини № 2.
      Учні вручили діткам позбавленим батьківського піклування подарунки до Дня святого Миколая, а також власноручно виготовлені солодощі.

         
       

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2016-12-16

Автор новини : admin

СВ. МИКОЛАЙ В ГУРТОЖИТКУ

      15 грудня 2016 р. в гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» вихователь Анжела Денисяк з учнями 4-го та 5-го поверхів організувіали і провели свято Миколая.
      Учні розповідали вірші і співали пісні, святий Миколай привітав найкращі кімнати № 31 та № 49 подарунками.

       

      Дякуємо святому Миколаю, організаторам і учасникам за чудове свято.Час додавання : 2016-12-15

Автор новини : admin

ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

      14 грудня 2016 р. учні гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі вихователя Оксани Франчук та випускника Львівської Семінарії Володимира Битюги, з акцією «Милосердя» відвідали Школу-інтернат для сліпих дітей, що по вул. І. Франка,  119 м. Львова.
      Миколай (Володимир Битюга) і учні привітали діток з святами.

         

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2016-12-15

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ

      14 грудня 2016 р. вихователь гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Франчук О. С. і  учень гр.  № 18 Пітковський В. взяли участь Круглому столі, що відбувся у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Тема круглого столу: «Протидія торгівлі дітьми та молоддю, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Львівської області».
      Франчук О. С. і  учень Пітковський В. розповіли учасникам Круглого столу про тренінги проведені для учнів нашого навчального закладу.

 

      За підсумками роботи вихователь Франчук О. С. і  учень Пітковський В. отримали сертифікати про успішне навчання.Час додавання : 2016-12-15

Автор новини : admin

ВІДВІДУВАННЯ ДИТБУДИНКУ

      14 грудня учні групи № 11 ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі мастра в/н Долішної М. Г. і класного керівника Добрій Н.  П. відвідали дітей сиріт у Львівському дитячому будинку № 1 та вручили їм подарунки: солодщі, фрукти, книжечки, іграшки.
      Ця благодійна акція присвячена Дню святого Миколая

       

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2016-12-13

Автор новини : admin

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

      Апостола Андрія Первозваного вважають першим благовісником Євангелія Христового на землях України. Свято Андрія одне з найбільших передноворічних свят, відзначається 13 грудня. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на вечорниці, з якими пов'язано багато неординарних звичаїв.
      Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці часто тривали до пізньої ночі, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва. Андріївські забави дійшли до теперішнього часу майже без змін.
      12 грудня 2016 р. у гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулися Андріївські вечорниці. Захід організували і провели дівчата, що проживають на другому поверсі гуртожитку під керівництвом вихователя Оксани Франчук.

       

      Вітаємо Андріїв з іменинами!Час додавання : 2016-12-09

Автор новини : admin

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

      Учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у благодійній акції «Від серця до серця» (допомога для воїнів АТО)Час додавання : 2016-12-07

Автор новини : admin

МАРШ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

      У Львові відбувся військовий парад до Дня Збройних Сил України, який відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».
      Проспектом Свободи у Львові пройшов «Марш захисників України», присвячений 25-ій річниці Збройних Сил. Захід відвідали учні 17 групи у супроводі майстрів виробничого навчання Юліїї Здобиляк і Ольги Папи.

       Час додавання : 2016-12-05

Автор новини : admin

25 РОКІВ З ДНЯ РЕФЕРЕНДУМУ

      05 грудня 2016 р. у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся виховний захід «Завжди була ти Україно», приурочений Всеукраїнському референдуму щодо проголошення незалежності України. Саме в грудні, 25 років тому було зафіксовано незворотність обраного Україною державотворчого шляху. 01.12.1991 року пройшов Всеукраїнський референдум, на якому більше ніж 2/3 мешканців країни висловилися за повноцінну державність України.

 

      Захід організували і провели викладачі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ольга Винарчик і Зоряна Журавська з учнями 34 і 24 груп.Час додавання : 2016-12-01

Автор новини : admin

ВІДВІДУВАННЯ КОНЦЕРТУ

      30 листопада 2016 р. учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова», які проживають в гуртожитку, у супроводі вихователя Оксани Франчук відвідали концерт танцювального ансамблю «Юність». Захід відбувся у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      Своєю творчістю ансамбль «Юність» утверджує самобутність глибинної культури українців, яка своїми витоками сягає предковічних часів. Основною метою діяльності уславленого колективу є збирання, вивчення і збереження національних традицій, звичаїв та обрядів українського народу, створення на цій основі народних танців та нових хореографічних постановок із минулого та сучасного життя українців, а найголовніше, виховувати нові покоління молоді, спроможної відтворювати, і збагачувати красу українського танцю.

       Час додавання : 2016-11-29

Автор новини : admin

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІНФОРМАЦІЇ

      28 листопада 2016 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся урочистий навчально-виховний захід з нагоди Всесвітнього дня інформації, який відзначається щорічно з 1994 року за ініціативою Міжнародної академії інформатизації.
      Усім відомо, що світом рухає інформація. Це можуть бути будь-які відомості, які передаються між людьми різними способами: усним, письмовим, візуальним та іншими.
      Із середини 20 століття роль інформації внаслідок соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки незмірно зросла. Світовою тенденцією став перехід на цифрові технології, розвиток високошвидкісного Інтернету і мобільного зв’язку.
      Захід для учнів молодших курсів організували та провели: майстер виробничого навчання Софія Чичкевич, викладачі Зоряна Журавська, Дарія Грицик, Ольга Винарчик. У проведенні заходу взяли участь учні групи № 34 Олег Карабин та Олег Калитин, учні групи № 24 Ольга Стецик та Олег Лаврик.
      Глядачі були ознайомлені із історією розвитку знань людства, накопичення інформації від найдавніших часів та способами її збереження і передавання у просторі та часі. Розповідь супроводжувалася комп’ютерними презентаціями. Було проведено дві вікторини — «Відгадай казку» та «Продовжи приказку».

       

      Дякуємо організаторам за цікавий захід.Час додавання : 2016-11-18

Автор новини : admin

ДЕНЬ СТУДЕНТА
День перукарського мистецтва

      17 листопада 2016 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відзначали День студента. Це своєрідний день солідаризації студентства світу – найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства.
      Саме студентство, молодь завдяки своїй активній громадянській позиції була і залишається рушієм багатьох змін та однією з головних сил, що протистояла і протистоїть авторитарним і тоталітарним режимам. Саме такими були й витоки цього свята, яке, цілком можливо, невдовзі стане одним із офіційних днів Організації Об’єднаних Націй. День студента в Україні встановлено «…на підтримку ініціативи студентської молоді України…» згідно з Указом Президента «Про День студента» від 16 червня 1999 року.
      Також у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся День перукарського мистецтва. Свято організували учні, що здобувають професію «Перукар. Перукар-модельєр», за керівництвом викладача професійно-теоретичної підготовки Юлії Михайлів та майстрів виробничого навчання Зоряни Грушкевич і Марти Долішної.
      Учні групи № 11 презентували український стиль. Дівчата в Україні, як правило, ходили з косами або з розплетеним волоссям. Волосся відрощували довгим — це було ознакою дівочої краси.
      Учні групи № 15 презентували вечірній стиль, адже вечірня зачіска – чудовий спосіб створити неповторний і в той же час інтелігентний образ.
      Учні групи № 21 представили публіці стиль «Ретро». М’які хвилі, пишні кучері і приголомшливий шик — ось, що характерно для зачісок у у стилі ретро.

               
       
       

      Дякуємо дружній сім’ї перукарів за занурення в атмосферу незабутнього дня, де кожен зміг втілити своє бажання в реальність і відчути себе справжньою моделлю.
      Дякуємо музкерівникам Роману і Людмилі Зарумам за організацію театралізованого дійства та музичного супроводу.Час додавання : 2016-11-17

Автор новини : admin

СВЯТО ПЕРШОКУРСНИКА

      17 листопада 2016 р. учні 102 групи ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» під керівництвом вихователя гуртожитку Оксани Франчук відвідали Палац естетичного виховання учнівської молоді, де відбувся виховний захід ― свято Першокурсника ― «На шляху до професії».

 Час додавання : 2016-11-16

Автор новини : admin

ФІЛЬМ «ПРИБУТТЯ»

      15 листопада 2016 р. учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які проживають в гуртожитку (2–3 поверх) у супроводі вихователя Оксани Франчук відвідали кінопалац (вул.Театральна, 22). Вони переглянули фільм «Прибуття», фантастичний сюжет якого присвячений темі взаєморозуміння, спілкування і самопізнання.

       Час додавання : 2016-11-01

Автор новини : admin

МАЙСТЕР ШЕФ

      01 листопада 2016 р.вихователь Оксана Франчук оргнізувала і провела виховний захід для учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які поживають у гуртожитку.
      Дві команди змагалися в кулінарному шоу «МАЙСТЕР ШЕФ». Учні зліпили вареники, зробили канапки і всі присутні пригостилися виробами команд.

       Час додавання : 2016-10-21

Автор новини : admin

ТРЕНІНГ У ГУРТОЖИТКУ

      19 жовтня у гуртожитку ДНЗ «Ставропігійського ВПУ м. Львова» відбувся тренінг на тему «Торгівля людьми». Підготувала і провела вихователь Оксана Франчук.
      Учні перегянули фільм «Життя на продаж», знятий на основі реальних подій і,обговоривши його, зробили висновки про те, як себе захистити в ризикованих ситуаціях.

     
     Час додавання : 2016-10-20

Автор новини : admin

ІСТОРИЧНІ ПАМ’ЯТКИ ЛЬВОВА

      Майстер виробничого навчання Людмила Цяпута провела екскурсію для учнів групи № 18 «Історичні пам’ятки Львова». Учні відвідали Площу Ринок, Домініканський собор, Порохову вежу, площу перед Львівським оперним театром, були біля міського Арсеналу, а також на вулиці Вірменській, відвідали Бернардинський монастир (церкву Святого Андрія Первозванного).
      Екскурсанти черговий раз помилувалися дивною неповторною архітектурою старого Львова та більше дізналися про історію рідного міста.

     Час додавання : 2016-10-18

Автор новини : admin

ДЕНЬ КОЗАЦТВА

      На честь захисників України 14 жовтня 2016 року педагогічний колектив ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» здійснив сходження на г. Гимба (1491 м).
      Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. 14 жовтня — День захисника України є історичною традицією вшанування українського війська на Покрову.
      Хочемо зазначити, що минулого року учнівський і педагогічний колектив Ставропігійського ВПУ м. Львова відзначили День захисника України поїздкою до м. Мукачеве Закарпатської області, адже саме там знаходиться замок Паланок, який не підкорився жодному ворогові. Сподіваємося, що таке вшанування захисників України стане доброю традицією в навчальному закладі.

       Час додавання : 2016-10-14

Автор новини : admin

ВІТАЄМО!!!

В день Покрову Пресвятої Богородиці вітаємо захисників Украни!

      Учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» привітали воїнів АТО з Днем захиснска України.
            Дорогі захисники України, Солдати!
            Із святом ми Вас хочем привітати!
            І в мирний час, і у лиху годину
            Нас захищаєте і рідну Україну!
            Ви мужні, сильні тілом і душею
            Щоби над нашим краєм і Землею
            Завжди світило сонце в небі синім,
            Ви служите всім серцем Україні!
            Низький уклін Вам до землі!
            Вам щиро дякують усі викладачі,
            І учні всі — усі Ставропігійці
            Ви справжні патріоти — Укранці!

 Час додавання : 2016-10-10

Автор новини : admin

ПІДЗЕМЕЛЛЯ ГАРНІЗОННОГО ХРАМУ

      Рада учнівського самоврядування гуртожитку під керівництвом вихователя Франчук О. С. відвідали музей «Підземелля Гарнізонного храму м. Львова» та ознайомились з історичними памятками.
      Екскурсія пройшла цікаво, учні в позитивному настрої виявили бажання і надалі проводити різноманітні заходи культурно-пізнавального характеру.

 Час додавання : 2016-10-01

Автор новини : admin

Вітаємо з ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

      В ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся урочистий захід присвячений Дню працівника освіти.
      З вітальним словом виступила директор навчального закладу Ірина Бурак. Вона вручила подяки Міністерства освіти і науки України за підписом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич майстрам виробничого навчання Дарії Василишин та Ользі Папі, старшому майстру Галині Войтехівській, заступнику директора Мирославі Березінській, старшому майстру Вірі Гошівській, а також привітала Віру Гошівську з іменинами та ювілеєм.
      Від імені всього колективу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак висловила щиру подяку за виховання сина нашому працівникові Галині Демчук — мамі Андрія Демчука, чемпіона Паралімпійських ігор 2016 (фехтування на шаблях). Директор також відзначила кращих в рейтингу педагогічних працівників навчального закладу: серед викладачів — Наталію Добрій, серед майстрів виробничого навчання — Дарію Василишин.
      Захід супроводжувався святковим концертом.

     
     

       
       

      Дякуємо Людмилі та Романові Зарумам за музичний супровід.Час додавання : 2016-09-29

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ

      Класний керівник Наталія Добрій та майстер виробничого навчання Ольга Ховзун організували для учнів групи № 11 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ» «Перукар (перукар-модельєр)» відвідини Музею історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова в будівлі на вул. Федорова, 9.
      Екскурсію провела Дарія Василишин, майстер виробничого навчання і керівник нашого музею.

       

      Щиро дякуємо Дарії Василишин за цікаву подорож історією Ставропігії.Час додавання : 2016-09-29

Автор новини : admin

СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК

      Гарбіт Ірина учениця групи № 27 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ» взяла участь у відбірковому турі фестивалю авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик»

 Час додавання : 2016-09-28

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ЦЕНТРОМ ЛЬВОВА

      28 вересня 2016 року майстер виробничого навчання Чичкевич С. Д. провела екскурсію для учнів групи № 34 «Ознайомлення з історичними місцями Львова». Учні відвідали Площу Ринок, Домініканський собор, Порохову вежу, площу перед Львівським оперним театром, були біля міського Арсеналу, а також на вулиці Вірменській, відвідали Бернардинський монастир (церкву Святого Андрія Первозванного)
      Увагу учнів привернула Каплиця Боїмів —славнозвісна пам’ятка пізнього Ренесансу, яка не має аналогів не лише в Україні, але й у європейській архітектурі. Ця унікальна пам’ятка є окрасою Катедральної площі, з цього провулка відкривається один з найкращих краєвидів Львова на Площу Ринок і міську Ратушу.
      Екскурсанти черговий раз помилувалися дивною неповторною архітектурою старого Львова та більше дізналися про історію рідного міста.

 Час додавання : 2016-09-28

Автор новини : admin

ДВЕРІ МИЛОСЕРДЯ

      Дарія Грицик, викладач християнсько етики, організувала виховний захід присвячений Року Божого милосердя. 28.09.2016 учні, викладачі, майстри виробничого навчання відвідали гарнізонний храм апостолів Петра і Павла.
      Настоятель храму о. Степан Сус розповів про історію храму, про основні ікони і картини храму. О. Михайло відправив молебень до Пресвятої Богородиці, окропив присутніх свяченою водою, а також звернувся з короткою проповіддю про історію Дверей Милосердя.
      Учні і працівники навчального закладу олянули храм, помолилися, пройшли Дверима Милосердя.

       
       
       Час додавання : 2016-09-26

Автор новини : admin

ЯРМАРОК СПОРТУ

      23.09.2016 майстер в/н Софія Чичкевич організувала і провела для учнів групи № 34 екскурсію на Ярмарок спорту 2016, що проходив у приміщення басейну «Динамо» і на терторії парку ім. Б. Хмельницького.
      Учні побачили показові виступи теквондо ITF, а також спортивного клубу «Аратта», ознайомилися з діяльністю різних спортивних організацій, особливо вони зацікавилися школою виживання «Білі вовки» і виступом військово-історичної дружини «Чорна Галич».
      Учні спробували себе в деяких видах спорту (армреслінг, стрільба з лука, більярд), вони всерйоз задумалися над важливістю спорту і здорового способу життя в житті кожної людини.

 Час додавання : 2016-09-22

Автор новини : admin

НАША ІСТОРІЯ

      Майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ» Людмила Цяпута організувала для учнів групи № 18 «Кухар. Офіціант» відвідини Музею історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова в будівлі на вул. Федорова, 9.
      Екскурсію провела Дарія Василишин, майстер виробничого навчання і керівник нашого музею.

       Час додавання : 2016-09-20

Автор новини : admin

ДЕЛЬФІНАРІЙ «ОСКАР»

      Учні та працівники Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відвідали єдиний у Західній Україні розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у Трускавці.
      Ця екскурсія — нагорода кращим учням та працівникам ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» за підсумками минулого навчального року. Поїздку організувала адміністрація училища з ініціативи директора Ірини Бурак за підтримки учнівської профспілки.
      Дельфіни — це втілення радості й оптимізму, чого так не вистачає сьогодні людям. Спілкування з дельфінами створює умови для психологічної розрядки, дуже позитивно впливаючи не тільки емоційний стан людини, а й на здоров’я в цілому. Дельфіни — надзвичайно розумні створіння. Людям і досі відомо не про всі їхні здібності. Багато народів древності вважали дельфінів священними.

       

      Дякуємо за цікаву екскурсію!Час додавання : 2016-09-01

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 01.09.2016 р. урочисто розпочався новий 2016–2017 навчальний рік.
      Директор навчального закладу Ірина Бурак виступила з вітальним словом. Присутніх поблагословив о. Андрій.
      Перший урочистий урок для першокурсників присвячений 25-річчю незалежності України провели викладачі Катерина Савич та Надія Цяска. Тема уроку «Щоб у серці жила Батьківшина».
      Заступник директора з навчально-виробничої робти зачитала наказ про зарахування учнів. До великої родини ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» приєдналося понад двісті учнів.
      Захід супровожувався святковим концертом.

           

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято!Час додавання : 0000-00-00

Автор новини : admin

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ

      07.02.2017 р. у рамках обласного огляду-конкурсу технічної та художньо-прикладної творчості серед ПТНЗ Львівської області в «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на вул. Ів. Федорова відбулася виставка творчих робіт учнів, які займаються в гуртках, що працюють в навчальному закладі: «Образотврче мистецтво» (керівник Юрій Сірін), «Твоє зображення» (керівник Юлія Здобиляк) «Художнє оформлення книги» (керівник Оксана Чугуєвець), «Художнє оформлення» (керівник Оксана Цибух).
      Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» презентувала експозицію представникам Львівського державного Будинку техніки Ігору Філю (методист вищої категорії Львівського державного Будинку техніки) та Іванні Роздольській (завідуюча організаційно-масовим відділом Львівського державного Будинку техніки).

       

      Дякуємо учасникам та організаторам виставки.