ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Заходи соціально-психологічної служби
та учнівського самоврядування

Час додавання : 2017-03-29

Автор новини : admin

ЗАХІД З ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ

      27 березня 2017 року для учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» було проведено (у конференц-залі по вул. Плужника, 6) черговий захід з формування особистості на тему: «Біо-психо-соціо-духовний розвиток людини».
      Соціальний педагог Андрій Бурак з учнями розібрали кожну сферу окремо та загалом. В ході інтерактивного спілкування з учнями прийшли до висновку, що кожна людина повинна дбати своє тіло, душу, взаємовідносини з іншими людьми та сформувати для себе правильні цінності та принципи, якими буде керуватись у всіх сферах свого життя.

         Час додавання : 2017-03-20

Автор новини : admin

МИРНИЙ ВОЇН

      В березні 2017 року учнями навчального закладу розпочато вивчення принципів формування особистості за напрямами: біологічного, психологічного,соціального та духовного розвитку особистості.
      Навчання забезпечують: Бурак І. В., викладач предметів «Основи підприємницького успіху», «Техніка пошуку роботи»; отець Кащук А., священник Української греко-католицької церкви (в межах проведення реколекцій); Бурак А. Г., соціальний педагог (в рамках тренінгових навчань).
      Для забезпечення зворотнього зв’зку щодо формування знань учні самостійно визначають засвоєні уроки, проводять самоаналіз та особисто формують шлях власного саморозвитку: життєву мету, цілі, спосіб життя, цінності і принципи. Висновки учні обговорюють у вигляді дискусій.
      20 березня для учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» (у конференц-залі по вул. Плужника, 6) було проведено черговий захід з формування особистості на тему: «Мирний воїн!».
      Тренінг провів соціальний педагог Андрій Бурак.

         Час додавання : 2017-02-17

Автор новини : admin

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ

      16 лютого 2017 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відвідали семінар (з елементами тренінгу) для голів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Львівської області, що проходив на базі Львівського вищого професійного училища харчових технологій (пл. Д. Галицького, 8).
      Семінар організували і провели працівники Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

 

      Дякуємо організаторам та учасникам за цікавий та актуальний захід.Час додавання : 2016-10-13

Автор новини : admin

ОБЕРЕЖНО — ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ!

      Вихователь гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Оксана Франчук та учень Василь Пітковський — староста 3-поверху гуртожитку взяли активну участь у тренінгу на тему: «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ»
      Захід відбувся у Львівському вищому професійно-художньому училищі 12–13 жовтня. Під час тренінгу учасники отримали багато інформації про шахрайство при працевлаштуванні за кордоном, ознайомились з способами запобігання маняпуляціям і новими методами роботи над собою.

     

      Тренінг організувала ГО Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи».Час додавання : 2016-10-10

Автор новини : admin

ПІДЗЕМЕЛЛЯ ГАРНІЗОННОГО ХРАМУ

      Рада учнівського самоврядування гуртожитку під керівництвом вихователя Франчук О. С. відвідали музей «Підземелля Гарнізонного храму м. Львова» та ознайомились з історичними памятками.
      Екскурсія пройшла цікаво, учні в позитивному настрої виявили бажання і надалі проводити різноманітні заходи культурно-пізнавального характеру.