ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний центр
(НПЦ) «ŚNIEZKA»

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Заходи соціально-психологічної служби
та учнівського самоврядування

Час додавання : 2017-03-29

Автор новини : admin

ЗАХІД З ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ

      27 березня 2017 року для учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» було проведено (у конференц-залі по вул. Плужника, 6) черговий захід з формування особистості на тему: «Біо-психо-соціо-духовний розвиток людини».
      Соціальний педагог Андрій Бурак з учнями розібрали кожну сферу окремо та загалом. В ході інтерактивного спілкування з учнями прийшли до висновку, що кожна людина повинна дбати своє тіло, душу, взаємовідносини з іншими людьми та сформувати для себе правильні цінності та принципи, якими буде керуватись у всіх сферах свого життя.

         Час додавання : 2017-03-20

Автор новини : admin

МИРНИЙ ВОЇН

      В березні 2017 року учнями навчального закладу розпочато вивчення принципів формування особистості за напрямами: біологічного, психологічного,соціального та духовного розвитку особистості.
      Навчання забезпечують: Бурак І. В., викладач предметів «Основи підприємницького успіху», «Техніка пошуку роботи»; отець Кащук А., священник Української греко-католицької церкви (в межах проведення реколекцій); Бурак А. Г., соціальний педагог (в рамках тренінгових навчань).
      Для забезпечення зворотнього зв’зку щодо формування знань учні самостійно визначають засвоєні уроки, проводять самоаналіз та особисто формують шлях власного саморозвитку: життєву мету, цілі, спосіб життя, цінності і принципи. Висновки учні обговорюють у вигляді дискусій.
      20 березня для учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» (у конференц-залі по вул. Плужника, 6) було проведено черговий захід з формування особистості на тему: «Мирний воїн!».
      Тренінг провів соціальний педагог Андрій Бурак.

         Час додавання : 2017-02-17

Автор новини : admin

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ

      16 лютого 2017 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відвідали семінар (з елементами тренінгу) для голів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Львівської області, що проходив на базі Львівського вищого професійного училища харчових технологій (пл. Д. Галицького, 8).
      Семінар організували і провели працівники Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

 

      Дякуємо організаторам та учасникам за цікавий та актуальний захід.Час додавання : 2016-10-13

Автор новини : admin

ОБЕРЕЖНО — ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ!

      Вихователь гуртожитку ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Оксана Франчук та учень Василь Пітковський — староста 3-поверху гуртожитку взяли активну участь у тренінгу на тему: «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ»
      Захід відбувся у Львівському вищому професійно-художньому училищі 12–13 жовтня. Під час тренінгу учасники отримали багато інформації про шахрайство при працевлаштуванні за кордоном, ознайомились з способами запобігання маняпуляціям і новими методами роботи над собою.

     

      Тренінг організувала ГО Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи».Час додавання : 2016-10-10

Автор новини : admin

ПІДЗЕМЕЛЛЯ ГАРНІЗОННОГО ХРАМУ

      Рада учнівського самоврядування гуртожитку під керівництвом вихователя Франчук О. С. відвідали музей «Підземелля Гарнізонного храму м. Львова» та ознайомились з історичними памятками.
      Екскурсія пройшла цікаво, учні в позитивному настрої виявили бажання і надалі проводити різноманітні заходи культурно-пізнавального характеру.