ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Предметні тижні

Час додавання : 2016-11-24

Автор новини : admin

ВЕЧІР-РЕКВІЄМ
Тиждень історії

      23.11.2016 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся вечір-реквієм «Схилімо голови в скорботі».
      Захід присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 рр.
      Викладач історії Надія Цяска і учні 16, 21, 202 груп розповіли про трагічні сторінки нашої історії, показали відеоматеріали про жахливі наслідки Голодомору, що призвів до небачених людських жертв, які примушують стискатися людські серця. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Захід супроводжувався літературно-музичною композицією

         
       

      Дякуємо усім небайдужим.Час додавання : 2016-11-22

Автор новини : admin

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
Тиждень історії

      День Гідності і Свободи — свято, що відзначається в Україні 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
      З нагоди цього дня в навчальному закладі відбулася урочиста лінійка. З вітальним словом до учнів звернулися директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак та заступник директора Мирослава Березінська.
      Про історичний поступ України до Гідності і Свободи в період Революції Гідності присутнім нагадали викладач історії Надія Цяска та учні групи 16 Олена Григорович та Оля Третяк.

   
   

      За українською традицією 21 листопада відзначається День Архистратига Михаїла. Це свято також, окрім архистратига Михаїла, звеличує усі ангельські хори. З давніх часів архангела Михаїла вважають небесним покровителем української столиці міста Києва. За легендами, верховний воєначальник небесних сил допоміг війську князя Святополка перемогти половців, з’явившись над Софією Київською у лицарських латах.Час додавання : 2016-11-18

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
(підсумки)

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» підведено підсумки Тижня безпеки дорожнього руху. Мета Тижня — об’єднати зусилля державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства для виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання правил дорожнього руху.
      Перед учнями виступили директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак та соціальний педагог Андрій Бурак.

       

      Будьте обережні на дорозі!Час додавання : 2016-11-16

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

      16 листопада 2016 року в конференцзалі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся захід щодо профілактики безпеки дорожнього руху.
      Соціальний педагог Андрій Бурак розповів учням про важливість відповідальної та виваженої поведінки пішоходів, особливо при переході проїзджої частини вулиці, велодоріжок та користуванні громадським транспортом. Виступ супроводжувався презентацією та відеоматеріалами.
      Захід присвячено щорічному Тижню безпеки дорожнього руху, який проходить у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011–2020 рр., проголошеного Резолюцією генеральної Асамблеї ООН від 10  травня 2010 року №  64/255, з ініціативи Міністерства охорони здоров’я, підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки України.

       Час додавання : 2016-11-09

Автор новини : admin

РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

      У середу, 9 листопада, у День української писемності та мови, учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» приєдналися до 16-ого радіодиктанту національної єдності, відкривши низку заходів, присвячених українській мові та культурі.
      Об 11 годині на Першому каналі Українського радіо почалася годинна радіопрограма, присвячена акції: йшлося про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 зазвучав текст. Диктував доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.
      День української писемності та мови встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».

       

      Дякуємо викладачам Катерині Савич та Людмилі Гриценко — організаторам радіодиктанту у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».