ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Конкурси, олімпіади

Час додавання : 2017-06-09

Автор новини : admin

ЧЕМПІОНАТ ЗАХОДУ «ЗОЛОТИЙ ЛЕВ»

      У Львові 7–8 червня проходив Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, нарощування та декорування вій, візажу — Чемпіонат Заходу «ЗОЛОТИЙ ЛЕВ». Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» 21 та 11 груп під керівництвом майстра виробничого навчання Зоряни Єдинак та Марти Долішної показали свої навики та майстерність, взявши участь у номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння».
      Наш викладач Юлія Михайлів взяла участь у номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів» та посіла І місце, за що була нагороджена дипломом та медаллю.

         
         

      Вітаємо Юлію Михайлів з перемогою!Час додавання : 2017-06-07

Автор новини : admin

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
протокол результатів Всеукраїнського конкурсу

      Завершився Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр». Завдяки таким конкурсам учні мають змогу удосконалювати свій фах і підвищувати свою конкурентоздатність на ринку праці. А для навчальних закладів участь у Всеукраїнському рівні змагань сприяє мотивації до розвитку.
      Протокол результатів фіналу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр», бали всіх учасників за теоретичне та практичне завдання.

  alt: Протокол конкурсуЧас додавання : 2017-06-03

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Маляр», IІI-ий етап (підсумки)

      02 червня 2017 р. на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» завершився Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр», який організовано Міністерством освіти і науки України за сприяння виробника будівельних матеріалів та соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна».
      Урочисте закриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу відбулося в конференцзалі по вул Плужника, 6.
      Заступник директора Мирослава Березінська привітала учасників, оргкомітет і журі конкурсу та запросила до слова голову журі Володимира Пащака — директора ЗАТ «Львів-реставрація» і представника ТзОВ «Снєжка-Україна», які підвели підсумки конкурсу і проаналізували роботи конкурсантів.
      Ігор Гайдук — заступник директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації — начальник управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності, кадрового та організаційного забезпечення і Ольга Кайтановська — науковий саівробітник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» вручили дипломи Міністерства освіти і науки України та цінні подарунками учасникам конкурсу.
      Переможцями стали:
      І місце — Андрій Папірник, ДНЗ «Львівське ВПХУ»;
      ІІ місце — Володимир Соколюк, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», Волинська обл.;
      ІІІ місце — Микола Харьков, ДНЗ «Харківський ПЛ будівельних технологій»;
      ІV місце — Дмитро Клещ, ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей»;
      V місце — Леонід Радченко, ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр ПТО», Запорізька обл.;
      VІ місце — Максим Сердюк, ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці».

     
     

      Представник ТзОВ «Снєжка-Україна» вручив грамоти за якісне виконання практичного завдання наступним учасникам:
      — Андрію Папірнику, ДНЗ «Львівське ВПХУ».
      — Володимиру Соколюку, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», Волинська обл.;
      — Максиму Сердюку, ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці»;
      Ігор Гайдук подякував господарям конкурсу і нагородив колектив ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» подякою, а директора навчального закладу Ірину Бурак грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

     

      Всі учасники конкурсу отримали подарунки, які забезпечив виробник будівельних матеріалів ТзОВ «Снєжка-Україна».
      Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак підсумувала результати заходу. Вона сказала: «Зміст життя людини полягає в тому щоб навчатися новому, відтворювати те, чого навчився і удосконалювати свої вміння. Ціле життя людина повинна навчатися і розвиватися». Також директор зауважила, що успіх в конкурсі залежить від дуже багатьох факторів, подякувала всім за участь, за працю, за людяність.Час додавання : 2017-06-02

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Маляр», IІI-ий етап (четвертий день)

      У четвер, 1 червня 2017 р., на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (в корпусі по вул. Є. Плужника, 6) продовжується фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ПТНЗ.
      Конкурсанти виконували:
      — перше пофарбування поверхонь стін, декоративного стельового плінтуса;
      — друге пофарбування поверхонь стін.

       
     

      Між першим і другим етапом завдання учасники конкурсу та їх наставники здійснили пізнавально-краєзнавчу екскурсію «Жовква — місто королів».
      Місто Жовква — старовинний важливий культурно-релігійний центр Галичини. Із цим містом пов’язані важливі події української та европейської історії, а його архітектурні пам’ятки є вагомим надбанням українського та польського народів, загалом европейської цивілізації. Місто Жовква збудоване за принципом «ідеальних міст» — оригінальної містобудівної концепції доби Ренесансу.
      На невеликій території історичного центру сьогодні знаходиться близько 55 пам’яток архітектури, в тому числі світового рівня. Серед жовківських пам’яток найбільш видатними є ансамбль костелу і монастиря домініканців у стилі бароко (1653 р.), Парафіяльний костел св. Лаврентія «Фара» (1606 р.), Жовківський замок (1594–1606 рр.), ренесансна синагога (1692–1700 рр.), дерев’яна церква Святої Трійці (1702 р.)
      На період найбільшого розквіту і багатства (друга половина XVII – початок XVIII ст.) місто знаходилося в центрі европейських подій і вважалося одним з найкрасивіше збудованих приватних міст-резиденцій Европи.

     
     Час додавання : 2017-05-31

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Маляр», IІI-ий етап (день третій)
Відкриття навчально-виробничої майстерні новітніх технологій
з обробки деревини лакофарбовою продукцією «VIDARON»

      У рамках проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Маляр» та з метою оновлення професійної освіти з професії «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева» у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 31 травня 2017 року відбулось урочисте відкриття навчально-виробничої майстерні новітніх технологій з обробки деревини лакофарбовою продукцією «VIDARON». Ця майстерня — структурний підрозділ Навчально-практичного центру «Snieźka», який працює у навчальному закладі з грудня 2014 року (перший в Україні).
      У відкритті другої дільниці Навчально-практичного центру «Snieźka» взяли участь:
      Кайтановська О. М., науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»;
      Гайдук І. Г., заступник директора Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації;
      Бобко В. М., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області;
      Рибак Н. Б., заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області;
      Матвіїв І. І., начальник відділу професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки;
      Жураківський О. О., Начальник відділу з ЛФП ТзОВ «Снєжка-Україна»;
      Балаким О. С., Солдак А., фахівці з професійних навчань та технічних консультацій ТзОВ «Снєжка-Україна»;
      Дегтяренко Д., Мирний О., представники ГС «Асоціація будівельників «Будіндустрія», а також директори професійно-технічних навчальних закладів України м. Калуша Івано-Франківської області, м. Вінниця, м. Глухова Сумської області, смт. Івано-Франкове Львівської області на базі яких планується відкриття подібних навчально-практичних центрів та педагогічні працівники ПТНЗ будівельного напрямку підготовки кваліфікованих робітників з 22 областей України, які супроводжують учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр», а також учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова». Наші учні, які успішно пройшли теоретично-практичне навчання з курсу «Декоративне опорядження внутрішніх поверхонь матеріалами ТМ „Snieźka“» у НПЦ «Snieźka», отримали сертифікати. Також сертифікати отримали учні, які пройшли курс навчання проведений представниками «Асоціації будівельників „Будіндустрія“» за напрямом «Консультант з енергоефективності».
      Усі учасники урочистого відкриття другої дільниці Навчально-практичного центру «Snieźka» ознайомилися із новоствореною майстернею, в якій є 4 навчально-виробничих цехи: з механічної обробки деревини, ручної обробки деревини, меблевого виробництва та з професії «Виробник художніх виробів з дерева».

       
       
       

      Після урочистого відкриття структурного підрозділу з новітніх технологій обробки деревини, учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» та їх супроводжуючі відвідали завод-виробник продукції ТМ «Snieźka» у м. Яворові Львівської області. Поїздка організована представниками соціального партнера — ТзОВ «Снєжка–Україна».

       

      Нагадаємо, що 2016 року Міністерство освіти і науки України і знаний виробник лакофарбової продукції ТМ «Snieźka» підписали Меморандум про співпрацю. Для ефективного проведення фіналу Всеукраїнського конкурсу компанія «Снєжка–Україна» забезпечила учасників заходу ґрунтівками, шпаклівками і фарбами з метою якісного виконання практичного туру завдання і вдосконалення учнями своїх умінь. Сьогодні конкурсанти виконували шліфування і ґрунтування поверхонь стін.

         Час додавання : 2017-05-30

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Маляр», IІI-ий етап (день другий)

      У вівторок, 30 травня 2017 р., на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (в корпусі по вул. Є. Плужника, 6) продовжується фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ПТНЗ.
      Учасники конкурсу мають нагоду виявити свою фахову майстерність щодо виконання основних етапів технологічного процесу малярних робіт. Практичне завдання учнів полягає в тому, що кожен з них повинен зашпаклювати, заґрунтувати і пофарбувати поверхню площею 10,5 метрів квадратних, дотримуючись вимог охорони праці та усіх технічних параметрів. Кожен з конкурсантів працює на робочому місці, яке обрав 29 травня під час жеребкування. За якісно і бездоганно виконані роботи конкурсанти зможуть отримати найбільше 100 балів. Оцінює фахову майстерність конкурсантів компетентне незалежне журі, до складу якого входять методисти, викладачі та майстри професійно-технічної освіти, а також представники виробничих будівельних підприємств та соціального партнера.
      Сьогодні відбувся наступний етап практичної частини, а саме: друге шпаклювання, наклеювання перфорованих кутиків і декоративного стельового плінтуса.
      Після обіду конкурс продовжився в навчальних майстернях корпусу по вул. Федорова. Після інструктажу учасники конкурсу перейшли до виконання теоретичної частини (комп’ютерних тестів та розрахункового завдання).
      Під час виконання учнями теоретичних завдань викладачі і майстри виробничого навчання, які супроводжують конкурсантів, оглянули Музей історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова. Про історію навчального закладу і розвиток книгодрукування розповідала майстер виробничого навчання Дарія Василишин.
      Учасники конкурсу та їх наставники звершили день мандрівкою історичним центром Львова. Екскурсії проводили: Катерина Савич (методист навчального закладу); майстри виробничого навчання — Дарія Василишин, Ольга Папа і Здобиляк Юлія з учнями 527 і 17 груп.

       
       Час додавання : 2017-05-29

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Маляр», IІI-ий етап (відкриття)

      29 травня 2017 р. на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (в корпусі по вул. Є. Плужника, 6) розпочався третій етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, який проводиться згідно із наказом Міністерства освіти і науки країни № 580 від 11.04.2017 року та за підтримки соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна». Конкурсний захід складається з двох турів — теоретичного і практичного. Теоретична частина передбачає виконання конкурсантами тестових завдань та розрахункових вправ, водночас основна увага на конкурсі акцентуватиметься на вміннях, які демонструватимуть учасники під час виконання практичних завдань.
      «Приємно відзначити, що саме на нашій землі проходить завершальний етап Всеукраїнського конкурсу. Адже за підсумками 2016 року Львівщина знаходиться на другому місці в Україні по розвитку будівельної галузі», — зазначив Ігор Гайдук — заступник директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації — начальник управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності, кадрового та організаційного забезпечення. Він привітав усіх присутніх, оголосив конкурс відкритим і відрекомендував Марека Павлуся — генерального директора ТзОВ «Снєжка–Україна». Марек Павлусь висловив свою радість з приводу належного виконання Меморандуму про співпрацю між ТзОВ «Снєжка–України» та Міністерством освіти і науки України (укладеного на Всеукраїнській конференції у листопаді 2016 р.), побажав, щоб конкурсний тиждень був цікавим і корисним, удачі учасникам змагань.
      Перед присутніми виступив Володимир Пащак — директор ЗАТ «Львів-реставрація», він наголосив на потребі висококваліфікованих будівельників в Україні.
      Гостей та учасників конкурсу привітала Ірина Бурак — директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова». Вона ознайомила присутніх з історією навчального закладу — понад 430 років освітньої та друкарської діяльності якого є значним внеском у скарбницю духовної спадщини нашого краю. З 1586 р. і донині в стінах корпусу на вул. Івана Федорова, 9 у Львові ось уже п’яте століття безперервно діє професійна школа, яка в різні історичні періоди не раз змінювала назву, але незмінним залишився зміст її функціонування. Ірина Бурак наголосила на важливості соціального партнерства і побажала учасникам розвиватися в дусі служіння людям, рідній землі, державі, нащадкам; у дусі братства, взаєморозуміння і підтримки.

           

      Валентина Гузюк (методист НМЦ ПТО у Львівській області) оголосила порядок проведення конкурсу і, спільно з членами оргкомітету (на фото зліва направо: Валентина Гузюк; Ігор Матвіїв — заступник начальника управління Львівської обласної державної адміністрації — начальник відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки; Ігор Гайдук — заступник директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації — начальник управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності, кадрового та організаційного забезпечення; Володимир Бобко — директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області) провела жеребкування.
      Після інструктажу з охорони праці конкурсанти перейшли до виконання практичного завдання (перше шпаклювання).

       

      Урочисте відкриття конкурсу супроводжувалося концертною програмою. Ведучі: Мирослава Лефменко (викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова») і Андрій Войтюк (актор Національного театру імені Марії Заньковецької), виступили: народний вокальний ансамбль «Дивоструни», керівник Ольга Літник; народний ансамбль танцю «Карпати», керівник заслужений артист України Василь Семен; учні та випускники (Андрій Виджак, Оля Филипчак) навчального закладу.

       

 Час додавання : 2017-05-26

Автор новини : admin

Анонс: ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «МАЛЯР» відбудеться у місті Лева

      25 учасників професійних змагань з усієї України, серед яких переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр», які продемонстрували ефективні результати своєї кваліфікації, продовжать активну боротьбу за звання найкращого маляра та візьмуть участь у третьому етапі Всеукраїнського турніру, що проходитиме з 29 травня по 2 червня 2017 року. Цьогоріч Всеукраїнський конкурсний захід відбудеться на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Конкурсні змагання для учнів, які обрали робітничу професію будівельного напрямку, — це гарна нагода виявити свої вміння і навики, що здобули під час навчання у професійно-технічних навчальних закладах. Водночас такі турніри підтверджують, що молодь охоче навчається робітничим ремеслам, оскільки розуміє потребу і вагомість цих професій на ринку праці.

     Час додавання : 2017-05-24

Автор новини : admin

ПІСЕННИЙ КОНКУРС «КАРАОКЕ — 2017»

      Диянич Анна, учениця ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» з професії «Перукар», виборола перше місце у патріотично-пісенному конкурсі у проекті «Караоке на майдані – 2017», організованому львівським Будинком техніки.
      Захід відбувся 23 травня біля пам’ятника Степанові Бандері. Місце локації було вибране невипадково, оскільки пісенний конкурс був покликаний зберегти національно-культурну спадщину України, сприяти патріотичному вихованню учнів.

         

Дякуємо організаторам і учасникам за ентузіазм і гарний настрій.Час додавання : 2017-05-19

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Маляр», II-ий етап (підсумки)

      18 травня 2017 р. на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (в корпусі по вул. Є. Плужника, 6) завершився
ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини з професії «Маляр», який організовано Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області та за сприяння виробника будівельних матеріалів ТМ «Снєжка».
      Урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу відбулося в конференцзалі по вул Плужника, 6.
      Заступник директора Мирослава Березінська привітала учасників, оргкомітет і журі конкурсу з Днем вишиванки.
      З словом виступила заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталія Рибак. Також до присутніх звернувся голова громадської спілки«Асоціація будівельників „Будіндустрія“» Ростислав Вороновський, він наголосив на потрібності кваліфікованих робітничих кадрів, побажав всім успіхів та нових звершень.
      Дмитро Дегтяренко, голова журі (склад: голова Дегтяренко Дмитро Олександрович, заст. голови ГС «Асоціація будівельників «Будіндустрія», Балаким Олег Степанович, технічний консультант ТзОВ «Снєжка-Україна»; Солдак Андрій Анатолійович, фахівець з професійних навчань та технічних консультацій ТзОВ «Снєжка-Україна»; Слобода Ярослав Михайлович, старший майстер Львівського ВПХУ; Гузюк Валентина Борисівна, методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області; Винниченко Дарія Іванівна, викладач спецпредметів Львівського ВПУ дизайну та будівництва), відзначив високий рівень всіх учасників, здійснив аналіз виконаних робіт та оголосив результати.
      Переможці обласного етапу конкурсу:
      І місце — Андрій Папірник, учень Львівського ВПХУ;
      ІІ місце — Павло Ленчак, учень ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»;
      ІІІ місце — Тарас Левко, учень ДНЗ «Львівське ВПУ дизайну та будівництва».
      Всі учасники конкурсу отримали подарунки, які забезпечив виробник будівельних матеріалів ТМ «Снєжка» і грамоти. Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак провела нагородження та підсумувала результати заходу.

         
       

      Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр», учень Львівського ВПХУ Андрій Папірник візьме участь у ІІІ етапі Конкурсу, що відбудеться з 29 травня до 03 червня 2017 року у м. Львів на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».
      Дякуємо організаторам і учасникам.Час додавання : 2017-05-16

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Маляр», II-ий етап

      На виконання наказу Департаменту освіти і науки України Львівської облдержадміністрації № 05-01/196 від 24.04.2017 р. «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії «Маляр», 16 травня 2017 р. на базі Державного навчального закладу «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (в корпусі по вул. Є. Плужника, 6) розпочався ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини з професії «Маляр». В конкурсі беруть участь:
      — Львівське вище професійне художнє училище;
      — ВПУ № 19 м. Дрогобича;
      — Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва;
      — Ставропігійське ВПУ м. Львова;
      — Львівське ВПУ дизайну та будівництва;
      — Новояворівське ВПУ;
      — ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька;
      — Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей;
      — Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту;
      — Золочівський професійний ліцей;
      — Рава-Руський професійний ліцей;
      — Перемишлянський професійний ліцей;
      — Судововишнянський професійний ліцей,
      — Нижанковицький професійний ліцей.
      Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» відбулося у конференц-залі навчального закладу. Після жеребкування та інструктажу з охорони праці учасники перейшли до практичного завдання, яке складається з декількох етапів. Сьогодні учні виконали перше і друге шпаклювання поверхонь (у приміщенні навчально-виробничої майстерні з професії «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева»), а також теоретичне завдання.
      Для викладачів і майстрів в/н, які супроводжують учасників конкурсу, було проведено майстер-клас з використанням будівельних матеріалів ТМ «Снєжка» у приміщенні конференц-залу.
      ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» відбувається за сприяння ТзОВ «Снєжка-Україна», що рамках соціального партнерства долучилось до надання будівельних матеріалів та цінних подарунків для переможців даного конкурсу.

         
         

      Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» візьме участь у ІІІ етапі Конкурсу, що проходитиме з 29 травня до 03 червня 2017 року у м. Львів на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».Час додавання : 2017-05-02

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Перукар (перукар-модельєр)», II-ий етап

      27 квітня 2017 року відбувся II-ий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії «Перукар».
      Пасєка Ганна учениця групи 21 під керівництвом майстра виробничого навчання Грушкевич Зоряни Романівни, викладача Михайлів Юлі Валерієвни посіла 4-те призове місце. Всього учасників конкурсу було 13.
      Ганнуся показала на висоті свої теоретичні знання та вміле виконання на практичному турі зачіски «Вечірня фантазійна».

         Час додавання : 2017-04-24

Автор новини : admin

КРИШТАЛЕВИЙ ЯНГОЛ

      Працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Михайлів Юлія Валеріївна (викладач НЗ) та Долішна Марта Григорівна (майстер виробничого навчання) разом з ученицею 11 групи Марією Савуляк взяли участь у чемпіонаті Арт-образу «Fantasy Style», який відбувся в рамках XV Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол», що проходив 21–22 квітня у Києві, в Центрі культури та мистецтв «КПІ».
      Організатори заходу: Київська Академія перукарського мистецтва та Конфедерація САТ-Україна; генеральний партнер: компанія «Estel Україна».
      Михайлів Юія Валеріївна (викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова») отримала друге місце в номінації «Фантазійна зачіска» за створення образу «Жар-птиця».
      Представляла втілений фантазійний стиль учениця групи № 11 Савуляк Марія у супроводі майста виробничого навчання Долішної Марти Григорівни.

         

      Вітаємо переможців з високою оцінкою журі міжнародного конкурсу.Час додавання : 2017-04-13

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

      12 квітня 2017 року у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся І етап конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар (перукар-модельєр)».
      У змаганнях взяли участь учні 11, 21, 21 груп. Завдання були складені відповідно до навчальних програм і передбачали три частини: теоретичну та дві практичних: «Миття голови і укладка волосся» та «Вечірня зачіска».
      Оцінювалися якість роботи та час, витрачений на виконання.
Призові місця розподілилися так:
      І місце — Юлія Матвіїв, 11 група;
      ІІ місце — Вікторія Цабан, 15 група;
      ІІІ місце — Марія Олійник, 21 група.

       

      Вітаємо переможців!Час додавання : 2017-04-06

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Оператор комп’ютерного набору»

      06 квітня 2017 року у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся І етап конкурсу фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору».
      У змаганнях взяли участь учні 17, 34, 36, 527 груп. Завдання були складені відповідно до навчальних програм і передбачали дві частини: теоретичну та практичну.
      Оцінювалися якість роботи та час, витрачений на виконання.
Призові місця розподілилися так:
      І місце — Тарас Пехник, 17 група (майстер в/н Ольга Папа);
      ІІ місце — Володимир Орлов, 17 група (майстер в/н Ольга Папа);
      ІІІ місце — Віктор Маланчук, 34 група (майстер в/н Софія Чичкевич).

       

      Вітаємо переможців!Час додавання : 2017-04-05

Автор новини : admin

РЕГІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «WorldSkills UKRAINE»
за компетенцією лицювальні роботи (день другий)

      5 квітня 2017 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» завершився обласний етап змагань з професії «Лицювальник-плиточник» за форматом «WorldSkills Ukraine».
      Незалежне журі у складі: Олег Кузенко (голова журі, керівник проектів громадської спілки «Асоціація будівельників „Будіндустрія“»), Тарас Мазурак (заступник голови журі, інженер-технолог ТзОВ «Ферозіт»), Валентина Гузюк (член журі, методист НМЦ ПТО у Львівській області), Євстахій Кокотко (член журі, майстер виробничого навчання Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну) — підвели підсумки і оголосили результати конкурсу:
      ІІІ місце — Іван Жуковський, Львівське вище професійне політехнічне училище;
      ІІ місце — Василь Рокуш, Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва;
      І місце — Назар Якимчук, Ставропігійське вище професійне училище м. Львова.
      Переможець обласного етапу змагання візьме участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у м. Києві, який відбудеться у травні 2017 року за компетенціями: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, ресторанний сервіс, перукарське мистецтво, технології моди, мехатроніка, мобільна робототехніка, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення.
      Конкурс «WorldSkills» — найбільше в світі змагання професійної майстерності, своєрідні олімпійські ігри для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, молодих кваліфікованих робітників і фахівців, що проводяться у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки з метою підвищення престижу робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі.

     
 

      Дякуємо оргкомітетові обласного етапу конкурсу:
      Ігорю Матвіїву — начальнику віділу професійної освіти, координації діяльності ВНЗ і науки;
      Володимиру Бобко — директору НМЦ ПТО у Львівській області;
      Валентині Гузюк — методисту вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області;
      Ірині Бурак — директору Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.Час додавання : 2017-04-04

Автор новини : admin

РЕГІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «WorldSkills UKRAINE»
за компетенцією лицювальні роботи

      4 квітня 2017 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» розпочався конкурс фахової майстерності «WorldSkills Ukraine» серед учнів ПТНЗ області за професією «Лицювальник-плиточник», з використанням технологій та матеріалів «Ферозіт». Щиро дякуємо ТзОВ «Ферозіт» за спонсорську допомогу при забезпеченні матеріалами.
      Переможець обласного етапу змагання з професії «Лицювальник-плиточник» візьме участь у травні 2017 р. в м. Києві у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» в якості учасника від Львівської області, переможець якого в свою чергу представлятиме Україну у Міжнародному конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» в м. Абу-Дабі (ОАЕ).
      Гостей і учасників конкурсу привітали учні навчального закладу.
      Захід відкрила Наталія Рибак (заступник директора НМЦ ПТО у Львівській області). Перед присутніми виступили: Ірина Бурак (директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»), Ростислав Вороновський (голова громадської спілки «Асоціація будівельників „Будіндустрія“»). У виступах акцентувалася увага на важливості соціального партнерства для підготовки висококваліфікованих робітників запотребуваних на ринку праці.

         

      Валентина Гузюк (методист НМЦ ПТО у Львівській області) ознайомила учасників з правилами змагань і запросила до жеребкування.
      Після інструктажу з охорони праці конкурсанти перейшли безпосередньо до виконання завдання.

         

      Репортаж з відкриття буде транслюватися телеканалами ТРК «Львів» та «Перший Західний» 04.04.2017 о 20.00.Час додавання : 2017-03-27

Автор новини : admin

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
екскурсоводів музеїв навчальних закладів

      20–21 березня 2017 року Ірина Гарбіт учениця групи № 27 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (професія — «Агент з організації туризму. Адміністратор. ОКН») взяла участь у І Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», що відбувся у м. Київ.
      Розповідає Іра Гарбіт:
      «Мені випала нагода та честь представляти музей „Історії освітньої та друкарської діяльності“, який знаходиться у „ДНЗ Ставропігійське ВПУ м. Львова“ на конкурсі „Край, в якому я живу“.
      Він відбувався у столиці України, м. Києві. На конкурс я їздила із викладачем Савич Катериною Сергіївною, яка допомагала мені, підтримувала перед виступом, під час виступу та була кращим другом. Конкурс проводили у Київському міському будинку вчителя, де діти розповідали про музей, що знаходиться у їхньому навчальному закладі. Кожен учасник впорався на відмінно, але судді обирали кращих.
      На жаль, я не отримала призового місця. Та це мене не розчарувало, а навпаки, надало наснаги працювати далі та вдосконалюватися. Оскільки конкурс відбувався у Києві, я не можу не поділитися враженнями про побачене. Надзвичайно вразили:
      — Будинок із химерами — цегляна споруда з прикрасами міфологічних та мисливських сюжетів, є головною архітектурною спорудою раннього декоративного стилю модерн міста Києва.
      — Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка.
      — Собор Святої Софії — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський собор — християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури та монументального живопису, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Прогулятися по Софіївській площі;
      — Золоті ворота — головна брама стародавнього Києва, пам'ятка оборонної архітектури Київської Русі.
      Було дуже цікаво подивитися на всі центральні органи влади: законодавчі, виконавчі та судові. Наприклад, Верховну Раду, Кабінет Міністрів і т. д.; прокатитися на київському фунікулері, побачити Володимирський собор.
      Особливо зворушливими були відвідини Майдану Незалежності, Алеї Героїв Небесної сотні. Неоціненним емпатійним досвідом було побачити готель, з якого розстрілювали протестувальників за часів Революції гідності, відчути всю страшну історію нашої країни та неперможне бажання жити і творити для Батьківщини, берегти пам’ять про Небесну сотню.

       

      Отже, Київ — це місто можливостей, яке із самого початку тисне на тебе своєю потужністю та величністю! Та провівши декілька днів у Києві, ти звикаєш до нього і він здається не менше рідним за Львів. Київ в день і вночі перестає тебе виснажувати, а навпаки дарує сили та мотивує до роботи, досягнень нових мрій, вершин. Київ — це круті автомобілі, які без перестанку в русі, а з їх салонів звучить крута музика; Київ — це модники, які дарують відчуття піднесення та різкого падіння вниз. Київ прекрасний своєю архітектурою та креативністю. Київ ніколи не відпочиває, це місто постійно в русі. Починання здаються важкими, поки ти сама не війдеш у цю течію, яка підхопить тебе та з неймовірною швидкістю понесе за собою…

Ірина Гарбіт».Час додавання : 2017-03-18

Автор новини : admin

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

      16 березня 2017 р. у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся І етап конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». У фахових змаганнях брали участь учні І–ІІІ курсів.
      Завдання були складені відповідно до навчальних програм і передбачали дві частини – теоретичну й практичну. Змагання з теорії проходили у режимі комп’ютерного тестування.
      І місце:
      — Віталій Шостак, 102 група;
      ІІ місце:
      — Михайло Сало, 202 група;
      — Роман Фурманевич, 102 група;
      ІІІ місце:
      — Ростислав Величко, 107 група;
      — Олег Плахтина 302, група;

      Вітаємо призерів!Час додавання : 2016-12-14

Автор новини : admin

БРЕЙН-РИНГ

      Команда учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» «Off Set» у супроводі майстра виробничого навчання Оксани Донченко взяла участь у відбіркових змаганнях з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед учнів профтехосвіти Львівщини.
      Захід відбувся на базі Львівського вищого училища побутового обслуговування. Організували змагання працівники Львівського державного Будинку техніки. Судді: заступник директора з НМР Бойко Б. П., методист Любімова Г. І., зав. відділом Войтюк В. В.; ведуча зав. відділом Роздольна І. І.

       

      Дякуємо учасникам і організаторам.Час додавання : 2016-12-07

Автор новини : admin

ГАЛИЦЬКИЙ ТАЛАНТ

      Учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 21 групи Марія Тимків та Ганна Пасєка під керівництвом майстра в/н Зоряни Грушкевич взяли участь у конкурсі «Галицький талант», що проходив в рамках виставки «Імідж Краси». Дівчата навчаються професії «Перукар (перукар-модельєр)», вони показали свій професіоналізм і майстерність у виконанні зачісок, а їх моделі вміло представили роботи.

       
       Час додавання : 2016-12-01

Автор новини : admin

КРАЩИЙ ПРАВОЗНАВЕЦЬ

      30 листопада 2016р. команда учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» (Дмитро Самолюк, Михайло Сало, Маркіян Хаврона ― учні гр. 202) взяла участь у відбірковому етапі пізнавально-розважального інтелект-шоу «Кращий правознавець» для учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Львова.
      Маркіян Хаврона посів 3 місце в особистому заліку.
      Вітаємо призера!

 

      Дякуємо викладачу історії і основ правознавства Надії Цясці за підготовку команди до інтелект-шоу.