ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Екскурсії загальноосвітнього спрямування

Час додавання : 2017-05-22

Автор новини : admin

ПЕРШІ ПОЕТИЧНІ ЧИТАННЯ НА МАКІВЦІ

      19 травня учнівський та педагогічний колектив ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у Перших поетичних читаннях патріотичної поезії.
      Поетичні читання відбулися на горі Маківці (Карпати, Високі Бескиди), де знаходиться меморіал — некрополь січових стрільців. Перші поетичні читання були присвячені людині, що стала символом українського опору другої половини ХХ століття, ключовою постаттю духовного життя нашої доби — Василеві Стусу, якому у 2018 році виповнилось би 80 років.
      Саме Василь Стус є тим провідником, що привів нас до січових стрільців. Що спільного між січовим стрільцями і поетом? Січові стрільці — це чин, а Стус — дух сучасного українства, ці обидва явища виросли з коріння нашої нації — козацтва.
      Цей захід став першим із низки запланованих з нагоди 80-річчя від дня народження Василя Стуса. Український народ має у своєму списку людей, величних у своїй незламній вірі у людську гідність, національну справедливість. Василь Стус давно вже став символом незнищенності козацького духу.

Катерина Cавич

       

      Що таке поет у чистому вигляді?
      Людина, що виривається із обмежень звичності:
      поневажає приявним і прагне утраченого й неосягненого.
      Козаки ставали кобзарями,
      вже не маючи змоги держати в руках грізної зброї.»

Василь СтусЧас додавання : 2017-04-27

Автор новини : admin

ФОТОВИСТАВКА
Добровольчого батальйону «ОУН»

      У середу, 26 квітня 2017 року учні групи 102 у супроводі майстра в/н Богдани Глинської та гупи 202 у супроводі класного керівника Надії Цяски відвідали фотовиставку «Два роки війни», яка розміщена у виставковому центрі Львівського Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Виставку присвячено участі воїнів Добровольчого батальйону «ОУН» у сучасній українсько-московській війні.

         

      Ескурсію проведено з метою донесення до молоді інформації про сучасну боротьбу за незалежність України.Час додавання : 2017-03-29

Автор новини : admin

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ
в інтерактивне кафе «Papashon»

      27 березня 2017 року для учнів групи №12 (професія «Кухар. Офіціант») класний керівник (викладач англійської мови) Христенко Ганна Богданівна і майстер виробничого навчання Харатон Іванна Василівна організували і провели навчальну екскурсію.
      Учні відвідали інтерактивне кафе «Papashon», яке знаходиться на вулиці Кульпарківській 226а. Вони мали змогу вдосконалити навички з англійської мови, оскільки меню в цьому закладі ― лише аглійською мовою.
      Це кафе є п’ятим у світі та єдиним у Європі.

      Після навчання — винагорода: учні та викладацький склад відпочили у боулінг-клубі.Час додавання : 2017-03-14

Автор новини : admin

СВІТ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ

      13 березня 2017 року учні групи № 34 (професія ― «Друкар офсетного плоского друкування, оператор комп’ютерного набору») та групи № 11 (професія ― «Перукар») у супроводі викладача Катерини Савич та майстра виробничого навчання Софії Чичкевич відвідали Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові.
      Музей складається з ряду кімнат, що колись були помешканням видатної співачки, у яких демонструються оригінальні світлини, портрети, програми концертів, афіші, нотні видання, сценічні костюми та особисті речі артистки. Під час екскурсії ми немов би здійснили подорож у минуле, побували у артистичному світі Соломії Крушельницької, дізналися про її життєвий та творчий шлях, про усі успіхи та перепони на ньому, про блискучі виступи артистки на сценах найпрестижніших театрів світу. Кожна кімната Музею ― це окрема сторінка життя і творчості Артистки.
      Наприкінці екскурсії після докладної розповіді ми почули вражаючий неповторний голос Великої Співачки у записі з архівів Музею. Соломія Крушельницька виконувала арію Мадам Баттерфляй з однойменної опери. В результаті ознайомлення з життям і творчістю Соломії Крушельницької ми почали краще розуміти історичні обставини, яскравіше уявляти собі реалії тогочасного світу, в якому жила і творила, долаючи складні перепони знаменита українська артистка, зірка оперної сцени світового рівня.

 

      Висловлюємо подяку екскурсоводові за цікаву розповідь та організаторам екскурсії!Час додавання : 2016-12-28

Автор новини : admin

МУЗЕЙ Ів. ФРАНКА

      26 грудня група № 11 відвідала музей імені Івана Франка у супроводі викладача української мови та літератури Савич К. С. класного керівника Добрій Н. П. та майстра в/н Долішної М. Г.

     Час додавання : 2016-12-02

Автор новини : admin

УКРАЇНСЬКИЙ ІКОНОПИС

      01 грудня 2016 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» групи № 34, «Друкар. ОКН» (майстер виробничого навчання Софія Чичкевич) у рамках вивчення художньої культури (викладач Катерина Савич) відвідали експозицію «Український іконопис» у Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові.

     Час додавання : 2016-11-26

Автор новини : admin

СТЕЖКАМИ ІВАНА ФРАНКА

      Учні, викладачі та майстри виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» здійснили краєзнавчо-пізнавальну екскурсію в село Нагуєвичі Львівської області, на батьківщину Івана Франка ― видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча. 2016 рік в Україні проголошено роком ушанування памяті Івана Франка (Указ Президента України № 687/2015 «Про вшанування пам’яті Івана Франка» у зв’язку з 160-річницею від дня народження та 100-річчям від дня смерті).
      Поїздка проведена метою виховання у молодого українства патріотизму, поваги та пошани до традицій рідного народу, а також пізнання творчої спадщини Івана Яковича Франка, підвищення рівня мовної освіти і культури, ознайомлення з історією рідного краю, пам’ятками архітектури і культури.

       
       
       

      Дякуємо викладачеві ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Людмилі Гриценко за організацію екскурсії.