ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Екскурсії професійного спрямування

Час додавання : 2017-05-16

Автор новини : admin

ТЕБЕ ШУКАЄ РОБОТА

      16 травня 2017 р. учні випускних 527 та 36 груп ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі майстрів в/н Дарії Василишин та Оксани Донченко відвідали захід «Тебе шукає робота» — організований Львівським обласним центром зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка», за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Львівської міської ради та підприємців Львівщини.
      У межах заходу було проведено профорієнтаційні вікторини, а також різноманітні майстер-класи.

       

      Дякуємо організаторам за потрібну та актуальну інформацію.Час додавання : 2017-03-28

Автор новини : admin

ПОЛІГРАФІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«ЕЛЬҐРАФ»

      27 березня 2017 року учні випускних груп (№№ 34, 36, 527) «ДНЗ Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі Галини Филипович (заступника директора навчального закладу); Віри Гошівської (старшого майстра); Дарії Василишин, Оксани Чугуєвець, Софії Чичкевич, Оксани Донченко (майстрів виробничого навчання) відвідали поліграфічне підприємство «Ельґраф».
      ТзОВ «Ельґраф» є одним з найбільших у Західній Україні виробників упаковки з гофрокартону та картону. Основною перевагою фірми є власне виробництво матеріалів та застосування новітньої технології друку — препрінт, яка дозволяє у стислі терміни друкувати великі тиражі з високою якістю. «Ельґраф» має 3 виробничі цехи та цех із виготовлення штанцформ, сучасне устаткування додрукарської підготовки та післядрукарської обробки, високопродуктивні машини офсетного друку та досвідчений колектив.
      Працівники підприємства детально розповіли та продемонстрували учням як відбувається поліграфічний виробничий процес — починаючи від роботи над макетом, підготовки матеріалів для друку, друкування — до висічки і формування готової продукції.

       

      Також учні пройшли співбесіду і заповнили анкети з метою подальшого працевлаштування.
      Дякуємо працівникам і керівництву підприємства за цікаву та актуальну екскурсіюЧас додавання : 2017-03-20

Автор новини : admin

ПОДОРОЖ ДО КИЄВА —
Київський національний університет культури і мистецтв

      18 березня 2016 року 17 учнів Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» випускних груп у супроводі Галини Филипович, заступника директора нашого навчального закладу відвідали Київський національний університет культури і мистецтв.
      Для учнів було організовано екскурсію Київським національним університетом культури і мистецтв, вони перглянули фільм, познайомилися з викладачами КНУКіМ та його ректором Михайлом Поплавським.
      Також учні мали змогу здійснити прогулянку столицею нашої країни.

       

      Дякуємо Галині Филипович — модератору екскурсії для наших учнів.Час додавання : 2017-03-15

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ В ДРУКАРНЮ

      Викладач Грицик Дарія Михайлівна та майстер в/н Чугуєвець Оксана Михайлівна організували та провели для учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» екскурсію в друкарню поліграфічного підприємства «Видавничий „Дім Високий Замок“» з метою вивчення сучасної техніки і технології поліграфічного виробництва, а саме: автоматичне (касетне) встановлення форм, приладка форм, регулювання подачі фарби та принцип багатокольорового друкування.
      На екскурсії були присутні групи № 16 та № 24 з викладачем спецтехнології Винарчик Ольгою Федорівною та класним керівником групи № 24 Журавською Зоряною Федорівною.

       Час додавання : 2017-02-09

Автор новини : admin

ПРОДОВЖЕННЯ СТУПЕНЕВОЇ ПОЛІГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

      8 лютого 2017 року учні випускних груп ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (№№ 34 і 36 — «Друкар офсетного плоского друкування, оператор комп’ютерного набору», «Палітурник, оператор комп’ютерного набору») у супроводі майстрів виробничого навчання Чичкевич Софії Давидівни та Донченко Оксани Володимирівни відвідали Львівський поліграфічний коледж УАД.
      Нас тепло зустріли викладачі та учні коледжу. Перед гостями виступили: Філіпчук Юрій Сергійович, завідувач заочним відділенням, викладач вищої категорії, який розповів про переваги продовження навчання на заочному відділенні; Павлова Ольга Юріївна, голова циклової комісії, кандидат технічних наук, викладач коледжу, яка розповіла про умови навчання та предмети спеціальності «Комп’ютерно-інтегровані технології поліграфічного виробництва»; Цвик Надія Петрівна, голова циклової комісії, викладач, яка ознайомила учнів із навчальними дисциплінами та перевагами здобуття освіти за спеціальністю «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації», а також за спеціальністю «Видавнича справа та редагування».
      Підвела підсумки зустрічі Ярка Корнелія Зіновіївна – заступник директора з навчально-виробничої роботи Поліграфічного коледжу УАД, яка закликала учнів випускних груп вступати на навчання на поліграфічні спеціальності з метою продовження ступеневої освіти, наголосила на на тому, що поліграфічна освіта дає можливість знайти цікаву та високооплачувану роботу.

       

      Дякуємо організаторам Чичкевич Софії Давидівні та Ярці Корнелії Зіновіївні за цікаву та корисну екскурсію.Час додавання : 2016-12-16

Автор новини : admin

ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНА ВИСТАВКА

      15 грудня 2016 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» (учні груп № 12 та № 15; заступники директора навчального закладу Галина Филипович і Мирослава Березінська; методист Людмила Джерелейко; інженер з охорони праці Любов Рогова; майстри виробничого навчання Іванна Харатон і Зоряна Грушкевич) відвідали музей «Пожежно-технічна виставка» при Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.
      Екскурсанти познайомилися з історією розвитку протипожежної служби у Львові та в Україні, дізналися про рекомендації для населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Повторили правила пожежної безпеки загалом, а також ті, що стосуються роботи з електроприладами.

         

      В 2016 році рятувальники Львова відзначили 650-річчя пожежництва.
      ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!Час додавання : 2016-12-07

Автор новини : admin

ІМІДЖ КРАСИ

      7.12.2016 р. учні груп 11, 15, 21, з професії «Перукар (перукар-модельєр)» у супроводі Галини Филипович — заступника директора ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», Людмили Джерелейко — методиста та майстрів в/н Зоряни Грушкевич і Марти Долішної відвідали спеціалізовану виставку «Імідж Краси». Учні ознайомилися з новинками, трендами, торговими марками у сфері краси.

   Час додавання : 2016-12-07

Автор новини : admin

ПЕКАРНЯ-КОНДИТЕРСЬКА «SHOCO»

      06.12.2016 учні групи № 12, які навчаються за професіями «Кухар. Офіціант», у супроводі майстра виробничого навчання Іванни Харатон і класного керівника Ганни Христенко здійснили навчально-виробничу екскурсію. Вони відвідали пекарню - кондитерську «Shoco».
      Працівники пекарні провели для учнів майстер-клас з виготовленні солодощів.

         
       

      Дякуємо шеф-кондитеру Мирославі Новосад за можливість ознайомитися з новітніми технологіями у кондитерському виробництві.Час додавання : 2016-11-07

Автор новини : admin

НАШ МУЗЕЙ

      07.11.2016 учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ» груп № 36 і № 34 («Палітурник. Оператор комп’ютерного набору», «Друкар. Оператор комп’ютерного набору») відвідали навчально-пізнавальну екскурсію професійного спрямування.
      У супроводі майстрів виробничого навчання Софії Чичкевич і Оксани Донченко та викладача спецдисциплін Іванни Филипович учні оглянули експозицію Музею історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова в будівлі на вул. Федорова, 9.

       

      Дякуємо Василишин Д. В. за цікаву та змістовну екскурсію.Час додавання : 2016-10-22

Автор новини : admin

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ
індустрії туризму та гостинності — 2016

      Впродовж 20–21 жовтня 2016 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі майстрів виробничого навчання Іванни Харатон, Катерини Войтехівської, Галини Петришин, Людмили Цяпути, Дарії Василишин, Софії Чичкевич, Оксани Чугуєвець відвідали Львівський міжнародний Форум індустрії туризму та гостинності, що проходив 19–21 жовтня 2016 року у Львівському палаці мистецтв.
      Під час відвідування Форуму екскурсанти ознайомилися із різноманітними експонатами XVII Міжнародної виставки-ярмарку «Тур-Експо» та X спеціалізованої виставки «Готельний та ресторанний бізнес», були присутні на презентації «Огляд туристичних маршрутів Зима–Весна–Літо», а також відвідали майстер-клас «Сучасна жінка – родина – робота. Як стати успішною та гармонійною особистістю».
      Численні об’єкти туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, ринку супутніх товарів представляли на Форумі Україну, а також інші країни — Албанію, Словаччину, Польщу, Румунію, Туреччину з цікавими туристичними маршрутами.

       

      Отримана на виставці інформація та наснага допоможе майстрам в/н проводити уроки на високому рівні, а учням краще розуміти перспективи розвитку професійної майстерності.Час додавання : 2016-10-13

Автор новини : admin

Ознайомлення з закладами
ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

      13 жовтня 2016 року майстер виробничого навчання Людмила Цяпута провела екскурсію для учнів групи № 18 «Ознайомлення з закладами громадського харчування».

     Час додавання : 2016-10-07

Автор новини : admin

«ДЗЕРКАЛО МОДИ»

      Учні груп 15 і 11, що навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» у супроводі майстрів в/н Грушкевич З. Р., Ховзун О. Г., Долішної М. Г., класного керівника Добрій Н. П. 06 жовтня 2016 р. відвідали фестиваль індустрії краси «Дзеркало моди».
      Учні мали можливість ознайомитись з новими тенденціями в сфері індустрії краси.

     
     Час додавання : 2016-10-06

Автор новини : admin

«КОМП’ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ»

      Викладач Добрій Н. П. організувала і провела для учнів групи № 29 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» 05 жовтня екскурсію в мережі магазинів «Комп’ютерний Всесвіт».
      Учні мали можливість ознайомитись з новими тенденціями в сфері комп’ютерної техніки.

 Час додавання : 2016-09-29

Автор новини : admin

«ІМІДЖ КРАСИ»

      29 вересня Зоряна Грушкевич організувала та провела екскурсію для учнів груп 11 та 15 «Перукар (перукар-модельєр)» на спеціалізовану виставку для майстрів б’юті індустрії «Імідж краси».
      Учні ознайомились з новими тенденціями в сфері перукарського мистецтва.

       
      Учні нашого училища планують взяти участь у конкурсі «Імідж краси», який відбудеться 7–9 грудня.Час додавання : 2016-09-22

Автор новини : admin

ВІД ФЕДОРОВА ДО СЬОГОДЕННЯ

      Майстри виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ» Ольга Папа і Юлія Здобиляк організували і провели для учнів групи № 17 «Оператор комп’ютерного набору. Агент з туризму. Адміністратор» навчально-пізнавальну екскурсію професійного спрямування в Музеї історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова в будівлі на вул. Федорова, 9.
      Учні мали нагоду поглибити свої знання з істрії м. Львова, навчального закладу та розвитку поліграфії.

       Час додавання : 2016-09-18

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ

      Учні та педадогічні працівники поліграфічного відділення Ставропігійського ВПУ відвідали ХХІІІ Форум видавців у Львові.
      Фокусною темою Форуму–2016 стала «Межі кордонів». Мета Форуму — привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів. Протягом останніх років у рамках Форуму проводиться дедалі більше суміжних акцій, розрахованих на масову аудиторію та покликаних популяризувати читання серед дітей та молоді.
      У рамках цьогорічного Форуму видавців було відзначено ювілеї: 400-а річниця смерті Вільяма Шекспіра, 180 років з дня народження Леопольда фон Захера-Мазоха, 100-і роковини смерті Івана Франка.

     
     

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято!